Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai Europoje. Pigiausia kaina!

Pasiekti didžiulę pažangą! Lietuvos gamintojas “AUGUST ir Ko” sukūrė ir užpatentavo specialų VFL technologijos, todėl įmonė yra pajėgi gaminti aukščiausios kokybės biologinio nuotekų valymo įrenginiai už daug mažesnę kainą. Jei privatus savininkas archajiškas kanalizacijos septikas, dabar galite sau leisti įdiegti pažangias nuotekų biologinio valymo įrenginiai, nes tai kainuoja beveik tiek pat, kiek kokybės kanalizacijos septinių. Tik 1100 eurų!

Lietuvoje biologinio nuotekų valymo įrenginiai Europoje pigiausio kainą galite įsigyti kompanija Bioiranga ( http://bioiranga.eu/ ), kuri yra dukterinė įmonė.

Augalas yra skirtas privačiame name (iki šešių žmonių). Ji yra mintis – patvarus, lengvai naudoti, lengvai rankena ir įdiegti. Jis turi visas šiuolaikines funkcijas. Valo nuotekų vandens pagal vandens reikalavimų, gali būti iš karto išleidžiamas į atvirą vandens telkinį ar filtravimas srityje. Vienas iš pagrindinių privalumų – mašina yra labai mažas perteklinis dumblas augimas – apie 0,55 m3 per metus. Todėl, priežiūra atliekamas tik vieną kartą per metus, siurbimo 500 litrų perteklinio dumblo. Kiti gamintojai nuotekų biologinio valymo įrenginiai dumblo perteklius augimo tendenciją būti net tris kartus didesnis, ir priežiūra turi būti penki ar daugiau kartų per metus.

Nepaisant labai mažą kainą, biologinio valymo įrenginiai suteikia mechaninį gydymą. Taigi nėra reikalo nerimauti, kad apdorotas vanduo gali ateiti bet gumos gaminių arba moteriškas higienos produktai.

Produktas turi rankiniu būdu valyti mechaninį fiksavimo krepšelį. Daugelis šiuolaikinių valymo įrenginiai neturi tokių savybių, tačiau jis yra net labai reikalinga!

Jeigu įrengti biologinio nuotekų valymo įrenginiai, šeimininkai gali būti be rūpesčių keliauti. Iki pusė įrenginio nereikia jokios priežiūros, taip pat bus užtikrinta savo veiklą.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *