Kaip įdėti gaubtą virtuvėje

Per remontą virtuvėje, žmonės dažnai galvoja apie efektyviausiu vėdinimo sistemos sukūrimo, nes ji yra ne tik patogi, bet būtina. Asmuo, kuris rengia maisto virtuvėje, turintis 2 valandas per dieną minimumą. Todėl ekonominės vyrai ir moterys turi skirtingus kvėpavimo nuodingi garai. Iš tiesų, per jį verdant išsiskirti gerai, bet kartais labai žalingos dalelės. Vienintelė išeitis šioje situacijoje – įsigyti ir įdiegti gerą išmetamąsias dujas. Kaip įdiegti gaubtu?

tipų gaubtų

Vėdinimas yra neabejotinai vienas iš svarbiausių sistemų žmogaus būstą. Jeigu kambarys yra vėdinamos nepakankamai, tokiais atvejais, oras yra švarus ir šviežias. Tokiose vietose yra visada malonu būti, negalima pasakyti apie prastai vėdinamoje ir tvankus kambarys, sukelia bendrą silpnumą ir galvos svaigimą.

Prieš pradedant tiesiogiai į gamyklą pati piešimas, jums reikia sužinoti apie savo praktiką ir preparatų.

Keletas žodžių apie piešimo nuomonę. Jie yra veiksmo principu:

– evakuoti (išmeta orą į išorę) yra efektyvesni, jie dažnai derinamas su ventiliacijos anga pirmaujančių prie paties pastato ventiliacijos;

– oro cirkuliaciją per filtrą persekiojo su nustatyta kvapo absorberio ir išleisti jį po išgryninimo atgal į patalpą.

Pasibaigus įrengimo gaubtų vietą skirstomi į:

– brėžinys lenta, ji pateikiama į horizontaliai sunaikintos pailgos varpo, kuris yra dalis virtuvės įranga forma; Dažnai šie gaubtai naudojami profesionaliems virtuvės;

– built-in gaubtų montuojami tiesiai po kabinetą, jie turi labai mažą dydį, tačiau, nepaisant to, labai gerai susidoroti su užduotimis;

– kampinis gaubtai yra įsikūręs virtuvėje kampe;

– Kamino gaubtai – arba kitaip jie vadinami dome ekstraktai – yra laikomi aukščiausios kokybės ir labiausiai pažengęs, jie puikiai į vidų, neužima daug vietos;

– fiksuoto gaubtas pridedamas prie pačios sienos gale, ir į spintoje viršuje;

– salų gaubtai yra tiesiai po lubose bet tinkamoje vietoje.

Įrankiai įrengimo gobtuvu

Norėdami įdiegti gaubtu reikės atsuktuvą ar grąžtą (priklausomai nuo sienos tankis). Taip pat tinka varžtai, kaiščiai ir Handsaw. Nedarykite be Ruletė, lygio ir dėl žymėjimo pieštukas. Tai yra būtina minimali įrankių.

parengiamasis darbas

1. Tempimo montuojamas po montuojant virtuvės baldus arba kartu su juo (tai taikoma įterptųjų brėžinys). Tačiau po gaubtu vieta turėtų būti iš anksto suplanuota ir kruopščiai matuojamas.

2. Prieš įdiegdami programą, būtina patikrinti gaubtu aptarnauti. Priešingu atveju, jūs nieko rizikuojate padaryti keletą nereikalingų skyles sienose ir praleisti daug laiko ir pastangų įdiegti Sugedusi įranga aikštelė.

3. Taip pat būtina įdiegti atskirą įžeminimo lizdo prijungti gaubtu. Geriausia įsikūręs ant kapoto lizdo.

4. Taip pat turėtų nustatyti gaubtu, kuris paprastai nurodomas gamintojo instrukcijas aukštį. Kokia aukštis pakabinti gaubtu? Minimalus aukštis yra apie 60 cm elektros ir apie 70 cm dujų viryklių. Žemiau įdiegti labai pavojinga. Tai yra dėl to, uždegimo ir žalos vieneto galimybę. Aukštos įdiegti gaubtu nerekomenduojama, nes jo darbas bus neefektyvus.

Kaip įdiegti virtuvėje gaubtu?

Prieš pradėdami etapais ekstrahuojant diegimo instrukcijas virtuvėje, reikėtų pažymėti, kad skirtingų tipų montavimas gali skirtis.

Kaip įdiegti plokščią gaubtu? Norėdami tai padaryti, jums reikia naudoti lygio ir Ruletė padaryti ženklus ant sienos, kur jis bus lygiai gaubtu, taip pat pažymėti, kad skylę vietoje. Tada jums reikia gręžti, gręžti skyles ir įstatykite kaiščius. Atsuktuvas varžtais stogeliai. Galutinis etapas – nustatyti gaubtą prie tvartų ir prijunkite jį į elektros tinklą.

Kaip įdiegti įdėta gaubtu?

Dėl sumontuotą įrangą turi būti:

– surinkti rėmas šoninėje grandinėje spintelė;

– sumažinti užtikrinančiomis dumples skyles;

– pridėti kapoto kūną;

– padaryti montavimas rankovės.

Kaip įdiegti kupolo gaubtą?

Norėdami įdiegti jį, jums reikia:

– padaryti ant sienos ženklus;

– Gręžimo dėl žymėjimo angas;

– pavaros žvakės į skyles ir pridėti varžtus struktūrą.

Prijungimas prie ventiliacijos

Norėdami pradėti, pridėti gobtuvą prie sienos su pieštuku pažymėti savo būsimą vietą. Kitas jums reikia gręžti plaktukas sienoje kaištinių skyles. Jums reikia kreiptis į klausimą atsakingai, priešingu atveju gaubtas gali nukristi. Tada Sraigtiniai prietaisą prie sienos.

Po šio darbo, jums reikia rūpintis ventiliacijos angos, tai yra, jį išvalyti nuo šiukšlių. Be to, nešioti ant vožtuvo ir gofravimo saugus vamzdžių hermetiku. Prie laisvojo galo iš gofrais paleisti giliau į mano ir zapente putplasčiu. Ir sudarymo, nešioti įklotus, slepiasi banguotumą. Į nustatantis sienelėje nelygumus atveju turės gręžti kelias skyles.

Vidutinis montavimo laikas – 1,5 val. Montavimas virtuvėje gaubtu neatsižvelgia į daug tiems, kurie žino, kaip naudoti grąžtą ir atsuktuvą.

Comments are closed.