Crete viešbučiai smėlio paplūdimio – atostogų rojus Viduržemio

Kreta… Neįmanoma mylėti šią gražią ir paslaptingą žemę, kuri yra visiškai senovės istoriją ir nuostabų vaizdingas peizažas. Kreta saugo paslaptingas mitų ir legendų, tai yra kilmės vieta buvo Europos civilizacijos pradžia. Šiuolaikinės Kreta – sala su nuostabiais galimybes ir sąlygas poilsiui. Crete viešbučiai su smėlio paplūdimiai pritraukia milijonus turistų per metus iš viso pasaulio.

sala mitai ir apsvaiginimo paplūdimiai

Kreta – nuostabūs kalnų peizažai, gražus gamtovaizdis, daug paminklų senovės kultūrą ir, žinoma, geriausia aukso paplūdimiai. Siūlo keliautojams aukštos kokybės aptarnavimą ir prabangūs viešbučiai netoli Kreta – su smėlio paplūdimio, jaukūs kambariai ir visų poilsiui sąlygomis. Viešbučių kompleksai yra visi palei pakrantę, daugelis iš jų yra kelioniu agenturos ant Egėjo jūros kranto. Turi daug viešbučių Kretos, su smėlio paplūdimio ir smaragdas jūros vandeniu, kuris yra nuostabi vieta romantišką pabėgimas visai šeimai. Unikalus klimatas saloje prisideda prie ilgo maudymosi sezoną, kuris atveria čia balandžio mėnesį ir tęsiasi iki rudens vidurio. Sala yra vulkaninės kilmės, dažniausiai bankai yra padengtos akmens smiltainio, bet beveik visur papildomai pilamas smėlis. Geriausias poilsio paplūdimiai yra laikomi vietovėse, Stalis ir Malia.

Geriausios Viešbučiai

sala

Keli Crete viešbučiai su smėlio paplūdimio, ir gerai aprūpintus poilsio zonų kviečia turistus ir pasiūlyti patogiausias sąlygas. Puikiai tinka poilsio kompleksas yra 5 * paskutines minutes keliones Candia Maris, ji garsėja sutvarkytas plotas, apartamentai su vaizdu į jūrą, didinga talasoterapijos centras ir prašmatnus paplūdimio. Agapi Beach Hotel 4 * būtų tinkamiausia vieta šeimoms su vaikais. Brangus pasirinkimas ir puikios sąlygos skiriasi Creta Beach 4 *, kuri siūlo patiekalus iš “viskas įskaičiuota”, vaikai iki 14 metų nemokamai. Jauni žmonės ir tiems, kurie nori praleisti linksmai laiką apsispręsti dėl viešbučių, pavyzdžiui, Venera melena 3 *, Marie-Kristin 3. Netoli mažo žvejų kaimelio yra prabanga Grecotel Club Marine Palace, kuris yra pagamintas iš šviesiai geltonos ir oranžinės spalvos tonai. Yra šešios didžiulės baseinai, vandens kalniukas, Pasakų kelione i kemera paplūdimiai, vaikų klubai ir SPA. Šioje vietoje siekia atvykti norintys pasimėgauti ramybe ir harmonija gamtoje, susipažinti su vietos gyventojais tradicijas. Crete privatus paplūdimys – puikus penkių žvaigždučių ir keturių kompleksai su sporto ir poilsio centrų, restoranų ir barų, pramogų programų įvairovė. Vienas iš populiariausių tarp turistų yra Iberostar Creta Marin, kuris yra arčiau šiaurinėje salos dalyje. Aukso smėlis Vulkaniniai kilmės Egėjo jūra ir puikūs vaizdai pro langus, šis kurortas pritraukia turistų centras. Ji turi viską, šeimos atostogoms, tarnauja įdomi animacija, juokingi atostogas ir pramogų šou. Ir restoranai garsėja puikia graikų ir Viduržemio jūros regiono virtuvės. Crete viešbučiai smėlio paplūdimio suteiks nepamirštamų atostogų, ją paversti tikra pasaka ir palikti nuostabius įspūdžius.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *