Kaip pastatyti sodo namelį savo rankomis?

Perkant žemės sklypą aktualiausių yra, kaip sukurti šalį ir, dar svarbiau, kaip sukurti kaimo namas Pigūs klausimas.

Yra daug būdų, kaip iš šalies namų statybai. Jis gali būti pagamintas iš plytų, keramzitinių, medžio, silikatinių blokų arba kompozicinės medžiagos. Kiekvienas medžiaga turi privalumų ir trūkumų, todėl pasirinkimas priklauso nuo pastato ir funkcijos, kurių reikia jo tikslui.

Siekiant sukurti šalies namą savo rankomis pigiai, atkreipti dėmesį į rėmo konstrukciją. Surenkami namai yra pastatyti labai greitai, ir jei jūs naudojate pigių statybinių medžiagų, tokių namai kainuoja daug pigiau nei kiti.

Mūsų pavyzdyje, mes aprašome kaip tinkamai statyti kotedžą ant rėmo pagrindu. Namas bus pastatyti grindis, su veranda ir dvišlaičiu stogu.

Etapuose statybos kotedžai

1. Išpylimo pamatų

Bet statybos prasideda pamatų. Mūsų karkasinio namo reikia prieplaukos pagrindą. Pirma ranka gręžimo gręžimo skylė gylis 80-100 cm palei perimetrą, ir visą plotą būsimosios statybos. Kaip naudojamas klojinių vamzdžio stogų medžiagos 20 cm skersmens. Ruberoidnyj Intarpas mova kampinius skyles ir užpildyti su betono mišinio, įterptų smeigės.

Tada užpildyti krūvos, išlyginamas, suplaktos žemės aplink polių pailsėti. Mes pasiliekame už “brendimo” betoną.

2. Apatinis rėmas geležinkelių

Nuo 15H5 lentos skyriuje cm, nustatytas ant pamatų, ar palangės. Visi forumai surišimo inkaravimo varžtai. Suderinti apatinę dalį kadro ir padaryti dėl vėlavimo sekso skyles, iš anksto žymėti savo buvimo vietą.

Pridėti rąstų apdaila ir pamatų ramsčius. Būkite tikri, kad antiseptinių apdorojimo lentos.

3. Grubus seksas

Ne vienodais atstumais sijų lentos nustatyta grubus seksas. Po nustatymo juos klotas Blizgusis pergamentinis popierius ir pridėkite aktuose putų sluoksnis barai.

Pridedant barai tose vietose, OSB drėgmei atsparios sandūrų plokštės ir įdėti kitą putų sluoksnį. Plyšių bei yra uždaromos su putų.

Užbaigti d plokštės 12mm OSB platformą ir nustatantis jų nagai kūrimą.

4. Namo sienos

Yra keletas būdų, kaip montažą sieneles karkasinio namo. Jis gali būti iš pradžių visiškai sukurti visą rėmo nešiklio laive, ir tada užsiimti sienos arba pamušalas pastato sienos kiekvieną atskirai. Mūsų atveju, pirmasis Pastovus rėmas atskiras sienelę, ir tada apvalkalu su plokštes. Būtinai naudokite strėlės remti struktūrą.

Tinkamose vietose padaryti angas langams ir durims, stiprinti juos su papildomais barų. Nustatyti vidaus sienos ir viršutinę stud.

5. Gegnė sistema

Po galutinio statybos sienos pradeda diegti santvaros, surenkamieji medieną iš šablono. Struktūra sustiprino horizontalų skersinį.

Gegnių padengti su hidroizoliacijos medžiagos ir padaryti dėžę ir kontrobreshetku stogo. Pridėti anti-kondensato plėvelę. Padengti stogo Metalloprofil bangų aukštis 21 mm. Close up fasado plokštės.

6. Išorinė apdaila

Visos išorinės sienos iš namo yra aptraukti OSB plokštės ant atšaka. Įdiekite langus ir duris.

Comments are closed.