Kaip paslėpti gaubtą?

Vienas iš svarbiausių elementų moderni virtuvė gaubtu yra. Gartraukis tarnauja išgryninti viduje oro, tiekiamo dūmų, kvapų, garų ir įvairių degimo produktų, pagamintų gaminimo metu.

Yra dviejų tipų ekstraktų – srauto ir cirkuliacijos. Brėžinyje oro srautas yra išleidžiamas per ventiliacijos kanale veleno, į cirkuliacijos kanale nėra, ir oras yra išgrynintas filtravimu, labiausiai ištemptas.

Cirkuliacinis gaubtai tilptų į bet kokius interjero dėka dydžių, formų, spalvų ir medžiagų įvairovė, tačiau jie reikalauja daugiau sudėtingų rūpintis, kaip filtrai turi būti reguliariai ir švarus pasikeitė. Srauto daugiau lengva prižiūrėti, tačiau jų įrengimas yra sudėtingas reikia išskleisti labiausiai ryšius su ventiliacijos šachtos pastate. Paprastai, gaubtas ir vėdinimo šachtos įsikūręs ant įvairių sienų virtuvėje.

Per daug savininkai srauto gaubtus susiduria su tuo, kad ortakis gadina interjero vaizdą.

Ir, kaip pasekmė, kyla klausimas: kaip paslėpti nuo išmetimo ortakio, todėl buvo nematomi?

Yra keletas būdų, kaip paslėpti gaubtu.

Variantas № 1

Jei planuojate pirkti naują virtuvę, reikia pasirinkti modelį su snapeliu. Šiuo atveju, išmetimo vamzdis yra virš išsikišusios skydelio arti sienos ir praktiškai nebus matomas.

Kaip paslėpti gobtuvą į seną virtuvę? Jei pirkimo neplanuojama virtuvė, galite tiesiog baigti šį labai atspalvį ir gauti labai gražus dekoro.

Variantas № 2

Paslėpti virtuvėje gaubtu, jis gali būti pakeistas su baltu plokščio gofruoto ortakio, kuris, jei reikia, gali būti nudažyti bet kokia spalva ar tapetais, kad atitiktų virtuvės sienas. Verta pažymėti, kad šis metodas neveiks, jei pastatas vėdinimo sistema yra silpna, tai yra, butas skyriuje vamzdžio gali nepakakti normaliai gaubtu.

Variantas № 3

Gana dažnai, kai kyla klausimas, kaip paslėpti vamzdį nuo išmetimo montuotojai pasiūlyti padaryti atlenkiamo ar pakabinamų lubų. Šiuo atveju, vamzdis yra virš pakabinamų lubų ir negali būti vertinamas. Bet jei yra kokių nors ortakio problemų patekti į vamzdžio nebūtų įmanoma, tačiau, jei jūs pertrauka lubas. Todėl, prieš maskavimo vamzdį nuo virtuvėje lubų gaubtu, pagalvoti, ar esate pasiruošę Jei kas nors atsitiks pakeisti lubas.

Variantas № 4

Gofruotas išmetimo latakas gali būti užmaskuotas iš gipso, kuris sukurs dviejų lygių lubų efektą. Langelis yra rėmas pagamintas iš metalo, padengta gipso. Box pats gali būti tiesus, L-formos, ar kitos formos, ir ji yra pritvirtinta, kaip taisyklė, prie sienos ar lubų. Labai dažnai toks langas montuojamas armatūra.

Variantas № 5

Šiuo įsikūnijimas, apsvarstyti išsamias instrukcijas apie tai, kaip paslėpti langą iš piešinio.

1 žingsnis: Siekiant paslėpti gobtuvą, jums reikės kabinti spinta to paties dizaino kaip virtuvėje poilsio. Jei nusipirkote naują virtuvę, nedelsiant kreiptis tiekiamas kitą spinta pagal gaubtu. Kitais atvejais, kabinetas turės kažkur užsisakyti. Atsižvelgiant į spintelę apačioje būtina sumažinti skylę formos piešinį ir lentynos ir “lubos” – apskritimai atitinkantis vamzdžio latako skersmuo.

Žingsnis 2. Pritvirtinkite gaubtu naudojant varžtus į vieną iš vidinių flanšai ir į kabinetą apačioje taip, kad pati gaubtas turi viduje ir tik darbinis paviršius -snaruzhi. Priklausomai nuo dizaino ir tipo piešimo tvirtinimo gali skirtis.

3. Žingsnis Pritvirtinkite gofruotas vamzdis į vieną pusę gaubtu, o antrąjį siūlų skylę anksčiau realizuota.

4. Žingsnis Uždarykite gaubtą skydelį panašus į spintelės duris.

5. Žingsnis Gofruotas vamzdis, jungiantis gaubtą ir ventiliacijos veleną, gali būti užmaskuotas plastiko lataką arba vieną iš pirmiau nurodytų metodų.

Taip pat yra galimybė, kad vamzdis išlieti ne per “lubų” kabineto ir jo šoninių sienų. Tokiu atveju vietos virtuvės į spintos bus mažiau, bet vamzdis nebus matomas ne visiems.

Kaip paslėpti gaubtu ir pati gaubtu banguotumą, mes sužinojome, kad lieka tik nuspręsti, kuris iš minėtų metodų yra jums tinka.

Jūsų virtuvė bus malonumas savo jaukumą ir patogumą, o ne vamzdis negali sustabdyti!

Šaltiniai nuotraukomis: tehnikhouse.by, remontview.narod.ru, mama.md, s09.radikal.ru, funfix.ru, okkolv1.blogspot.com, remont-samomu.blogspot.com, homemasters.ru, geoskuhni.ru, potolokglok .ru

Comments are closed.