Kaip klijuoti lubų plyteles?

Lubos, įterptas lubų plytelės, atrodo gana gerai, ir dėka piešinių įvairovė galima rasti daugelyje skirtingų sričių. Klijavimo plytelės – nėra labai sudėtingas procesas ir yra prieinama netgi asmeniui, kuris neturi jokių specialių įgūdžių.

Pabandykime išsiaiškinti, kaip priklijuoti plyteles ant lubų ir tai bus mums.

Iš lubų plytelių pasirinkimas

Siūloma gamintojams diapazonas yra didžiulis, todėl būtina pasirinkti plyteles ant funkcinių savybių ir dizaino kambario pagrindu.

Lubų plytelės gali būti:

– išspaudimo, sklandžiai, 3 mm storio;

– kompaktiškas, 5-8 mm storio;

– įpurškimas su reljefu ir 14 mm storio;

– laminuotas, priekinio paviršiaus, iš kurių yra padengta plėvele, siekiant pagerinti atsparumą drėgmės;

– Besiūliai, turintys nedidelį storį ir piešimo, sukti su plytelių ant plytelės ir sukurti vieną “vientisas” paviršių;

– veidrodis, padengtas atspindinčia danga, kuri leidžia išplėsti mažą kambarėlį vizualiai.

Pasiruošimas lubas

Klijavimui polistireninio putplasčio lubų plokštės lubos ideali būklė nereikalaujama, tačiau kai kurie žingsniai vis dar reikia atlikti. Pirmasis žingsnis yra pašalinti visas statybines medžiagas: Senos plytelės, kalkių, dažų, tapetų. Jei yra didelių įtrūkimų ar pažeidimams, būtina uždaryti iki savo glaistu, arba tinkas.

Taikymas gruntas ant lubų bus padidinti klijų skvarbą į paviršių ir tokiu būdu užtikrinti geresnę suklijuojant plytelės. Nepamirškite išardyti apšvietimas nuo lubų.

Lipni kompozicija

Vienas iš svarbiausių momentų klijavimo plytelės yra pasirinkimas klijais.

Lubų plytelės, priklausomai nuo tipo gali būti klijuojamos su baltu klijai, akrilo hermetiku, skystas nagai, specialios lubų klijais arba universalaus klijais. Statybų rinkoje yra daug rūšių klijų, skirtingų kainų intervalų ir kokybės. Kaip bendra taisyklė, kad “kaina-kokybė” norma veikia 100%, todėl nereikia pirkti pigius klijus. Tai klijai džiūsta ilgai ir turi aštrų nemalonų kvapą, bet vis dar tinkami biudžeto variantą.

Turėtų konsultuotis su parduotuve, kad bus pasirinkti tinkamiausias klijai yra jūsų plytelių.

skaičiavimas plytelės

Prieš jums dirbti, turite išmatuoti lubų plotą ir nustatyti visą lapų plytelės ir apvadu sumą. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad klijai geriau plytelių iš kambario centro, lubos ieškoti simetriškas. Labai dažnai, šiuo atveju visi krašto plytelės reikalauja genėjimo.

žymėjimo lubų

Su ilgą eilutę ruletė pagalba, ir mes rasti lubų centre ir atkreipti dviem statmenomis linijomis. Sankirtos šių linijų taškas turi sutapti su pirmojo plytelių centre. Tada jūs galite padaryti vieną lapą plytelės tiksliai centre ir otchertit dar du ar keturis linijas atitinkančius plytelių pusių. Tai daroma siekiant išvengti šališkumo tolesnio surinkimas.

Be to, klasikinis versija, jūs galite pamatyti įstriža susitarimą plytelės dažnai. Tokiu atveju, visa plytelių klijuoti ne 45 laipsnių, lyginant su sienų linijos kampu. Su tokia klijavimo lubų išdėstymas yra padaryta kitokiu būdu: ji yra pasiryžusi vidurio linija brėžiama statmenai, plytelių taikomas taip, kad kampai buvo gulėti ant šių linijų, ir tada daryti linijas palei plytelės pusių.

Įrengimas lubų plokštės

Pradžioje švarus lapas plytelių klijai taikomas keliose vietose, tada plytelių prispaudžiama prie lubų atsižvelgiant į žymėjimo centre. 

Plokščių jungties principas gali būti skirtingi, priklausomai nuo lipnios kompozicijos. Tai geriausia vadovaujasi į klijų instrukcijoje ir tiksliai atlikti visus šių rekomendacijų ten, nes jei nėra tinkamai taikomas, ar ne pakankamai stiprūs NIP plytelių gali nukristi po kurio laiko.

Po klijuojant pirmą plytelę taip pat atliktą montavimas visus kitus žymėjimus ant lapų, pagal lubų.

Išsamesnį rūšies perimetro lubų klijuojamos lubų arba prie sienų arba grindjuostės liejimo.

Štai paprastas būdas, galite atnaujinti savo lubas ir paslėpti trūkumus.

Šaltiniai Nuotraukos: apxangel.ru, brigadastroi.ru, mainstro.ru, ceilingtilesbyus.com, baurum.ru, poremontu.ru.

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.