Kaip pasirinkti riedučius vaikui?

Moksliškai įrodo, kad volas ne tik smagi, bet taip pat tarnauja kaip sveikatos gerinti. Tai galimybė pereiti į gryną orą, tokiu būdu gerinant tiek savo fizinę būklę, taip pat kruopščiai izsmejoties. Ritinėliai gali tiek naujų, taip pat amžiaus, ir ji gali padaryti tiek poromis ir tryse ir draugais, taip pat atskirai. Norėdami pasirinkti tinkamiausius riedučiai, jums reikia atkreipti dėmesį į keletą kriterijų, kurie bus pasirinkti tik keletą riedučiai tik jums.

Nurodykite pačiūžos tikrai atkreipti dėmesį į parametrus, pavyzdžiui, rėmo, ratai, guoliai. Pasirinkimas pačiūžos atsižvelgti į tai, kas jų rėmas. Paprastai rėmas yra pagamintas iš metalo arba plastiko. Žinoma, rėmas pagamintas iš metalo yra daug stipresnis nei tie, kurie pagaminti iš plastiko, kaip tai gali toleruoti didesnį svorį. Ir atvirkščiai, jei pirkti plastikiniu rėmu, jis suteiks minkštesnė važiavimą. Tai yra labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, rato gamyboje, kokybės. Jei pasirinksite ratų kokybę, jie bus pagaminti iš poliuretano, o pigiau vaikų ratai bus pagamintas iš plastiko. Svarbu pasirinkti ratų su kurių kietumas tarp 72A ir 93A. Savo ruožtu, jis turėtų turėti skersmuo nuo 22 iki 100 mm. Labai svarbu taip pat prekės. Jei perkate nepopuliari ir nežinomų gamintojų volai, yra puiki galimybė įsigyti prastos kokybės riedučiai. Bet perkraustymo paslaugos privatiems įmonė pristatys tiesiai į namus.

Yra įvairių tipų riedučiai, todėl svarbu tiksliai pasirinkti tinkamiausius riedučiai.

Atsipalaidavimas yra laisvų specialieji volai, kurios yra specialiai pritaikytos už poilsio. Jie gerai tinks, jei nesiruošia judėti labai daug, bet porą kartų per mėnesį. Tokie ritinėliai yra paprastai įrengtas su įprastu įkrovos, taip pat su mažais ratukais su iki 80mm skersmens, ir rėmas yra pagamintas iš plastiko. Su šių galės atsipalaiduoti iš abiejų vieną, taip pat draugais.

Antrasis būdas yra riedučiai treniruoklių. Su šiais riedučiais galite važiuoti ne tik nuo lygiais keliais, bet ir nelygiais keliais, tačiau neaukojant komforto ir stabilumo. Rėmas pagamintas iš aliuminio, kuris suteikia tiek atsparumą ir paprastumas, o dauguma ratų skersmuo iki 100mm.

Atskirai galima įsigyti pačiūžas už mažiausias. Šie riedučiai nors ir ne žymiai skiriasi nuo fitneso pačiūžomis, bet vienintelis skirtumas yra tai, kad jų dydis gali pakeisti dydį asortimentą 4, nes pačiūžos gali skaidrę.

Staigesnis jausmas mėgėjams tai yra įmanoma pirkti pačiūžas, kurie galės perkelti už miesto ribų. Jie yra įrengti su guminiais ratais, o su tokiais pačiūžos lengva judėti tiek ant žvyro ir smėlio, taip pat purvo. Priklausomai nuo to, kaip didelis yra jūsų fono, galite pasirinkti tinkamiausius pačiūžas. Žinoma, labiausiai populiarus yra poilsio pačiūžos nes labai daug žmonių ne tik latvių, bet ir visame pasaulyje taip pat pasirinkti pačiūžas, nes su jais galima tinkamai atsipalaiduoti, pasas ir mėgautis laiką su draugais gryname ore. Perkant kai riedučiai tikrai atkreiptų dėmėsį pirkti pačiūžas, kad tilptų jūsų pėdos dydis. Jūs tikrai nenorite jausti diskomfortą dėvėti pačiūžas įsigytų, todėl geriau juos pirkti protingai. Negalima pamiršti, taip pat apie tai, kaip ir alkūnės apsaugų atveju pradeda daug kristi. Nė vienas iš mūsų yra gimęs riedutininkams, todėl būtina tiek daug išmokti, o taip pat kritimo daug – iškrovimo bus minkštą nusileidimą daug, jei bus tinkamas pačiūžos ir įrangos!

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *