Kaip pašalinti vandenį iš garažo?

Nutirpęs vandens garaže – problemos tikriausiai susiduria daug vairuotojų. Neteisingi statybos išdėstymo pasirinkimas klastingas gamta – viskas yra neįmanoma nuspėti, todėl ši sąvoka yra labai paplitusi garažo ar gruntinius vandenis. Vis dėlto, tai nėra priežastis atimti savo namų kompiuterį. Yra keletas būdų, vandens drenažo garaže. Atminkite, kad kiekvienas iš jų yra tinkamas tam tikrais atvejais.

Metodas numeris 1. Išorinis drenažo sistema

Vandens negali būti įveikti, bet jūs galite paklausti jai naują kryptį. Išorinis drenažas – efektyviausia įsikūnijimas kova su potvyniais. Žinoma, tai yra logiškiau daryti išdėstymas sistemoje garažo statybos metu, bet jei ne minties apie tai ne vieną kartą, tai geriau vėliau, negu niekada.

Pirma, kasti pamatus. Palei visą patalpos padaryti tranšėjos pločio ir 40 cm gylio kas 2 metrų padaryti šulinius, kad pasieks lengvi smėlio. Po to, kai jie yra įrengti drenažo vamzdžius, pagaminti iš plastiko geotekstilės. Artimi grotinės šulinių vamzdžio nepatenka smėlio ir žvyro. Padengti tranšėjos su geotekstilės dugną, tada pilti žvyrą ten. Be to, visa sistema gali būti padengtas dirvožemio. Kaip rezultatas, ji bus nutekėtų vanduo beveik bet apimties.

Įspėjimas ! Šis metodas taikomas tik patalpose, kurios yra atskirai.

Metodas № 2. Vidaus kanalizacijos sistemos

Siurbimo vanduo gali būti organizuojamas garažo viduje. Norėdami tai padaryti, per visą kambarį iškirsti vamzdį. Pasak jo visi skystis tekėti į šulinį, kuris bus įsikūręs rūsyje. Lytis apsaugoti drenažo ašmenimis su oro tarpu ir skysta bus pumpuojamas specialus siurblys vandeniui korpuso. Rezultatas – visiškai sausas garažas.

Įspėjimas ! Ši technologija yra ne lengva įgyvendinti, taigi jums turėtų pasitikėti profesionalų darbą.

Metodas numeris 3. “Injekcijos” hidroizoliacinė

Jūsų garažas yra apsaugotas vandeniui ant visų taisyklių, tačiau po kelių metų eksploatacijos pradėjo nepaisant visko syret. Šiuo atveju, ji padeda įpurškimo hidroizoliacijos būdą. Tarp grindų ir sienos aplink skylę perimetrą. Atstumas tarp jų -. Apie 20 cm tankintuvai įterpiamas į skyles, per kurią yra injekuojamas specialų gelio ar dervą. Jų gidroaktivnye komponentai didės 30 kartų, kai susiduria su vandeniu ir užpildyti grindyse ir sienų įtrūkimų.

Metodas № 4

Jūs negalite pabėgti nuo į garaže kondensato? Padengti visą savo paviršiaus skystis dviejų arba trehhkomponentnoy gumos. Purškimo siurblys leis hidroizoliacijos membranų sklandžiau, tačiau šis verslas gali būti tvarkomi rankiniu būdu.

Įspėjimas ! Prieš pradedant darbą plotas turi būti sausi.

Produktų mūsų kataloge:

Šaltiniai nuotraukomis: zastavki.com, hqroom.ru, vfrmat.ru, magmens.com, avto.goodfon.ru, nicety.livejournal.com.

Comments are closed.