Ką daryti, jei griuvėsių grindys: vadovas tiems,kurie pavargo

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir “” prašymą

Turinys :

 1. Kodėl girgždančios grindys?
 2. Ištaisyti girgždančios grindys – putų
 3. Priemonė girgždėjimo grindų – vairavimo pleištai
 4. Ištaisyti girgždančios grindys – varžtus
 5. Ištaisyti girgždėjimo grindys – faneros
 6. Priemonė girgždėjimo grindų – inkaravimo metodas


Iš girgždančios grindys problema susiduria ne tik senų namų gyventojai. Prastai išdėstyti nauju laminatu, taip pat gali dirginti jums nekentė garsą. Mes teikiame ne toleruoti, o ne nukniaukti aplink butą pasistiebus, kai miega kas nors iš šeimos ir iš esmės spręsti šią problemą. Funkcijos sprendžiant girgždėjimo svorį – pasirinkti savo nuožiūra.

Kodėl girgždančios grindys?

 • Plokštės ne visam laikui pritvirtinti prie požeminės bare. Rezultatas yra neišvengiama purenimas, todėl gergždžiantis grindis;
 • Pats paprasčiausias ir natūralus priežastis – medis “sudžiūvę”. Deja, natūrali medžiaga, kad atsitinka, kai jūs grindys yra labai ilgas;
 • Ypatingą medinis pamušalas sagged;
 • Nagai ir varžtai buvo laisvesnė;
 • Iš lentų, kai vaikščioti ant grindų juda galai;
 • Tarp bazinės sienos ir grindų Nepakankamas tarpas.

Girgždančios grindys bute: siūlome keletą variantų spręsti problemą

1 variantas: poliuretano putų

Mes negalime pasakyti, kad šis metodas padės šimtą procentų, bet nėra labai didelis nulio tai tikrai dirba. Ji naudoja įprastą putos, kurios švelniai pučiamą į rūsį. Tai daroma paprasčiausiai, o kartu ir creaking pašalinimas dirbti net naujokas.

Neginčytinas privalumas šia galimybe ir kad valdybos pasisakyti nėra būtinas. Pakanka gręžti tam tikrą skaičių skyles ir užpūsti tvarkingas putų. Taip pat galima užpildyti tarp lentų tarpą. Principas yra paprastas: užtvindytas su putų sukietėja ir plečiasi, todėl, kad grindinės lentos bus nesuspausta ir girgždėjimo išnyks.

Tačiau yra toks variantas, ir du atskiri trūkumai. Pirma, šis metodas yra gana brangus. Jis turi daug putų daug, bet gerų dalykų iš patikimo gamintojo nėra pigus. Antra, trapumas. Deja, po kurio laiko girgžtelėjimas grįš vėl, nes putos išnyksta ir yra nuspaustas. Tačiau tai negali atsitikti, nes viskas priklauso nuo to, kokios apkrovos kasdien patiria savo grindis. Jei tai, pavyzdžiui, biuro, kur žmonės nuolat juda, jis grįš tiksliai girgždėjimas. Bet bute šis metodas yra daug patvaresni. Šie atsakymai į klausimą, kodėl girgždėjimo grindų, skaityti žemiau.

2 variantas: vairavimo pleištai

Jei medinių grindų creaks, kad pleištai tilptų ką reikia. Ši parinktis yra patvaresni nei putų, ir žymiai pigesnis. Tiesa, jis turi sunkiai dirbti.

Geriausia, jei turite galimybę dirbti su “apačios” aukšte (pavyzdžiui, šalies ar namuose). Tokiu atveju, jums reikia save išmuštų pleištą tarp lentų ir rąstų. Iš anksto kiekvieną pleištą patartina sutepti kokybės klijais.

Jei mes gauname prie pagrindo galite ne, tada tiesiog vairuoti medinių pleištų į tarp grindlentės spragas. Tokie tarpai gali būti daug, o darbas bus gana sunkus, bet patikėkite manimi: tai verta. Jūsų įrankiai – smailas dobojnika ir paprastas plaktukas. Turėkite omenyje, kad apytikslis atstumas tarp dviejų skiltelėmis turi būti maždaug 0,17-0,22 milimetrų. Užtaisyti būtina pleištai, kad viršutinė dalis bet kuriuo atveju ne eiti per lentos viršuje. Dabar jūs žinote, ką daryti, kad grindų Netiksli gritted. Bet tai dar ne viskas: ką daryti, jei Kitas variantas jums patinka labiau?

3 variantas: savisriegiai

Kitas verta atsakyti į klausimą, ką daryti, jei girgždančios grindys bute. Tačiau yra vienas “bet”: dirbti su varžtais turite tik jei girgždančios grindų lentos, kuri sumontuota ant betoninio pagrindo. Šis metodas yra labai paprastas: kiekvienas vieta, kur atėjo nemalonų garsą, “ištempti” savisriegiais varžtais. Didžiulis privalumas darbą, kad jums pamiršti apie girgždėjimas tikrai ilgą laiką.

Jūs turėtumėte pradėti su probleminių sričių apibrėžimo ir rasti sijos / atsilikimas (ten ant grindų Verta paminėti, pavyzdžiui, kreidos). Nustatyti sritis, kurioje yra lag, tai paprasta: kaip taisyklė, kepurės vinių ar varžtų. Su jų pagalba, lentos yra pritvirtintos prie sijų. Tada jis turėtų užtikrinti, kad rasti bet kuriuo atveju sričių negauna jokių komunikacija, laidus ir pan.

Be to, mums reikia gręžti: vietoj creaking visur gręžti skylę, tada naudokite ploną vielą tiksliai išmatuoti atstumą į betono paviršiaus. Tarkime, nusigręžė aštuonis centimetrus. Tokiu atveju reikia naudoti savisriegiai ilgis ne mažiau kaip devynis ar dešimt centimetrų. Lieka tik prisukti varžtus per kontaktinius lentų ir VVG vietose. Mes darome tai visą kelią, kol pajusite, kad palietė betono. Daugeliu atvejų, probleminė vienas Zgrzytający vieta trunka nuo dviejų iki keturių varžtų. Kaip rezultatas, dėka savisriegiais varžtais sukuria papildomą paramą išlaikyti sijos. Paulius, nes jis buvo iškeltas “serga” vietoje ir nemalonus garsas dingsta. Tai tik svarbu patikrinti, kad kiekvienas užsukamu dangteliu buvo gerai nuskendo. Kaip matote, pašalinti grindų girgždančios neatidarant lengva!

4 variantas: faneros

Taigi jūs girgždėti medžio drožlių grindys. Siekiant pamiršti šį garsą, pakankamai medžiagos ant pridėti paprastą faneros. Atkreipkite dėmesį, kad naudojama faneros neturėtų būti plonesnis nei dvylika milimetrų. Fanera yra pirmiausia reikia supjaustyti mažais kvadratais. Po to, įsitikinkite, kad jūsų grindų pagrindas visiškai išdžius. Fanera yra pritvirtintas prie grindų priemonėmis varžtais arba specialių klijų. Tarp “kvadratų” Jūs turite palikti devynių iki dešimties milimetrų spragą. Daugiau informacijos apie tai, kaip nustatyti girgždančios grindys bute, žr video:

5 variantas: inkaro būdas

Dabar mes pasistengsime pašalinti nemalonų girgždančios grindų specialiais metaliniais ankeriais. Iš šio darbo rezultato patikimumas – šimtas procentų. Bet yra didelis trūkumas: jis yra pats brangiausias ir darbo jėgos pasirinkimas.

Taigi, jei grindys jums nuspręsti nekeisti, būtina dirbti su vadinamųjų push-per diegimo principu. Jo esmė yra ta, kad metalo inkaras turi praeiti per grindys. Norėdami pradėti naudoti Punch jums reikia per skersinių sijų ir grindų išgręžti skylutę į betoną. Be to, specialus išorinis apvalkalas iš metalo. Būtent tai ir jums reikia prisukti tiesiai prie inkaro. Taigi jūs juos pašalinti lag.

Atminkite, kad inkaro patarimas neturėtų styroti virš denio. Šio iš anksto-įėjimo angos turi būti išgręžtos su purkštuku šiek tiek didesnis skersmens. Geriausia, jei jūs įdiegti šiuos inkarai jums gali aplink kambario perimetrą.

Patarimas! Optimalus atstumas tarp inkarų – devyniasdešimt centimetrų. Dėmesys į tai, planuoti, kiek jums reikia sklendes. Dabar, kad žinote, ką daryti, jei grindys girgždėjimas namuose!

Ar žinote, ką daryti, jei medinių grindų creaks bute? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!


Jei jus domina naujos grindys, pažvelgti į mūsų kataloge rasite šimtus šiuolaikinių modelių su nuotraukomis ir aprašymus iš patikimų pardavėjų.

Be to, jums gali būti įdomu:

Kaip įrengti butą už dviejų žmonių?

Minskas dizaineris unikalus dizainerio baldų

5 Baltarusijos parduotuvėse, kur Jūs galite užsisakyti mediniai baldai

Comments are closed.