10 patarimų, kaip plauti jūsų mikrobangų krosnelę

Dienos naudojimas mikrobangų krosnelėje su visa šeima palieka savo pažiūros neišdildomus atspaudus iš riebalinių dėmių forma. Net jei esate atsargus ir reguliariai rūpintis savo virtuvės pagalbininkas, tik apšilimas maisto be dangčio ir “žemyn nutekėjimo” neseniai grynumas ir blizgesį …

Interneto platybės yra daug būdų, paskatino tai, kaip valyti mikrobangų krosnelė ar mikrobangų viduje. Šiame straipsnyje, mes surinkome visą patirtį šiuolaikinių namų šeimininkių pašalinti riebalus ir kvapus, ir pasiūlyti Jums aukščiausios populiariausių ir veiksmingas gudrybės valyti mikrobangų krosnelė.

1. Standartinis indų ploviklis, siekiant padėti

Šis metodas yra bene populiariausia iš visų. Galų gale, prieš jums susėsti į paiešką atsakymų kompiuterį, mes pasistengsime padaryti viską patys. Toks gydymas nėra taikomas labai stiprus ir “šviežių” užteršimo.

  • Paimkite kempine, pamirkykite jį į karšto vandens ir ištrink vidinį paviršių mikrobangų krosnelė.
  • Be to, taikyti kempine plauti indus ar mikrobangų krosnelė ir gerą putoja.
  • Taikyti putos ant sienos ir įjunkite orkaitę kelioms minutėms.
  • Nuplaukite putos su purvo periodiškai plauti kempine.
  • Nusausinkite mikrobangų krosnelėje paviršių.

Valymo mikrobangų krosnelės yra idealus įrankius, tokius kaip “Ponas Muscle”, “vagis”, “Mister Cleaner” ir kt.

2. Kaip išvalyti mikrobangų actas?

Gana paprastas būdas, kuris nereikalauja “specialaus pasiruošimo”. Čia pagrindinis pastangos išvalyti save krosnį.

  • Puodelio, stiklo ar kitą talpyklę, supilti gilų vandenį.
  • Pridėti 3 šaukštus acto.
  • Uždarykite dureles, nustatant 500 galia – 800 vatų. Virinama vandens ir acto per 10 minučių.
  • Be to, mėgautis vaizdu į misted stiklo.
  • Po procedūros, nuplauti sušvelnino sienų mikrobangų užteršimo. Voila! – riebalus ir visi dėmes galima pašalinti lengvai, kaip reklamoje.

Šio metodo esmė yra tai, kad garams, kurie susiformuoja verdančio skysčio acto metu minkština džiovinti įsišaknijęs nešvarumus. Taip pat, vietoj acto tinka šaukštas citrinų rūgštimi arba sodos, ir net apelsinų ir mandarinų žievelių.

3. Kaip plauti mikrobangų vidų, ar veikiau, kaip plauti grilį?

Grilis – nepasiekiama tam tikra prasme ir labiausiai nemalonus dalis mikrobangų krosnelės, kuris taip pat yra veikiami purvo ir riebalų kaupiasi. Taigi, tai geriau naudoti ploviklius ant grotelių, kurios parduoti parduotuvėse. Tačiau, prieš jums reikia suminkštinti purvą. Dėl to mes atlikti apibūdintą antroje pastraipoje (šildymo vandens su actu arba soda) veikimą ir nuvalykite grilio standus kempine.

Tai nėra būtina Sunkiai deginamąją purvą su aštriais daiktais, pavyzdžiui, peiliu. Yra tikimybė, kad jūs subraižyti vidinį sluoksnį, kuris bus sukelti greitai pertraukos išdrįstų sakome tai, nepakeičiamas asistentas šiuolaikinės virtuvėje. Atsarginis arba remontas, dalykas yra ne tiek pageidautina, ypač jei turite pastatytas mikrobangų krosnelė.

Praktiniai žmonės sugalvoti paprastas, bet stebėtinai teisingas dalykas mums turėti mažiau pasinaudoti tokiais klausimais, kaip mikrobangų plauti riebalus ir podomnym. Tai už mikrobangų krosnelė, dangtelis , kurį galima įsigyti bet aparatūros parduotuvė.

Jis turi gana didelį dydį, kuris gali apimti pakankamai patiekalas didelis. Sutikite, tai lengviau plauti plastikinį dangtelį, kaip mikrobangų krosnelė viduje.

Šaltiniai nuotraukomis: podruga.in.ua, top-sovet.ru, best-hand-made.net, liveinternet.ru, womanadvise.ru, myhouse.ru

Produktai mūsų katolog:

Comments are closed.