Kaip išlaikyti užuolaidas?

Kiekviena šeimininkė žino – jei yra kambarys su langu, galite saugiai padaryti didelę estetinę dėmesio tinkamai parinktais stilingais užuolaidos. Portjeros ir užuolaidos gali papuošti ir pagyvinti net labiausiai kuklus ir pilką zoną namuose. Norėdami sukurti unikalų dizainą, galite pasiimti priedai pačių užuolaidos. Galite pabandyti sukurti keliaraištis užuolaidoms su savo rankas, pynimo oro zawalcowany drugelius arba siūti lengva teka lambrekenas permatomų tiulio, nebent, žinoma, žinoti, kaip naudoti siuvimo mašina. Tačiau ne visi yra susipažinę su Ornamento pagrindai dėl draugiškų su siuvimo mašina, ar ji turi. Čia yra žmonių kategorija yra labiau tinkamas variantas padaryti įrašus užuolaidoms su savo rankas.


Toks dekoro kaip tiebacks elementas, taps ne tik stilingas aksesuaras, bet ir naudinga kasdieniame gyvenime. Kabliai, užuolaidų įrašai leidžia bet kuriuo metu lengvai surinkti visus užuolaidos, bombonešių dalys, arba, atvirkščiai, kad ištirptų.

Šiuolaikinės tekstilės gamintojai siūlo įsigyti rinkiniai, kuriuose yra užuolaidos ir atitinkamus gnybtus užuolaidoms. Tačiau laikui bėgant, senieji griebtuvai prarasti savo pirminę išvaizdą, ateiti į netinkamumo ar reikia plauti. Ir pakeisti jas gali pasirinktinai pirkimo-priedai, yra gana realus keliaraištis dygsnio užuolaidos savo, pritraukti šiam tikslui daugiausiai savo vaizduotę. Labai tikėtina, kad rezultatas būtų daug įdomesnis ir įspūdingas nei kompanijų, gaminančių užuolaidas su ilgamete patirtimi.


Kaip sukurti laikikliai užuolaidos

Siekiant pagyvinti interjerą, kad jis būtų sukurti kažką naujo, o ne taikant didžiausias pastangas, galite atsigaivinti užuolaidos naudojant keliaraiščiai užuolaidoms, leidžia nuotraukų susipažinti su galimo galutinio rezultato.

Laikikliai užuolaidos karoliukai

Sukurti tokias naudingų medžiagų:

  • Stikliniai karoliukai, įvairių dydžių ir spalvų;
  • su tinklelio nėriniai – už šviesos užuolaidos su švelniu ir šviesos atspalvių gali būti aukso laidą šiurkščiavilnių audiniai užuolaidos tinkamu ir normaliai nėriniais;
  • galimybė, kad metalinės vielos metrą su 1-2 mm skersmens ketvirtis.

Žingsnis po žingsnio Master Class sukurti klipus užuolaidoms su savo rankas:

Vienas žingsnis. Jūs turite pasirinkti iš viso rinkinio didžiausių granulių dydis ir pritvirtinkite jį vielos segmento viduryje. Siekiant geriau apsaugoti du galus vielos turi būti sujungtos atsukti kelis kartus.

Antras žingsnis. Chaotiška tvarka, tačiau vienodo skaičiaus turi eilutę abiejose vielos likusių karoliukų galuose. Link pabaigos geriau dėti mažiausios detalės santaupų proporcijas.

Trečias žingsnis. Dabar segtukas užuolaidos yra būtina praeiti per laidą. Norėdami tai padaryti, rasti jo vidurį, išvyti jį šiek tiek ir sriegiu per atsiranda skylė viename gale viela su karoliukais. Esant pusėje toli centimetro taip pat būtina praeiti ir antrą vielos galas. Tada abi būtinos Tvist galai vienas su kitu kelis kartus.

Ketvirtas žingsnis. Vielos galus, kurie liko laisvi, jūs taip pat turite stumti į laidą maskuoti. Jei dekoratyviniai įrašai užuolaidoms yra per ilgas briaunas vielos, jie gali būti šiek tiek apdaila.

Žingsnis penkių. Panašų patraukti siužetas užuolaidos atrodo labiau elegantiškas ir įdomus, jūs turite padaryti keletą pakabukų iš karoliukų taip pat ir nustatyti juos, kaip ir pirmą kartą.

Šeštasis žingsnis. Dabar mes turime teikti paramą visą struktūrą. Tai gali būti tvirtinami prie sienų tiebacks magnetų ar įprastinių žiedinių laikikliai užrakinti dekoratyvinių virvutės. Belieka dėti dekoratyvinį laidą reikiamu lygiu užuolaidų ir siūlai ją į laikiklį.

Naudingi patarimai. Jei tokie įrašai užuolaidoms, nuotraukos, kuri gali būti tiriamas detaliai skirtos vaikų kambariai, vietoj karoliukų, kai jie yra sukurta, galite naudoti mygtukus, gėlės, žvaigždės su skylėmis sriegimo, gyvūnų figūrėlės.

Namų įrašai užuolaidoms

Jei siūti sau tiebacks jūs negalite sau leisti, tai bus naudinga sužinoti, kaip padaryti klipą užuolaidos. Ši galimybė pateikti originalius įrašus užuolaidoms, nuotraukas ir instrukcijų, taikomų jiems, kad dirbtų dėl bendrų segtukai principu.

Jie bus reikalingi elementai:

  • Kompaktinių diskų yra nereikalingas;
  • pločio juosta, kad atitiktų langų drobės;
  • pirko audinio gėlės Mažas dydis;
  • siuvimo priedai – sriegis su adata ir žirklės.

Tiebacks meistras klasė:

1. Pirmasis žingsnis yra kruopščiai sumažinti disko taip, kad kairė Bezel plotis 3 cm. Centras

2. Ratlankio apdailos turėtų būti naudojamas virti juostelę, kuri tiesiog suvynioti lankelį, ir ji pasibaigia, mechaninės siūlės pabaigos.

3. Iš kitos juosta ro rose – nustatyti pakankamai jį per pusę ir apvyniokite Sraigė ilgio.

4. Gatavi tiebacks gali turėti individualaus požiūrio į namų ir perkamos gėlės areštas įvairovė.

5. Įrašai kaitrinės užuolaidos yra beveik paruošta, belieka pasirinkti ilgą aksesuaras, kad bus tarnauti kaip dėl užuolaidos su klipais žiedo jungtis.

Svarbi rekomendacija. Net jei yra aišku, kaip padaryti įrašą dėl užuolaidų, jums reikia suprasti, kur tai geriau naudoti. Jis tinka lengviems audiniams, sunkiųjų užuolaidų ir storas jis netilps. Norėdami naudoti šią nustatymo metodą, būtina pirmiausia surinkti uždangą į vieną pusę, tada pritvirtinkite pavarą į tinkamą vietą ir pritvirtinkite sagtį tarp diske, naudojant kabliukai tiebacks.

Spaustuvai užuolaidoms

Naudojamas nustatyti užuolaidos gali būti visiškai skirtingi savininkai, įskaitant originalių vinys, iš karoliukų, gėlės, kutai, juostelės ir kitų daiktų, neįprastų magnetinių tiebacks derinys. Didelį pranašumą tokių aksesuarų – gebėjimas kurti unikalius džiaugtis asmeniškai.

Comments are closed.