Kaip sutaupyti vertingų daiktų, ar padaryti talpyklą namuose

Žinoma kiekvienuose namuose yra vieta, kurioje saugoti brangiausią dalykus: juvelyriniai dirbiniai, pinigų ar brangių kolekcija eksponatų. Na, jei yra keletas vietų, o dar geriau, jei jie yra neįprasta ir sunku atspėti. Todėl šiandien mes jums pasakys, kaip ir kur padaryti slėptuvės.

Idėja 1. Jei jūsų spinta yra prikimštas dalykų, tada gauti tie, kurie netapo dėvėti ir per nasheyte paslėptų kišenės pora. Labai tikėtina, kad kas nors manote, kad eiti per kažkieno drabužius.

2. Idėja tiems, kurie mėgsta ranka tarnaitė, arba muilo tipo svechevareniya, kad, kaip padaryti slėptuvę su savo rankomis klausimas, neatrodo sunku. Pavyzdžiui, viduje dekoratyvinės žvakės yra visai įmanoma organizuoti taynichok. Ir negerai ir pirktos žvakės – tiesiog reikia atsargiai supjaustyti skyles jų.

Idėja 3. Jei mes ir toliau su “dekoratyviniai” talpyklos tema, tai galima paminėti mažas sofos pagalvėlių, kurios turėtų būti bauda už slepiasi savo rankas.

Idėja 4. Ar kada nors galvojote, kad laikrodžiai gali ne tik tarnauti kaip laikinas gairių, bet taip pat, kaip ir kitas slėptuvėje savo bute. Be jų galinio skydelio vietos mažų pinigų ar papuošalų yra daugiau nei pakankamai.

5. Idėja laiku “rinkti” CD-ROM jau seniai praėjo, tačiau daugelis iš jų vis dar nėra dešimtys. Jei esate vienas tų žmonių, galite įdėti į pinigų ir pavaros “paslėpti” dėžutė pilna dėžių ir sumaišykite juos su likusiu.

Comments are closed.