Kaip padaryti dovaną savo rankomis?

Su švenčių dienomis mes paleisti ištisus metus ir bet šventė yra susijęs su “ritualas” rūšies – dovanų keitimasis. Gauk dovaną savaime – tai gražus, bet vis tiek daug gražiau, kai jūs gaunate “kažkas”, kad gražiai supakuoti. Jūs galite, žinoma, naudoti standartines dovanų maišeliai arba eikite į skyrių, kur jums greitai ir gana gražus išduos dovaną, tačiau sutinka, kad pakuotė su savo rankas – tai daug įdomiau, ir vis dar yra viena iš galimybių išmokti kažką naujo, kad vėliau gali tampa juokingas hobis.

Dėl registracijos dovana su savo rankas, jums reikės medžiagų, tokių kaip satino kaspinu ir popieriaus įvairių spalvų, dėžės įvairių dydžių, spalvų popieriaus, pakavimo popierius, popieriaus servetėlės ​​su skirtingais modeliais, specialūs dažai, žymekliai, pieštukai, sausų gėlių ir tt

Taigi, kaip supakuoti dovaną savo rankomis? Mes pateikiame jums keletą įdomių ir paprastų idėjų, kaip jums organizuoti dovaną.

Idėja 1. Teisingas “inversija”, arba pagrindiniai metodai. Jums reikės: dėžutė, vyniojamasis popierius, daug juostų pora, dvipuse juosta ir žirklės. Wrap popieriaus langelį, niekas nebus sunku. Šis paketas yra svarbus akcentas lankas, kuris gali pasukti skirtingais būdais.

Lankas 1. Standartinis metodas

2 metodas: Sunku lankas

3. Būdas lankas tūrinis

Be to, jei reikia greitai ir gražiai organizuoti dovaną, galite tai padaryti, suvynioti į dovanų popieriaus kūgio.

2. Idėja Furoshiki arba japonų tradicija. Ar žinote apie šį metodą, pavyzdžiui, dovanų pakavimas į japonų? Furoshiki – tai vienas iš būdų pateikti dizainą su nosine. Tai ne tik ugdo vaizduotę, bet ir didelį poveikį motorinių įgūdžių rankose. Mes pateikiame jums keletą gudrybių meno “furoshiki”.

Bet, galų gale, jūs galite gauti tokį grožį.

Idėja 3. siuntimas, Laikraščių tema, vaivorykštė, ar išduoti originalią dovaną?

Wrap į balto popieriaus ar laikraštinio popieriaus langelį, ir papuošti jį su spalvotais ryškiais dryžiais.

Ir jūs galite pasirūpinti dovaną į marškinius su kaklaraiščio ar peteliškę forma.

Kitas originalus būdas apdailos dovana – ornamentu su visais virvės, siūlai, juostelės, karoliukai ir mygtukų rūšių. Ir jei jūs tikrai norite padaryti įspūdį, tada papuošti dovanų slapukus.

Gražus ir šviežias žvilgsnis dovana įvyniota į lino dekoruota su audiniu ir kartūnas gražus lankas gabalas.

Pilnas mūsų kaleidoskopas idėjų ir populiarus metodas apdailos dovanų pasirinkimas – siuntimą. Ji turėtų wrap dovana šviesiai rudos arba tamsiai rudos spalvos storo popieriaus, pribaigti dekoratyvinių “miršta” pora ir apvyniokite dovaną su siūlu ar virvele.

Sėkmės jūsų naujų pastangų!

Šaltiniai nuotraukomis: ny.hochu.ua, present-cama.livejournal.com, liveinternet.ru, 7darov.com 

Comments are closed.