Dušo padėklas savo rankomis: visas išradingas yra paprastas

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir “” prašymą

Remontas vonios, mes, visų pirma pakeisti apdailos medžiagos sienų, lubų ir grindų, taip pat atnaujinti vandentiekio. Jei jūsų kambaryje nėra pakankamai erdvus įdiegti jame yra didelis vonios kambarys, didelė “išsaugoti” erdvėje, galite naudoti duše. Šiame straipsnyje mes kalbame apie tai, kaip padaryti padėklo dizainą savo.

Veislių dušo padėklas medžiagoms

Padėklų – tai mūsų dušo pagrindas, todėl jis turi būti pagamintas iš tikrai tvirtos medžiagos. Jie gali būti klasifikuojami taip:

 • iš ketaus. Tokie padėklai yra vienas iš labiausiai tvirtos ir ilgalaikės. Tarp trūkumus – labai sunkus, ilgas apšilimo ir didelės kainos.

 • plieno. Labai lengvas, nebrangus ir gana tvirtos. Tačiau tokie padėklai yra labai trapus ir mažas izoliacija emalio.

 • keramikos. Šie dėklai labai patraukli ir lengva naudoti. Bet jie paprastai neturi kojos, ir jie yra labai silpnas.

 • pagaminti iš dirbtinio akmens. Jūs pritraukti tiksliai į lėkštę paviršiaus tekstūrą, bet mažas šilumos laidumas, aukštos kainos ir sunkiojo svorio gali stumti pirkimą.

 • akrilo. Praktiškas, lengvas, gražus, gerai sugeria triukšmą. Tokių padėklų trūkumas yra tik viena: jie yra linkę į žalos ir deformacijos.

 • medienos. Tinka kotedžų ar šalies namų. Ekologiška medžiaga, bet bus ne daugiau kaip tris ar keturis metus.

 • plastiko. Biudžetas ir trumpalaikis versija, kurią mes nepatarčiau už butą ar namą; o, vasaros dušu.

Kaip padaryti dušo padėklas su savo rankas: žingsnis po žingsnio vadovas

Dėl patogumo siūlome padalija procesą į kelis etapus. Pirmasis, svarbu, yra derliaus nuėmimo visas medžiagas, reikalingas darbui. Taigi, jums reikės:

 • Trapas, tiesiog įdėti išleidimo sistemą.
 • Keletas betono blokeliai ar plytos (savo nuožiūra).
 • Mažasis smėlio ir cemento. Taip pat pageidautina, kad būtų plastifikatoriai.
 • Stogų veltinio arba sudarytas iš lapų plastikinės plėvelės, šiek tiek vandeniui mastika pora.
 • Tarp apdailos medžiagų – mozaikos plytelės, ar plytelės (savo nuožiūra).
 • Plytelių glaistai ir geros klijais.Dabar įrankiai:

 • Nedidelė grupė, kuri bus gauti mišriame tirpale.
 • Maišytuvas.
 • Klijai (pastatas mentele).
 • Lazerinis ar vandens lygis.
 • Perforatorius, grąžtas, keli atsuktuvai įvairių dydžių.
 • Mentelės ir voleliu.
Žingsnis 1. Vykdyti jungtis prie dušo padėklo. Pirma, paviršius turi būti kruopščiai nuvalyti nuo senų plytelių, dulkių ir purvo likučius. Dabar gruntuem dviem sluoksniais. Kaip gruntas, tai geriausia, kad jis atsparus vandeniui. Kai gruntas yra sausas, ar hidroizoliuoti dušo padėklai. Šiuo tikslu būtina tepti specialiu mastika (labai atsargiai gydyti kampus). Polietileno plėvelė (pageidautina sluoksnių pora) klojamas ant grindų. Kai pasta džiūsta, jis gali būti pilamas lygintuvu cemento. Kalbant apie dangos storio, tada ji turėtų būti apie penkis iki aštuonių centimetrų.

Patarimas! Kai sukrauti filmą, pabandykite ne pašalinti oro tarpų. Jei tokių yra, poveikis hidroizoliacijos nėra.

2 žingsnis: Įdiekite dušo spąstai ir išleidimo vamzdžių, padaryti burną drenažo. Prieš montuodami išleidimo spąstų, jums reikia atnešti į svetainę nuotėkis kanalizacijos vandenį (gaudyklė prie jo prijungtas). Atkreipkite dėmesį į montavimo aukštis: nuolydis turi būti ne mažesnis nei trijų laipsnių. Tinkamai ją išspręsti su cemento-smėlio skiediniu. Šis žingsnis yra labai svarbus, nes jei yra silpni saugus kopėčios ir jo statybos darbai vėlesniais juda, dėklas vyks per ateityje. Kaip rezultatas, visa sistema turės būti išmontuoti.Žingsnis 3. Įdėkite grotelės dušo padėklas plytų. Po hidroizoliacijos kartu su laiptais sumontuotas, mes galime tiesiogiai generuoti dušo padėklas. Grindjuostės dėklo perimetrą yra pagamintas iš plytų. Pirma oficialiai forma ateityje keptuvėje (apie kuriuos yra formos padėklų parodyta nuotraukoje aukščiau). Ženklinimo daroma ant grindų su paprasta persekiotoją. Pasak žymėjimo nustatyti mūsų plytų atbrailos, naudojant cemento-smėlio skiediniu.

Patarimas! Tirpalo dalis turėtų būti tokia pati kaip ir šakotuvo: vienas du. Kaip ir ratlankio aukščio, ji turi būti arti prie mūsų grotelių perėjime lygiu – plius dvylikos iki penkiolikos centimetrų. Taigi vanduo nebus nuotėkio į vonios kambario grindys.

Žingsnis 4. Užpildykite bazė dušai. Vėlgi, cemento naudojimas, kuris yra būtina pridėti šiek tiek specialius gidroottalkivayuschego priemones, pavyzdžiui, stikline vandens. Pradėti, būtina pilti sluoksnio trapas (horizontaliai). Kai jis yra sausas, įrengti keletą ypatingą švyturio (Švyturys gipso juosteles). Tokiu būdu, jūs sukurti teisingą kelią.

Patarimas! Prieš pilant pamatus, įsitikinkite, kad stipri sutampa. Po betoninio pagrindo dušo padėklas yra gana storas, todėl daug svorio.

Žingsnis 5. hidroizoliacijos padėklo. Verta padaryti kitą hidroizoliacijos sluoksnį. Dabar jau mūsų padėklų dizainą. Kailis su mastika pagrindu, taip pat išorės ir vidaus buferių. Tai geriausia taikyti du sluoksnius. Dabar mes izoliacija gali būti vadinamas patikimas.

6. Žingsnis Pasitinkant dušo padėklas, apdaila. Po to, kai mastika džiovinti vandenį atstumiantis, padengti dėklas cemento tinkas. Ypatingas dėmesys, perdirbimo dėklas siūlės dušas. Atkreipkite dėmesį, kad pasirinktas tinkas turi būti atspari drėgmei. Taip pat privaloma naudoti gipso akių su nedideliu vienetą. Nuo tinko sluoksnis slypi dar stipriau.

Kai paviršius yra sausas, pradeda sausai su drėgmės atspariu gruntu (kelis kartus). Kai gruntas yra sausas, galite pradėti dirbti su dekoro. Sveikiname, dušo padėklas, pagamintas rankomis, paruoštas!

Ar žinote, kaip padaryti dušo padėklai? Pasidalink su mūsų vartotojams į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei neturite laiko ar noro padaryti dušo padėklas su savo rankas, jūs esate laukiamas mūsų kataloge rasite daugybę stilingų ir aukštos kokybės versijų iš patikimų pardavėjų.


Be to, jums gali būti įdomu:

Įranga Vonios dizainas

Nurodykite vonios baldus

Kaip įrengti vonios į Chruščiovo?

Comments are closed.