10 būdų, kaip išreikšti savo meilę: vasario 14 idėjos

Valentino diena yra austi iš meilės. Ir ką dar yra toks gali perteikti savo jausmus, nes ne atviruko iki vasario 14, padarė savo rankomis? Mes sakome: “Ne!” pramonės pripažinimas ir rengiasi padaryti nuostabų meilės laiškus save: didelių ir mažų, rimtų ir žaismingas. Prisijunk dabar!

1. Valentino armonikos

Atvirukas pradedantiesiems. Spalvos gabalas popieriaus sulankstytas kaip akordeonas (kaip rodo pats pavadinimas) 2-3 centimetrų aukščio. Iškirpti įvairių spalvų širdis ir klijai posūkiuose – nuosekliai, ar ne, sprendžia patys. Detalės gali padaryti įvairių dydžių ir klijuoti didėjančia tvarka. Be šios kortelės raukšlės yra labai patogu paslėpti meilės laiškus.

2. Sparnuotasis

Kitas variantas pradedantiesiems. Algoritmas yra paprasta: sumažinti raudoną širdį ir baltos sparnus. Mes sujungti šiuos du dalys kartu. Dabar tavo meilė bus styroti ant meilės sparnų!

3 . Dellamorte žvėris

Patikėkite pasakyti žodžiai: “Aš tave myliu” … Gyvūną. Žinoma, labiausiai mylimas ir brangūs. Tegul tai bus ponis, voverės ar liečiant kačiuką. Įsiminti dailės mokykloje pamokas ir daryti aplikacijos. Patikėkite, net jei tokių kortelių nebus gana sklandžiai kraštus ir linijos – aišku, ne jums nebus koneveikti. Be to, mes drįstame manyti, kad jūs rasite gražią atlygį.

4. Amuletas

Širdies formos knyga – tai kažkas naujo, ar ne? Tai yra atostogų žavesio vasario 14: Valentino galite daryti ką norite! Išpjauti keletą identiškų širdis, pritvirtinti iš siūti ir kartus vidurį. Dėl šio originalaus knygos puslapius parašyti gražių žodžių savo antrąją pusę. Daugiau panašumo pridėti amuletas Valentino kaspinu spalvos. Žinoma, tokia dovana ant kaklo dėvėti neprivaloma, atrodo, kad tai veiksminga.

5. Nostalgiškas

A medžiagos, skirtos tokių kortelių gamybos rinkinys yra standartas: kartoninių, klijai, žirklės, žymenų lapas. Yra tik vienas bruožas – reikia savo nuotraukas kartu. Nenuostabu, kad Valentino sukurta žadinti prisiminimus. Ant didelio širdies pagamintas iš kartono klijuoti, tarsi dalis dėlionės paveikslėlį. Antroji pusė būtinai juos priminti, kaip stipriai jūsų meilė yra tai, kad net kai tai nėra kliūtis.

6. Raidė voko

Ši parinktis yra skirtas tiems, kurie mėgsta rašyti laiškus. Mažos širdys, rekomenduojama parengti prieš atostogas pramoniniu mastu. Jie – dalys pagal daugelį kortelių ir amatus. Ir dabar jūs turite keletą gabaliukų, jie turėtų sandariai siūlai ir įdėti į gražus voką. Norėdami daugiau originalaus poveikio, galite padaryti visą pranešimą širdžių. Tiesiog įsitikinkite, kad vokas su pirmą kartą gavo teisę širdį. Priešingu atveju, jis virsta meilės laišką, kuriame sakoma Master Yoda iš “Žvaigždžių karų”.

7. Mesendžeris

Perkratyti į dėžes su senais dalykų paieškos skaičiai. Jis gali būti žaislas kareiviai, žaislai iš Kinder Surprise, mažai angelai – viskas priklauso nuo tikslų jūs vykdo. Angelai gali perduoti jaudinančią žinią, bet kareiviai privalo juoktis. “Aš negaliu spręsti savo jausmus!”, “Tu mušei mane vietoje”, “aš mirštu iš meilės” – tai tik keletas pavyzdžių mini antraščių. Gauk kalbėti apie savo meilę kitiems!

8. Valentino klavišą “Tab

Štai patarimas tiems, kurie rengiasi vasario 14: atvirukai su savo rankas taip pat gali būti praktiška dovana. Pasukite Valentino į už knygą žymą. Taigi, meilės pranešimo gavėjas prisimins jums kaskart skaityti. Dovanų gamybos principas yra paprastas: dvi širdys, įvairių dydžių reikia klijuoti tarpusavyje. Tvirtinimo tik viršutinį kraštą Valentine, skirtuko apačioje galite sugauti puslapį.

9 . Krūva širdyse

Čia Valentino veikia taip pat kaip ir originalus aromatas. Skirkite keletą širdis (tu juos paruošti, tiesa?) Ir pritvirtinkite juos su krašto taip, kad gautų gėlių branduolį. Stiebas gali būti naudojamas kaip vielos, vamzdžių arba šakelė. Norėdami puokštė pasuko išdykęs, kad jos komponentai gali skirtis spalva ir dydis. Oh yeah! Ir nepamirškite parašyti savo pageidavimus dėl žiedlapių! Tai visi vienodi Valentino.

1 0 . Valentino vainikas

Paimkite mūsų vartojimo sauja – bus šventinė vainiką. Ši tradicija rezonuoja su Kalėdų. Vienintelis skirtumas – tai vainikas nebus pušis, ir “širdis”. Mums reikia kartono apskritimą su maždaug 40 centimetrų skersmens. Gusto obkleyte jo širdis. Būtinai naudokite kelių spalvų – taigi vainikas atrodys naudinga. Taip pat spalva gali būti perduota ir nuotaika: raudona-bordo ovalo atrodys nori, o rožinė ir balta – švelniai. Kiekis kompozicijos duos įvairių dydžių širdis.

Tikimės, kad mūsų stilingi idėjos padės padaryti jūsų atostogų net šiltesnis ir minkštesnis.

Produktai katalogą

Šaltiniai nuotraukomis: shatenochka.info, housewife-nerdy.ru, handmademania.livejournal.com, www.mota.ru, www.sunhome.ru, mystylish.ru

Comments are closed.