Bora Bora – sala nuostabaus grožio

Bora Bora sala (nuotrauka pabrėžia jos natūralų grožį) žinomas visam pasauliui. Atstumas iki Ramiojo vandenyno pavertė ją patogi vieta atlikti prekybinius santykius ir patogiai gyventi, kuris pritraukia turistų iš daugelio vietų pasaulyje. Dabar oficialiai įeina į Prancūzijos Respublikos teritorijoje klasifikuojama kaip Bora Bora. Salos, kurios yra kelios minutės pėsčiomis nuo pagrindinės vadiname sputnikami.S jūrų erdvės jis pasidalino mažų salų, kurios nėra apgyvendintas. Norėdami penktame amžiuje prieš Kristų žmonės nežinojo apie Bora Bora egzistavimą, bet perteklius privertė Markizų keliautojams rasti ir atidaryti jį perkėlimo polineziečių proga kurios plotas lektuvo bilietai i porto tėvynę buvo per mažas.

Iki XVIII a apie Bora Bora egzistavo genčių tribalism, kuri buvo sunaikinta po karališkos galios Tahiti atvykimą. Dėl aštuoniasdešimtaisiais metais XIX amžiuje, Bora Bora (sala) tapo Prancūzijos kolonija. Reikėtų pažymėti, kad apskritai istoriniai įvykiai susiję su Bora Bora, o ne per daug. Iki karo pabaigos buvo paskelbta Polinezija Užjūrio dalis Prancūzijos valstybės, nuo to laiko tapo žinomas kaip Prancūzijos gyventojams. Pavadinimas pagrindinės salos reiškia “naujokas iš Dievų pasaulyje.” Sala Motu kaip išsibarsčiusios aplink jį, iš abiejų pusių, vienas iš jų turi tel avivas savo oro uostą, ir kitos mažos salos garsėja smulkių viešbučiai.
Bora Bora – salos, kurios yra neįtikėtinai populiarus šiandien, nes ten yra sąlygos labiausiai komforto. Neįtikėtinas grožis egzotiškos gamtos, didinga kalnų viršūnių, daug šventyklų, sukurta žmonių rankų ir senais laikais – turimų turistų malonumas. Norėdami patekti į kaimą, kuriame gyveno senovės lyderiai turėtų pradėti Vaitape ir galva į šiaurės rago. Po tolesnį maršrutą, galite būti tose vietose, kur yra įsikūrusi jūrinės karinės bazės palaikus, kurie buvo pastatyti amerikiečių kariniams veiksmams prieš Japoniją.

Vaizdingas ir paslaptingas Bora Bora – sala, kuri yra realus perdavimas kelio, kuris vienu metu buvo pigus skrydziai i chanija laikomas karinio pobūdžio. Neįtikėtina patirtis, galite gauti keliaujant automobiliu į rajono keliuose. Tuo pačiu metu siūlo nepamirštamą vaizdą vaizdingame regione, gardus žaluma nuostabių augalų. Turizmo sukūrė įdomių ekskursijų: Koralų sodas, maitinimo ryklių ir rajų. Pasinerti į nesugadintas aplinką salų, turėtumėte aplankyti vieną iš Motu.

Polineziečiai virėjas tam tikrų rūšių augalai sugeba gudriai padalinti kokosus ir dėvėti sarongs. Puikus saloje Bora Bora yra įspūdinga savo originalumu, tradicinių papročių. Ypač įdomūs šokiai polineziečiai.

Jei Nardymas Tupitupiti, galimas susitikimas su ryklio ir kitų įdomių jūrų žuvų ir gyvūnų. Patogus apgyvendinimas baldais privačiame namelyje ant Kuršių marių yra įsimintinas. Čia galite visiškai įgyti stiprybės, sveikatos ir kokybės poilsio.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *