Kaip apšiltinti lubas?

Žinoma, mes visi žinome, kad dujų, garo ir karšto oro visada pakyla. Per pirčių statyba apie šią funkciją bet kuriuo atveju neįmanoma pamiršti. Šiame kambaryje visada laikėsi norimą temperatūrą, o šilumos neišnyksta, reikia apsvarstyti, kaip lubų izoliacija.

Yra keletas variantų, kaip apšiltinti vonios lubas. Tai tiesiog priklauso nuo jūsų pageidavimų ir biudžeto galimybių.

Pašildyti lubos vonia molio

Lengviausias ir pigiausias būdas atšilimas gali būti vadinamas molis. Jis yra gerai taikomos bet kokio paviršiaus, ir jūs galite rasti jį kur nors netoli jūsų namuose. Molis yra nuostabus ne spąstais šilumos ir drėgmės. Kaip tinkamai izoliuoti šios medžiagos lubas? Pirmiausia, mes turime grįstas lentų ant grindų sijų, sumaišykite smėlio ir molio su vandeniu, ir tada šis mišinys motyvacinį struktūrą. Tada būtina palikti lubas tokiu būdu visiškai išdžiūti.

Lubų izoliacija mineralinės vatos

Mineralinė vata – gražus medžiaga, kuri išlaiko šilumą. Mineralinė vata nedega, jis yra saugus jūsų sveikatai ir tuo pačiu metu yra nebrangūs.

Šilumos izoliacija iš privačių namų lubų nesiskiria nuo to paties proceso vonioje. Pirmiausia jums reikia įdėti garų barjeras sluoksnį – specialia plėvele, kuri neleidžia šildytuvas sugeria drėgmę iš oro. Šis žingsnis yra būtina, nes drėgmė gali neigiamai paveikti izoliacines savybes mineralinės vatos. Po to ląstelės yra sukrauti plokštės arba ritiniais mineralinės vatos. Po to, garo kontrolės sluoksnis turi dar kartą. Ir galutinis žingsnis yra taikyti vidaus apdailos.

Atšilimas putos

Jei esate iš plytų, blokų arba medienos vonioje savininkas, jums patiks vonios putų izoliacija parinktį. Pasirengimo poreikis apvalkalų stogo lentos 2-3 cm storio. Tada ateina Apvijų putos. Ši medžiaga gali būti naudojama kaip palėpėje ir viduje dalimi.

Tačiau yra keletas svarbių taškų, kad bet kuriuo atveju tai yra neįmanoma pamiršti. Pirma, jei jūs sušilti jums putų ribą nuo palėpėje, pageidautina uždaryti smėlio ir cemento skiediniu sluoksnį, o tada tobulinti lentos, gipso ar medžio drožlių plokštės. Tai užtikrina, kad ant paviršiaus gali vaikščioti. Antra, jei apšiltinti lubas iš vidaus, tada jums tiesiog reikia uždaryti putų sluoksnis garų barjeras ir hidroizoliacijos sluoksnį tirpalo. Tai reikalinga, nes aukštoje temperatūroje putų poveikis išskiria pavojingas medžiagas žmogaus organizmui.

Šiltinimas keramzitbetonio

Šis metodas dažnai naudojamas lubų izoliacija mediniame name, bet ir keramzitbetonio puikiai tinka vonios lubų. Tiesą sakant, jis keramzitbetonio – ji išsiplėtė ir šaudė granules molio, kuris yra viduje orą. Dėl to ir mažas šilumos laidumas yra pasiektas.

Toks medžiaga, tinkama izoliacija tik dėl palėpėje pusėje. Pirmiausia jums reikia statyti medinę dėžę ir tada užpildyti keramzitbetonio tarp grotų. Sluoksnio storis turėtų būti apie 30 cm. Ir pagaliau, ką jums reikia nustatyti garų barjerą.

Dabar, kad žinote, ką apšiltinti lubas vonioje. Belieka tik pasirinkti tinkamą medžiagą ir padaryti visą darbą.

Šaltiniai nuotraukomis: ecoraplus.by, ot-cellyulita.ru, eco-domishko.blogspot.com, homemasters.ru

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.