Kaip padaryti lempą savo rankomis

Bet dalykas namuose, kad jūs darote savo rankomis, būti tikri, kad ne tik naudos, bet ir bus gražus priedas prie namų atmosferą. Dekoratyvinis skydas užpildo kambario graži, rankų darbo baldai – kūrybiškumas, sofos pagalvėlės suteikia interjero minkštumo ir originalus armatūra savo rankomis leis vakare patogiai. Jei komfortą ir šviesos – tai yra būtent tai, ko jums trūksta, mes jums parodysime, kaip padaryti gražus ir neįprastas lempas improvizuotus.

Mažas nėriniuotas lempa

Gabaritiniai žibintai – tai tikrai geras, ypač kai kambarys yra būdingas įspūdingų matmenų. Bet kartais gražiau apsupti save su minkšta šviesa mažas naktinė lempa.

Padaryti šias lempas, būtina paruošti mažų stiklo taros numerį saugojimo kietosioms medžiagoms, žirklės, nėrinių raštų audinys siuvimo mašina (jei nėra automobilių gali nebūti siūlai ir adatą) ir LED lemputė plokščios formos, kuri yra varoma baterijų.

Pirmiausia jums reikia pridėti nėriniai į banką, siekiant nustatyti jos dydį. Tada išjungti reikiamą kiekį medžiagos, ir su mašina linija pagalba sujungti galus. Dabar suknelė iš nėrinių suknelė bankas, apima plokščią lemputę, padėkite jį ant stiklainius apačioje ir uždenkite dangčiu. Padaryti tą patį su kitais bankais (galima naudoti skirtingų formų talpos).

Mes gauname gana gražių lempos su išsklaidytos šviesos, kad jūs galite lengvai pasiimti į kitą kambarį.

Šviestuvai vaikų kambariai

Nėriniuotas lempa labiau tinka suaugusiems miegamajame, bet gali būti padaryta ir originalus vaikų lempos su išgalvotas modelis.

Už darželio lempa gamybai reikia PVC vamzdį, statybos plaukų džiovintuvas ir rankinį grąžtą.

Nuo vamzdžio sumažinti, tinkamo dydžio ir paprasto pieštuko piešinio įdėti į jam gabalėlį. Tai gali būti animacinį personažą, pasakos arba tiesiog sudėtingas modelis. Norėdami iškirpti modelį, naudojant grąžtą. Jei norite, galite padaryti ažūriniai viršutinį kraštą lempa. Jei norite supa piešimas, statyba, naudokite plaukų džiovintuvas, tada sulenkti ją. Vaikų nakties šviesa yra saugi, naudokite LED lempos.

Tokia lempa tiksliai taip, kaip jūsų kūdikiui ir padėti jam užmigti jauki aplinka.

Filmo lempa

Būk lempa visiškai pagaminti iš bet kurios medžiagos. Ir tu negali tiesiog pasiimti lempa kambaryje, bet ir originalių šviestuvų virtuvėje, koridoriuje ir net vonios kambaryje. Lempa, kuri darysime toliau, yra gana tinkamas gyvenamojo kambario, prieškambario ar miegamojo.

Mums reikia paprasto balto dubenėlį (galite pirkti “Ikea”), kino (tinka tiek spalvų ir juodos ir baltos spalvos), šepečių ir klijai dekupažui su blizgesio.

Pirmiausia jums reikia gausiai patepti klijų paviršiaus lubas ir lazdas į jį kino juosta. Tada, taikyti kitą kino klijų sluoksniu ant tolygiai paskirstyti blizgesio. Kai klijai išdžius, lempa gali būti naudojama.

Naktinė senojo filmo sukurs elegantišką atmosferą patalpoje su nostalgija liesti.

Kaip matote, sukurti, ir gali būti improvizuotas. Taigi kuo daugiau įkvėpimo ir neįprastų idėjų.

Šaltiniai nuotraukomis: ourworldgame.ru, geometria.by, liveinternet.ru, sdelaisam.forblabla.com, rukodelnicca.com.

Gaminiai iš katalogo:

Comments are closed.