Bus pertrauka visų temperatūrų įrašus

Ieškant pasaulinio atšilimo (vulkanų išsiveržimai,

Anduolinio karo, ir tt) priežastis, klimatologai Goddard instituto kosminių tyrimų NASA rodo, kad 2005-ieji buvo rekordiniai šiltas. Vidutinė temperatūra, gauti iš 7200 meteorologinių stočių pasaulyje rodo, kad tai ne 0,4 °C šilčiau negu 1998-ųjų metų – praėjusią šilčiausias metų. Apskritai, temperatūra 2005 0,75 °C aukštesnė srednihtemperatur užfiksuotas 1950-1980.

Atšilimas bus ypač pastebimas Šiaurės pusrutulis. Mokslininkai prognozuoja, kad per 21-ojo amžiaus, temperatūra pakils 1,5 °C – 6 °C, tačiau be šių vidutinėmis vertėmis, ir planetos gali tikėtis daugiau ekstremalių temperatūrų. Aukšta temperatūra dėl į Meksikos įlankos vandens paviršiaus sukėlė uraganas Katrina pigus skrydziai i anglija nusiaubė Naujojo Orleano

Žinutės apie klimato kaitą – Karšta tema šį rudenį. Mokslininkai prognozuoja, kad Arktis yra prieinama iš ledo ir Sibiro tundroje amžiuje – vienas iš kritinių taškų pasaulinio atšilimo: temperatūra čia užteks atleisti nuo atitinkamų amžinojo įšalo milijardus tonų metano gylyje

Rugsėjį, NASA mokslininkams ir Kolorado universiteto. pareiškė, kad Arkties ledynų paviršiaus sumažėjo iki 200 milijonų kvadratinių mylių, o tai 500 tūkst kvadratinių mylių mažiau nei už 1979-2000 vidurkį. Tendencija gali progresuoti nuo atviro vandens paviršiaus įkaista greičiau, nei pigus skrydziai i kanada ledo. Arkties jūros ledo išnykimas mažina baltųjų lokių, kurie priklauso nuo galimybių medžioklės ant ledo paviršiaus numerį.

Bloga žinia slidininkų ir vietinių gyventojų, kad atšilimas yra stipresnis nei tiesiog paliečia Prancūzijos Alpės.

Per pastarąjį šimtmetį, globalinis atšilimas yra didesnių temperatūrų 0,95 °C, o vidutinė temperatūra Lyon Bron šalia durų į pagrindinį slidinėjimo zonos Savoie ir Haute-Savoie regione už laikotarpį 1921-2003 padidėjo 1,78 °C. Nupirkti, Prancūzija meteorologijos tarnyba taip pat praneša, kad per pastaruosius 30 metų iš skaičių kritulių (lietaus pigus lektuvu bilietai i kroatija ir sniego) sumažėjo 30%. Tai veda prie netinkamų prieglaudoms sniego šlaituose, ir tikėtina, kad tai padidintų konkurenciją tauriųjų vandens išteklių tarp slidinėjimo ir vietos bendruomenių per ateinančius dešimtmečius.

Sekti tikslius temperatūros įrašus prižiūrimi nuo praėjusio šimtmečio pradžioje, o kai kurie mokslininkai skeptiškai skaičiai, sakydamas: apie tikslumo šių matavimų stokos padaryti bendras išvadas iš tiesų, ir kad iš karštųjų taškų miestuose augimas labai iškraipo duomenis.

Base Vostok į Antarkties parduotuvių analizės pavyzdžių šerbeto, išgautas iš 3300 metrų gylyje, o Jūs galite spręsti, kas vyksta planetoje už 420,000 metų. Šiandienos temperatūra yra artimas maksimaliam, kad įrašytų prieš 130 tūkstančių metų.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *