Kaip sutvarkyti laiptais su laminatu?

Remontas gali būti bet kas, įskaitant senų medinių laiptų. Jei veiksmai, kurių jau visai susidėvėjo ir nori suteikti jiems “šviežią” išvaizdą, atėjo laikas padaryti laminato apdaila laiptais. Grožis yra tai, kad laminato rūšių daug, todėl reikia pasirinkti kelias.

Ką manote apie iš anksto?

Jei kopėčios yra daugiau nei vienerius metus jis buvo eksploatuojamas tam tikrą laiką įgyti nemalonų girgždančios. Čia iš jo ir reikia atsikratyti, kol ji yra nustatyta laminato grindys, nes tai būtų beveik neįmanoma, kad jį suremontuoti. Atlikti už “gydymą” laiptais iš girgždančios gana paprasta procedūra – jums reikia tinkamai sujungti su protektoriaus stovuose su varžtais. Ir tada būtina glaistai vieta varžtais varžtus, kad ateityje jie nebuvo matomi.

Avansas yra verta galvoti apie reikiamą kiekį laminato ir atlikti tam tikrus skaičiavimus. Norėdami tai padaryti, išmatuoti žingsnį su didžiausia srityje ir Gautas skaičius dauginamas iš žingsnių skaičiaus.

Apdailos etapus

Apdailos laminato Kopėčios su savo rankas yra tam tikra seka atitinka, kuri priklauso nuo klojimo kokybę.

– Po etapo laisvos nuo creaking, būtina atkurti turėklai, statramsčiai ir timpa. Jie turi būti švarus, glaistai ir laku arba dažais.

– Tolesnis darbas atliekamas su išsikišusi kampus protektorius. Medžiaga, kad bus apsaugoti juos, būti supjaustytas ilgio, pridedamas prie protektoriaus ir padaryti skyles kur bus pridėtas varžtais.

– Kai visi protektoriai yra įrengta apsaugine medžiaga, jums reikia juos glaisto taip, kad tarp medžiagos ir paviršiaus siūlės neturi išsiskirti etapą.

– Kitas ateina nedelsiant Klojimas laminatas. Ekspertai pataria Laid laminato tiesioginio kelią per fiksavimo jungčių. Reikalas tas, kad laminato dalys etape galite dėvėti įvairiais būdais. Ir kai vienas iš plokščių taps beverčiai, nes įrankis sąnarių jis gali būti lengvai pakeičiami nauja, nepažeidžiant visos struktūros vientisumą.

Keli praktiniai patarimai

Taryba pirmą kartą. Verta paminėti, kad pats pirmas žingsnis daug didesnio dydžio nei kiti. Ir, kad būtų išvengta nereikalingų išlaidų laminato, būtina ją įvertinti ir padaryti šabloną iš kartono.

Du Patarimas. Nuo kokio tipo jūsų laiptai priklausys nuo sunkaus darbo. Jei kopėčios yra tiesus su tais pačiais dydžio žingsniais, tada įdėti laminatas bus lengva. Jei laiptai su varžtu žygiuoti, būtina pateikti atskirą kartoninę šabloną kiekvienam etapui. Tai bus atsikratyti pereikvojimas laminatas.

Patarimas Trys. Nuo laminatas yra ne tik gražus gabalas interjero, bet ir apsaugo medieną nuo visų laiptų traumų rūšių, jums reikia nustatyti taip, kad kiekvienas žingsnis yra visiškai uždarytas į juos.

Patarimas keturi. Iš tipų laminatas gana didelis skaičius. Taigi nereikia įsikibę tik klasikinis versija. Galbūt išsamesnis paieška tinkamos spalvos labai padės paversti interjerą.

Šaltiniai nuotraukomis: lestnicatmp.ru, almeria-remont.ru, accbud.ua, liveinternet.ru, worldeconomy.ru, houzz.com.

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.