Azijos Įžymybės, jei biudžetas yra ribotas?

Vasara yra tiesiog už kampo. Vadovas, medus, leiskite eiti ilgai lauktas atostogas. Šeima – išsami ir numatant veiksmus.

Ir tada amžinas klausimas, kuris kamuoja kasmet daug mūsų tautiečių: kur pailsėti? Pasiūlyti keletą šia tema patarimus iš mažo biudžeto kelionės perspektyvos.

Tie, kurie nori praleisti savo atostogas Rusijoje, paprastai pasirinkti Juodosios jūros kurortų. Tai gali būti Anapa Gelendžikas ir Sočis, o gal ir kai kurių mažesnių kurortų kranto.

Tačiau pastaruoju metu renkasi vis daugiau rusų vykti į užsienį, ypač pigių užsienio kurortuose, net skrydžiai yra pigesni už šeimos biudžeto, nei būna pensiono netoli Maskvos. Labiausiai prieinamą pinigų keliones lektuvu viešnagės vis dar siūlo Turkiją ir Egiptą, šiek tiek brangesnis – Bulgariją ir Kroatiją.

Pavyzdžiui, Turkijos kurortuose – Antalija, Side, Kemer – galite atsipalaiduoti “viskas įskaičiuota” ir jiems mokėti mažiau nei bet kuris Rusijos sanatorijoje. Paslaugų kokybė yra labai didelis, puikus įrengti paplūdimiai, geras maistas. Visa tai pritraukia Rusijos turistus Turkijoje, kurie ateina čia su šeima, taip pat individualiam poilsiui. Bet kuriuo atveju, čia jūs galite atsipalaiduoti, gauti naujų emocijų ir pamatyti šalies įžymybes.

Egiptas taip pat mėgsta praleisti savo tautiečius, kurie myli jūrą, saulę, paplūdimį ir įvairių pramogų. Tai visi čia gausa, todėl čia ateina įmones ar šeimoms. Kažkas praleidžia pigios keliones i graikija laiką paplūdimyje, o kiti nori aplankyti vietos atrakcionai. Ir jie abu gauti teigiamus ir ryškių emocijų.

Siekiant sustabdyti tapo tikrai biudžetas, galite įsigyti “ypatingas” keliones į vieną iš bevizių šalių. Tada jis bus žymiai sutaupyti kelionės ir apgyvendinimo išlaidas. Pradžioje ir pabaigoje, vasaros sezono metu, kai lankytojai kurorto tampa mažesni, daugelis kelionių agentūrų siūlo nuolaidų dėl kelionių į skirtingų šalių. Šiuo metu kelionės kaina gali būti sumažintas beveik dvigubai.

Svarbiausia – išlaikyti tuos pasiūlymus, o informuoti kelionių agentūrą ar konkrečiam darbuotojui apie savo ketinimus ir paprašyti paskutine minute egiptas jus informuoti. Tik tiksliai: kur eiti atostogų. Kitas variantas – prisijungti prie gerai žinomų kelionių organizatorių. Kaip taisyklė, jie reguliariai (kiekvieną dieną) informuoti savo potencialius klientus apie dabartinius pasiūlymus. Taigi jūs neturite paklausti, kas apie ką nors, jums bus reikalingas tik greitai susikraus krepšius atveju teigiamo rezultato.

Tačiau, nors apie biudžeto atostogų – kelionė su palapine ir gitara už Rusijos platybės. Viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimus ir norus. Galbūt lipti Mount su alpinistų grupe jums – geriausias variantas. Taigi, kur eiti, priklauso nuo sumos, kurią galite skirti šiam sezonui, o svarbiausia – jūsų noras. Ir patikėkite manimi, jei norite eiti į Maldyvai, esate tikri, kad ten, kaip čia, paplūdimio atostogų, gali būti gana biudžetas.

Remiantis vietoje http://ladiesblog.ru/.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *