Ekologiška ir patraukli pakuotė iš kartono

Kai perkate parduotuvėje, mes daug dėmesio produkto pakuotės – jos vaizdo patrauklumas dažnai esminis pasirinkimas ar pirkti gausite mūsų krepšelis, ar ne. Didėjantis visuomenės susirūpinimas aplinkos taip pat turi įtakos prekybos pakavimo medžiagos – sparčiai daugėja pirkėjų, kurie vertina ne tik patį produktą, bet taip pat, kaip ekologiškai švari yra jo pakuotės – plastiko ir polietileno nebėra madinga.

Siekiant tiekti prekių gamintojų aukštos kokybės ir aplinkai nekenksmingų pakavimo medžiagų, Jelgava dirba šiuolaikinėje Europoje pirmaujanti popieriaus pakuočių gamintojas Smurfit Kappa, o Lietuvoje – http://www.gofra.lt/, gofruoto kartono fabrikas.

Natūralu greitai arba pakartotinai naudojamas

Ekologiška yra gerai žinomas medžiaga – kartonas, kuri naudojama antrinių žaliavų gamybai – atliekų popierius, kartonas ir po naudojimo ji gali būti naudojama vėl. Net jei tokia pakuotė išmesti prie kelio, lietaus ir saulė daro ji sugenda pakankamai greitai nepaliekant pėdsakų gamtoje. Šis faktas nepateisina tokių veiksmų tiek – mišrios atliekos tik skirtose vietose. Kartonas puikios savybės neišvengė dizainerių akis – visų rūšių, iš dėžės ir dėžės, konteineriai, žaislų ir net baldų dydis – tai dalis siūlomų šio ekologiško, tiek emociškai šilto medžiagos praktiškai neribotas galimybes.

Dėžutė gali būti daugiau nei pakuotėje

Pirmoji asociacija su kartono daugumai žmonių yra paprasta dėžutė. Bet kartoninė dėžutė taip pat gali būti daugiau nei tik pakuotės. Tai gali būti įmonės gofruotojo kartono augalų – klientas yra pakankamai pareikšti savo prekės ženklą, ką jis nori pakuoti, atlikite bendrovės dizainerių poilsio. Jų užduotis yra ne tik plėtoti pakuotės dizainą, bet taip pat rūpintis savo dizainą, ypatingą dėmesį reikia sulankstyti, supjaustyti linijomis ir kitų svarbių niuansų, todėl, kad jis taip pat būtų praktinis taikymas. Prieš pakuotės gamyba, yra kruopščiai ištirti, ar ši medžiaga galės dirbti daugiau lengvai, pavyzdžiui, gali būti išlenktas. Lygiai taip pat svarbu įsitikinti, kad pakuotė bus pajėgus atlaikyti skirtas apkrovą. Dizaineriai kartais rezultatas gali būti stebina – sukelia pakuotės yra taškas ant “i” patraukli ir pirkėjai reikalauja prekes.

Siekiant užtikrinti patrauklią pakuotės dizainą, ne mažiau svarbi yra spalvos įvairovė. Šioje srityje yra labai plati – bendrovė apima ir paprastus standartinius pakuočių rūšis, spausdinami su fleksografinė spauda, taip pat sudėtingesnius produktus, kurie spausdinami kompensuoti spaudinius. Bendrovė kartono spausdinimui naudoja tik ekologiškus dažus, parengtą su vandens pagrindu.

Pirmaujanti Europos gamintojas iš popieriaus pakuotės

Bendrovė Smurfit Kappa, kurios būstinė yra Dubline, Airijoje, yra Europoje pirmaujantis aukštos kokybės popieriaus pakuočių gamybos įmonė. Jo 332 filialai, įskaitant celiuliozės, popieriaus perdirbimas, kartono ir gofrokartono pakavimo dėžės ir kitų gamybos įrenginių yra 21 Europos šalyse ir kitur pasaulyje. Gofruoto kartono gamykla Jelgavoje prasidėjo 2007 metais, ji yra pajėgi gaminti maždaug 10 mln. kv.m. gofruoto kartono per metus. Ji pagaminta ekologiška gofruoto kartono pakuotės yra naudojami įvairiose pramonės šakose, pradedant nuo maisto ir baigiant metalo gaminių.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *