Kaip atsverti šaldytuvo dureles?

Mes gyvename nuostabų laiką! Pirkti virtuvė kiekvieno skonį – jokių problemų. Bet ką daryti, jei jums reikia įdėti naują virtuvės seną šaldytuvą?

Taip atsitinka, kad šaldytuvas buvo ne pasenti moraliai ir fiziškai, bet “persikelti” jis patenka į kitą pusę, kur durų atidarymas nėra taip patogu. Tokiu atveju, galite tiesiog nusveria šaldytuvo dureles! Visos teisės šaldytuvai yra universalus! Nusveria šaldytuvo dureles patys nėra sunku (žinoma, jei dizaineriai apgalvotas šią galimybę).

Nusverti duris reikės:

– iš atsuktuvai rinkinys;

– raktai;

– nurodymas į šaldytuvą (jei ji ne – nesvarbu, taip pat).

Kaip taisyklė, šaldytuvai aklimatizavosi magnetas suvenyrus iš kitų šalių. Mūsų turtai neturi įtakos, o ne sugadinti šaldytuvą, juos pašalinti ir pridėti iki iš anksto paskirtą vietą.

Jūs tikrai gauti tam tikrą asmens giminaičių pagalbos. Šaldytuvas durų nėra sunkūs, bet išmontavimas, tada instaliacija patogiau atlikti kartu. Taigi jūs neturite subraižyti dažytų paviršių. Nusverti duris, nereikia specialių įgūdžių ir gebėjimų. Jūs tiesiog turite galvoti šiek tiek ir dirbti savo rankas!

Atsižvelgti durų perdavimo procesą pavyzdyje abstrakčių šaldytuve. Galų gale, bet modernaus bloko tai daroma paprastai ir patogiai. Durys yra pritvirtintas prie šaldytuvo spintos priemonėmis vyriais. Durų varžtais. Jie, kaip taisyklė, du ant kiekvienos jungties.

Apsikeitimo kilpa iš anksto paruoštus skyles ant abiejų pusių šaldytuve. Angos yra paprastai uždarytas su plastiko arba metalo dekoratyvinių dangteliais. Atsargiai išimkite kaiščius ant vyrių. Naudojant Phillips (už šaldytuvo “Atlas”) ar kitas tinkamu atsuktuvu atsukite dekoratyvinis perdangos viršutiniame paviršiuje šaldytuve. Visi išimti dizaino pridėti į lauką. Išardyti duris, nuosekliai atsipalaidavimas sraigtus ir varžtus.

Išleidimą duris atvirkštine. Jūs neturėtumėte įdėti daug pastangų, kai sugriežtinti varžtai ir sraigtai. Raukšlėta paviršiaus – apie Nieczystość darbe ženklas. Būtinai nustatykite dangtelį.

Grįžti į šaldytuvą jo (ar nauja) vietoje ir pakabinti magnetai su savo mėgstamus atvaizdus!

Šaltiniai nuotraukomis: k-up.ru, elremont.ru, babyblog.ru, divinestudio.ru

Comments are closed.