Dyzelinis traukinys automobiliai 14 mln modernizuoti tris Lietuvos įmonių asociacijai

Dyzelinis traukinys automobiliai 14 mln modernizuoti tris Lietuvos įmonių asociacijai
Keleivinis geležinkelio vežėjas “keleivinis traukinys (PV) konkursą 19 dyzeliniai vagonų modernizavimo juodieji asociaciją, kurią sudaro” RCBW “,” HRC Zasulauks “ir” Daugpilio lokomotyvų remonto gamykla “, sakė V. Ryšiai su visuomene specialistė Jana Priedniece.

“PV nuodugniai išnagrinėjus iš trijų Lietuvos įmonės pateikė pasiūlymus dėl dyzelino modernizavimo ir nustatė, kad jis atitinka konkurso dokumentų reikalavimus. Jo sprendimas būtų informuoti apie viešųjų pirkimų stebėjimo biuras (PMB) ir visų trijų asociacijos narių,” sakė Priedniece.

Ji pridūrė, kad pagal kontoros reikalavimus turi laukti dešimt dienų, – ir tada galės sudaryti sutartį su laimėtojams.

Jau parašiau atitinkamame konkurso Ispanijos bendrovės “Construcciones y auxiliar de Ferrocariles SA” (CAF) pateikė tris skundus – pirmą kartą buvo rastas būtų pateisinamas, antra PMB nutraukti bylos nagrinėjimą ir trečioji įstaiga pasiryžusi kovoti su kitų metų 3-ąjį Sausio mėn.

Traukiniai modernizavimo projektą iš viso investuota 14 milijonų litų, o 85% reikalavimus atitinkančių išlaidų, bus Europos Sąjungos bendro finansavimo suma bus 70% arba 9,8 mln viso.

Planuojama atnaujinti penkis traukinius, kurie turi tris automobilius, ir keturių automobilių sudėtį. Po atnaujinimo bus minimalus tarnavimo laikas 20 metų.

Modernizavimas bus patobulinimai transporto priemonės kėbulo, valdymo kabinoje, elektrinėse, elektros įrangos ir apšvietimo, stabdžių ir pneumatinė įranga, keleivių įlaipinimo-išlaipinimo durų, vidaus interjeras, ventiliacijos ir šildymo sistemų, sanitarinių, keleivių informacijos sistemas ir priešgaisrinėms sistemoms. Taip pat planuojama sukurti komforto klasės automobilius.

PV buvo sukurta 2001 atskiriant vidaus keleivių vežimo paslaugas iš valstybinės geležinkelių bendrovės atlikto Lietuvos “Lietuvos geležinkeliai” funkcijos. PV virš 100% “Lietuvos geležinkeliai” dukterinė įmonė, tačiau 2008 metų spalį ji buvo reorganizuota į akcinę bendrovę.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *