Kaip atsikratyti namų klaidų: efektyvių metodų apžvalga

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir “” prašymą

, jei namuose auginami klaidų, tai yra signalas, kad nedelsiant ir skubiai imtis veiksmų. Toleruoti šiuos vabzdžius negali bet kuriuo atveju, o tuo labiau, kad manau, kad jie išnyks savaime. Jų skaičius auga kiekvieną dieną, ir daugiau jums sugriežtinti, tuo sunkiau bus kova procesas. Tačiau mes žinome, kaip atsikratyti blakėmis namuose greitai, šiame straipsnyje mes turi apsvarstyti visus susijusius būdus.

Kokie yra būdų kovoti su ten?

Kategorijos įrankių, kurie gali padėti atsikratyti nekenčiamas klaidų, yra gana platus. Siūlome pasidalinti visas kova į keletą kategorijų būdai:

 • cheminė;
 • fizinė;
 • tradiciniai (žmonėms);
 • darbas specialiųjų tarnybų.

Lėšų pasirinkimas priklauso nuo kambario ir finansinės padėties gyventojai buto ar namo. Dažniausiai, lemiamas veiksnys yra vis Kaina: skambinti profesionali paslauga bus daug brangiau nei veikdamos atskirai. Tačiau pirmuoju atveju, gausite garantuotą rezultatą. Bet tai nereiškia, kad jūs negalite susidoroti su bedbugs pagal save: yra atvejų, kai procesas yra pakankamas tik viena sofa-ar čiužinys. Su savarankiškai kovoti bedbugs bet kuriuo atveju būtina atsižvelgti į lemiamą veiksnys – užkrėtimo laipsnį.

Kurį metodą pasirinkti, visada prisiminti saugumą: beveik kiekvieną cheminių insekticidų naudojimas žmonėms yra nuodingas. Geriausiu atveju – administracija, o blogiausiu – sunkus apsinuodijimas. Jei piešiama klaidas, būtinai įsitikinkite, kad kambaryje buvo ne nėščia, vaikai, maitinančios motinos, alergiškiems žmonėms ir naminiams gyvūnėliams.

1 variantas:

Prieš pradėdami kovoti klaidas, reikia nepamiršti šių punktų:

 • žmogus, kuris sunaikina mažas kraujo atžalų, visada turi dėvėti apsaugines gumines pirštines. Be to, nereikia atsisakyti medvilnės marlės tvarsčiu, kuris bus apsaugoti kvėpavimo takus. Apskritai, pabandykite dėvėti apėmė visas odą: dėvėti, pavyzdžiui, treningas, kuris po visų manipuliacijų nebūtinai turi būti nuplauti;

 • vadovas taip pat geriau dangtelį: dėvėti kepurę ar skara povyazhite;
 • po to, kai butas bus apdoroti, būtinai praleisti laiką gamtoje ir kruopščiai nuplaukite veidą ir rankas po tekančiu vandeniu.

Kaip mes pabrėžėme, rinkoje labai daug cheminių medžiagų. Pasirinkti geriausią patikimus gamintojus, patariame šias pasirinktis:

 • “Budelis” (efektyvus, bet turi labai aštraus kvapo)
 • GET (neturi kvapo!)
 • RAID (aerozolių forma)
 • “Neopin”
 • “Riapan”
 • vabzdžių Dibrofin
 • sulfoksido
 • Karbozol
 • Forsythe (veiksminga priemonė, bet turi labai stiprų kvapą, buvo užfiksuotas cheminės apsinuodijimo atvejai).


Yra priemonė pagaminta Baltarusijoje ir Rusijoje, ir yra Europos produktai. Rekomenduojame pasirinkti parduotuvę paskutinis. Taip pat chemikalai yra pateikiama labai skirtingais būdais: ji gali būti emulsinio, aerozolis, gelis, tirpalą arba kietos medžiagos. Paimkite atidžiai skaityti ir sudėtį: jei jis bus fosforo organinis junginys, toksiškumo ribinė vertė tokiomis priemonėmis bus gerokai mažesnis. Bedbugs sunaikinami taip veiksmingai, kaip cheminis agentas suyra, nustoja būti pavojinga. Vėl grįžti į gyvenimo ritmą, bute bus jau kitą dieną po gydymo procedūros.

Taip pat rekomenduojame su pardavėju išsiaiškinti, ar yra naujų elementų asortimentą. Faktas yra tai, kad vaistai, kurie naudojami ilgą laiką nebėra gaminti rezultatus, nes klaidų tiesiog priprasti prie jų: jie sukurti apsaugos natūra objekto.

2 variantas: liaudies gynimo bedbugs bute

Mūsų močiutės žinojo labai gerai, kaip gauti klaidas iš buto su liaudies gynimo. Tuo metu, kai neegzistavo sintetiniai narkotikai, žmonės dažnai naudoja acto, terpentino, denatūruotas alkoholis, žibalo ir krezolį. Kaip mišinio ir grynos formos, šie agentai buvo taikomi ten, kur, matyt, gyvena klaidas. Jis tai daro kiekvieną dieną ir gana ilgą laiką.

Šiandien vis dar aktualus šis “receptas”: terpentinas maišyti su žibalu, yra įtraukta kamparas ar naftaleno. Toks mišinys gali būti tvarkomi kabinos grindys, grindjuostes ir medinius baldus. Jei ketinate išbandyti nacionalinį metodą, nepamirškite, kad jums reikia dėvėti plastiko vietoj gumines pirštines. Tas faktas, kad “branduolinė nuodų” paprasčiausiai corrodes plonas gumos. Baldų atveju, šis metodas neveikia: ant kėdės ar sofos dėmių, sugedęs apmušalų spalvą.

Jei reikia apdoroti audinio paviršiaus, tada naudoti pramonės alkoholio, acto rūgštis, arba grynas etilo alkoholis. Imtis alkoholio stiklo ir ištirpina penkių gramų naftaleno. Butas, elgiamasi šiame metodą, tam tikru metu turės palikti (bent šešias valandas).

Taigi, mūsų močiutės kovoti bedbugs naudojami žolė su aštraus kvapo – kiečių arba bitkrėslė. Manyta, kad klaidas nekenčiu šių augalų kvapo ir palikti namus. Kvepia žolė yra tikrai nemalonus, bet vargu ar jie privers Jus pamiršti apie bedbugs. Galbūt tik panika tam tikrą laiką. Mūsų išvada: Liaudies priemonė bendraujant su bedbugs bute yra ne tokie veiksmingi, kaip mes norėtume. Mes rekomenduojame negaišti šį brangų laiką procesą.

3 variantas: Terminio apdorojimo

Į straipsnį apie tai, kaip atsikratyti tarakonų namuose, mums buvo pasakyta, kad šie vabzdžiai žūsta esant minus aštuoni laipsnių Celsijaus temperatūrai. Taigi, bedbugs, nepaisant jos gyvybingumo, taip pat gali būti jautrūs tam tikroms temperatūroms. Tačiau jie nebijo šalčio: jie neturi gąsdinti net minus dvidešimt šalta. Bet jei jis taip atsitinka, kad esate kovoja su bedbugs žiemą, ir už jos ribų pagal fluke apie minus 30-35 ° C, čiužinio, kėdė, stalo ar lentynos gali turėti keletą valandų gatvėje. Žinoma, jūs galite promorozit ir plokšti, paliekant langus kelias dienas, bet šiuo atveju jums paleisti į šildymo ir sanitarijos problemų.

Klaidas greitai išnyksta, kai šildomas. Tai gana efektyvus būdas atsikratyti save blakėmis. Pagrindinė sąlyga šiuo atveju – temperatūra nuo +50 ° C. Baldai geriausia apdoroti naudojant sausą šilumą ar garą. Ši procedūra atliekama santechnikos paslaugas: jie turi specialią įrangą ir garo generatoriai pramonės džiovintuvai.

Tokio apdorojimo metu temperatūra palaipsniui didinama iki šimto laipsnių, visas procesas trunka apie valandą. Reikėtų pažymėti, kad šis metodas yra kovoja net su bedbugs kiaušinius, kurie yra labiausiai atspari persekiojimo.

Patarimas! Jei klaidų nerimauti jums vasarą, ir užterštumo laipsnis yra mažas dar, imtis patalynė ar kilimai ir įdėti į automobilį, yra veikiami saulės. Esant karštam orui automobilyje temperatūra pakyla iki penkiasdešimties laipsnių.

4 variantas: iš profesionalių paslaugų skambutis

Jei žinote, kaip atsikratyti bedbugs į savo butą, bet nesate tikras, kad galite tvarkyti, nedvejodami skambinti specialistams. Sąžiningas paslaugų garantija procedūros dar kartą, jei pirmasis gydymas neduoda poveikį. Būkite pasirengę už tai, kad jų namuose turės palikti mažiausiai septynias valandas, supakuotas su visais valgomojo daiktų ir asmens priežiūros prekių.

Bet kuriuo atveju, nesvarbu, koks metodas jums pasirinkti, pagrindinis raktas į sėkmę yra laiku ir visų jėgų kova. Su mažu laipsniu užteršimo atsisveikinti su tų bjaurių vabzdžių gali būti daug kartų lengviau, greičiau ir pigiau nei tokioje situacijoje, kai daugelis metodų jau bejėgė.


Linkiu jums sėkmės kovojant su parazitais!

Ir žinote ką nors naudingo apie tai, kaip atsikratyti bedbugs bute savo namuose? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei jūs ieškote parduotuvėse buitinių chemikalų, pažvelgti katalogą: susirasti patikimų pardavėjų su nuotraukomis ir produktų aprašymai.


Be to, jums gali būti įdomu:

Kaip atsikratyti tarakonų amžinai į namuose buto
Kaip atnešti vyno vietoje?
Kaip plauti pagalvę?

Comments are closed.