Kaip pjaustyti plyteles?

Daugelis iš mūsų nori pamatyti savo vonios ir tualetai yra plytelių. Tai patogu, praktiška ir graži. Parduotuvėse ir prekyvietėse šios apdailos medžiagos pasirinkimas yra toks didelis, kad akys tiesiog bėgti. Todėl pasirinkti keraminių plytelių gali būti lengvai. Tačiau kai kurie iš klausimų ir sunkumų gali kilti iš jo pakuotės. 

Dažnai mes turime elgtis su tuo, kad danga nereikia visą plytelių, bei jų dalys. Siekiant tiksliai supjaustyti plyteles ant norimo formos elementų, yra keletas būdų. Jei plytelių pjovimo atliekamas profesionaliai, ji naudoja brangią įrangą. Daugiau biudžeto įrankiai pjovimo plytelės gali būti naudojama vienkartinių darbų atlikimo. 

Taigi, pabandykite išsiaiškinti, kaip sumažinti plytelių. Dėl tokios procedūros dažnai naudojamas stiklo pjovimo ritinėlį. Šis įrankis yra tinkamas tuo atveju, turi būti pjovimo plytelių arba plytelės mažais kiekiais. Naudojant juos yra paprasta ir lengva. Padaryti žymėjimo turi būti sudarytas pagal važiavimo ant stiklo pjovimo linijos į save. Toliau, jums reikia pertraukos plytelių palei barai atrodo. Norėdami tai padaryti, kad produktas yra apsupti nedidelį objektą ir paspauskite ant abiejų pusių. Toks metodas yra labai geras, bet ji neveiks, jei jums reikia garbanotais Plytelių pjovimo.

Kitas Dažniausiai įrankis yra vadovas plytelių pjovimo. Tai tinka ir didelis, ir mažas darbo krūvis. Būtina įdėti į vieną plytelių plytelės vienodai varyti voleliu, o tada paspauskite rankenėlę produkto kaltės. Dėka šio įrenginio yra tikslesnis pjovimas plytelės. 

Trečias populiarus prietaisas pjauti plyteles galima pavadinti šlifavimo. Kad jį naudoti, nereikia specialių įgūdžių. Jums tereikia pažymėti pjovimo linija, palaukite, kol įrenginys bus surinkti norimą greitį ir gauti darbą. Iškirpti turėtų būti savęs kryptimi. Kai naudojate malūnėlis, jums reikės nešioti pirštines, kaukes ir apsauginius akinius. 

Kartais, kai susiduria darbus, reikalingus formos pjovimo. Kaip sumažinti tokiu atveju plytelės? Galite naudoti specialias kateriai. Pagal pavadinimą galite atspėti, kas yra pagrindas veikimo principas šią priemonę. Sukurti tam tikros formos pjūvį, Jums reikia atsikąsti vienetų plytelių nuo minimumo iki krašto. Šio metodo trūkumas gali būti vadinamas nelygius kraštus, kilusias tokio apdorojimo produktus.

Yra dar vienas būdas, kuriuo jūs išmoksite, kaip perkeltine prasme sumažinti plytelių. Norint gauti norimą diafragmos skersmuo, gerai išnaudoti gręžimo-balerina. Jūs galite rankiniu būdu nustatyti atstumą ir padaryti jį kaip šis, ko jums reikia. Su vienu sėjamosios pagalba galima pagaminti apie 20 gabalai. 

Dabar, kad žinote, kaip sumažinti plytelės su įvairiais įrankiais ir metodais. Tačiau yra situacijų, kurios negali būti neatliekami be profesionalių įrankių. Jis labai greitai ir tiksliai susidoroti su užduotimi. Be to, tokia įranga nėra būtina pirkti, jis gali būti nuomojamas už tam tikrą laiką. Jei žinote visi plytelių pjovimo proceso gudrybės gali virsti įdomia patirtimi. 

Produktų mūsų kataloge:

 

Comments are closed.