Galutinis prisilietimas: kaip nutiesti duris?

Kai jūsų namuose, nauja durų, visada kyla klausimas: ” Kaip padaryti, kad šlaituose?” Žinoma, galite pakviesti Ši magistrantūros, bet mes siūlome daryti viską savo rankomis ir sutaupyti didelę sumą. Pažiūrėkime, kokios medžiagos gali būti naudojamos šiam tikslui, ir kaip išspręsti juos ant šlaitų.

MDF

Ši medžiaga švino-atsparios ir neginčijami estetinių savybių. Fix elementai šlaitų varžtus, spaustuvai ir mažyčius nagus. Įsitikinkite, kad ant kalno (nesvarbu, kokio tipo jums pasirinkti) nesutrukdė kitų komponentų diegimą. Jungtys tarp MDF ir kampuose paslėpti pagal apvadų ir kampų, kuris yra pritvirtintas prie skystųjų nagai.

Laminatas

Laminato plokštės yra sukrauti ir skersai ir išilgai tarpduryje. Jei pasirinkote antrąjį variantą, tada jūs turėtumėte žinoti, kad pagrindinis dalykas – tai nustatyti pirmąjį elementą žemiau rėmo, likusių dalių prijungtą spyna. Būtinai pritvirtinkite paskutinio elemento poziciją tarpinis tai galima padaryti per vieną ar dvi detales. Ant viršutinio horizontalaus šlaito kiekvieno laminato panelis reikalauja už kraštų fiksaciją. Išilginiai elementai medžiagos yra apsaugota 3 vietose: centre ir kraštų.

Plastmasinis

Kaip šlaituose ant durų su plastiko pagalbos? Daug tokiu pačiu būdu, kaip laminato! Tiesiog reikia nepamiršti, kad plastikas yra ne kaip patvarus, ir dėl to būtina nustatyti labiausiai -. Kas 10-15 cm Reikėtų pažymėti, kad durų šlaitų veikiami aukščiausios apkrovos ir dažnai streikų.

Gipso kartono

Kitas praktinis būdas sukurti šlaitų – apdailos gipso. Tarp privalumų – paprastas montavimas ir nesant taršos. Ši medžiaga leis jums padaryti šlaitus su ne numatytuosius nustatymus, kurie skirsis gerą garso ir šilumos izoliaciją.

Kaip užlopyti priekinio durų šlaitus? Gipso plokštės yra tvirtinamos varžtais, tarp jo ir sienos tarpas yra užpildytas su tirpalu arba padaryti plataus apvadai. Statybos juosta serpyanku – Dėl šlaitų paslėptų už perforuotos kampuose, sujungimų kraštai. Tada visas paviršius turi būti glaistai ir lygis – ir jis paruoštas dažyti!

Tinkas

Šie šlaitai turi keletą privalumų: jie yra gerai laikyti šiltai ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Išoriškai jie atrodo kaip gipso, bet jų įrengimo sudėtingumas daug daugiau. Su daugiau nei ji moka gipso stiprumas: be abejonės, kad nuolydį į priekines duris, arba kai yra sugadinti paviršių rizika. Procesas yra gana laiko: tinkas yra taikomas keliais sluoksniais ir kiekvienas džiūsta ne mažiau kaip 3 valandą. Bet po visi darbai bus baigti, jūsų akys atrodo sklandų ir tvarkingas paviršių, kuris truks ilgą laiką.


Produktų mūsų kataloge:

Šaltiniai nuotraukomis: liveforplay.ru, yaguar-m.ru, ae-project.com, mikhailiuk.ru, blog.stroyka-team.com, sg-surgut.ru.

Comments are closed.