5 žingsniai, skirti prijungti orkaitę

Modernus namų šeimininkė žino, kad elektros kaita taip greitai, kaip mados ir kitų dalykų mados. Ir madingi kartą dujinės viryklės daviau kelią į įterptųjų viryklės ir elektrine orkaite. Pasirinkite “Stebuklas” Simply, tačiau įrengiant elektros orkaitės suprasti kartu gudrybės.

Prijungimas orkaitę 5 žingsnius .

Prijungimas tokį gabaritų įrangą – nėra lengva, o be to, orkaitė – gana brangus. Todėl, siekiant diegti vyko be problemų, net parduotuvėje tinkamai perskaitykite instrukcijas, kurias gavote kartu su įrenginiu. Nedvejokite ir vėl patikslinti konsultantas, kuris ateina į orkaitę ir įsitikinkite, kad visos dalys yra vietoje.

Tai naudinga žinoti. Nesvarbu, jei esate pirkę orkaitė nebus sumokėti. Po savo veiklos kiekvienoje šalyje turi savo reikalavimus. Todėl tokios įrangos kompanijos rezervo gamyba įtraukta viela, į kurią pirkėjas įsigyja kištuką, atitinkantį savo valstybės standartus.

1 žingsnis: Paruoškite svetainę. Prieš montuodami orkaitę, įsitikinkite, kad paviršius skirtas priemonę, puikiai sklandžiai. Kitas ne mažiau svarbus punktas – rengiasi uždaryti krosnies paviršių. Tai reiškia, tvarkymo baldų kompoziciją, kuri apsaugo jį nuo karščio. Tai padės išlaikyti baldus iš vieno gabalo, jei orkaitė “nekontroliuojamas” ir perkaisti.

2 žingsnis: Įdiekite atskirą “mašina” už orkaitėje. Dauguma žmonių gyvena šiandien vadinamasis “Chruščiovo” su elektros instaliacijos prieš trisdešimt metų. Bet tai jokiu būdu teikiamų nustatymo orkaite. Todėl prietaiso būtina įdiegti atskirą mašiną, kuri iš karto reaguoti į staigaus pokyčio įtampos ir išjungti orkaitę.

3. Žingsnis Renkamės ir įdiegti lizdą. Norėdami prijungti ir įdiegti orkaitė yra saugūs, turite naudoti įžemintą lizdą. Ir rasti tinkamą lizdą, turite išnagrinėti orkaitėje pajėgumus. Daugeliu atvejų, tokių prietaisų galia yra nuo 3 iki 3,5 kW. Šiuo atveju į lizdą srovė turi būti ne mažesnis kaip 16 A. Kai maitinimas ateina 6 kW, tada geriausias variantas būtų 32-amperas lizdas.

Kabeliai, pagal kurias, jungiantys orkaitę iki būti varis, ir jo storis priklauso nuo dydžio ir galingumo prietaiso. Todėl tinka kabelis su skerspjūviu 1,5 kv mm mažoms krosnių dydžių. Didesnių prietaisų, ir maitinimo kabelio turėtų naudoti storesnis.

4. Žingsnis Prijunkite elektros laidą. Norėdami įdiegti orkaitę sau praėjo be sunkumų, kreiptis į principinę elektros schemą su elektros laidais, gamintojo pateikta. Ši schema yra vienoda krosnelės beveik visi gamintojai, pagrindinis dalykas – tai kovoti su gnybtais.

Būtina prijungti laidus yra ne krosnies gale pagal metalo danga. Paprastai tai yra raudona, balta ir juoda laidai turi būti prijungtas prie atitinkamų gnybtų.

Žingsnis 5. Pritvirtinkite ir prijunkite orkaitę. Tai paskutinis, bet ne mažiau svarbus etapas į orkaite montavimas. Ir čia verta atsižvelgiant į autonomiją arba priklausomybę nuo kepimo paviršiaus orkaitėje. Jei prietaisų kartu, pirmiausia turite prijungti viryklę, ir tik po to, kai orkaitėje.

Į orkaitę buvo įdėta teisingai, ir pateikti jį į tešlą neišplaukia iš forma, būtina dar kartą įsitikinti, kad paviršius yra plokščias. Daugelis modelių įterptųjų orkaitės turi specialius reguliatorius kojų, su kuria jūs galite nustatyti įrenginį kaip jums reikia.

Kai visi darbai ant jungties ir įrengimo orkaitėje yra baigtas, jums reikia įjungti prietaisą ir patikrinkite, kaip jis veikia kiekvieną jos režimais, kiek sunaudoja energijos. Jei viskas veikia, kaip nurodyta instrukcijose, įrengimas buvo sėkmingas, ir orkaitė yra paruošta darbui.

Šaltiniai Nuotraukos: kak-poxudet.ru, ya-hozayka.ru, tehnika.inforico.com.ua, orens.com.ua, kvantis.ru.

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.