Auksas ne gyveno iki savo vardą

Aviakompanija Eurazija paskelbė savo programą skrydžiai į Dubrovnik nevykdymą finansiniai įsipareigojimai kelionių organizatorius aukso nutraukimas – klientų užsakomuosius programą.

Pirmasis skrydis UH 9661/62 programa buvo vykdoma nedelsiant 29 Bal – Vnukovo oro uosto į Tu-154. Bet kitas skrydis į Dubrovnikas, gegužės 6 įmonės vadovybė buvo priversta atidėti dėl to, kad klientas jam nebuvo sumokėta. CEO Gold Alexei Ugarov paaiškino mokėjimo švenčių vėlavimas praėjo. Iki vidury dienos vilnius ispanija gegužės 6 d jis atnešė į oro linijų biuro mokėjimo pavedimo su apvaliu antspaudu baterija Trad banko pervesti 482 300 rublių į Eurazijos sąskaitą ir ekstrakto atšaukimo iš bendrovės Gold pirmiau suma sąskaitoje. Skrydis į Dubrovnikas su 101 keleivių laive buvo ir toliau įvykiai prasidėjusios, kaip šioje detektyvas.

7 Geg 2003 į aviakompanijos sąskaita atėjo pigus bilietai i amerika sumą… 4823 rublių, ty labai panašus į iš mokėjimo dokumentų nurodyta, tačiau be atitinkamų nulius. Šiuo atžvilgiu gegužės 12 Eurazija atliko tik eksporto skrydį iš Dubrovnikas į Maskvą, todėl 151 turistų. Į oficialų paklausimą dėl oro linijų gavo savo sąskaita keistą sumą įprastinių baterijų banko atėjo atsakymas, kuriame teigiama, kad… debetuojant atsiskaitomąją sąskaitą draudimo bendrovės į aukso suma 482.300-00 lietuva ispanija skrydziai rub. nepadarė dėl to, kad mokėjimo pavedimas buvo atšauktas auksas AB IC remiantis apskaitos įmonės paraišką parengė klaidos aukščiau mokėjimo pavedimo. Bet koks bandymas vadovauti Eurazija adresų Alexei Ugarov nei veltui.

Tačiau, gegužės 27 oro linijų vadinamas nuo ekonominių nusikaltimų – matyt, ten turistai skundėsi, kad 12 Geg negalėjo skristi atostogauti Kroatijoje. Beje, inspektorius sakė, kad turizmo biure lankėsi aukso, bet generalinis direktorius nerastas. Įdomu tai, kad iki praėjusios savaitės pabaigoje, kelionių kompanija davė keliones pardavimo Kroatijoje dėl aviakompanijos Eurazijos skrydžio.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *