KAMEROS DIAPAZONAS TAPO DAR PLATESNIS

Jei norite pirkti naują fotoaparatą, tai tinkamas laikas – telefix.lt internetinėje parduotuvėje lentynos papildyti su daugiau nei 50 skirtingų kamerų modelių iš populiariausių markių: Nikon, Canon, Olympus, Sony, Fujifilm, Pentax ir Samsung.

Man patinka keliauti? Pasirinkite skaitmeninis arba kompaktiškas!

Skaitmeninis fotoaparatas pagrindinis pliusas yra mažas dydis – skirtingai SLR, kompaktiškas taip pat gali būti įdėta į kišenę. Jei norite skubėti stulbinantis nuotykius ir įamžinti visa tai, aš nusipirkau keletą kamerų, kurios yra įrengtos apsaugos nuo vandens ir sukrėtimų. Kalbant apie įvaizdį ir vaizdo kokybę, reikia pažymėti, kad kompaktiškas įrengtas daugiau ir geresnių davikliai ir lęšių, todėl vaizdo kokybė yra labai aukšta. Be to, keli modeliai kaina neviršija 100 eurų, todėl jūs gausite ne tik kompaktiškas fotoaparatas ir aukštos kokybės nuotraukas, bet ir išvengti didelių finansinių išlaidų ir kompiuteriu remontas! Naujas kompaktiškas kelių spalvų : klasikinės juodos, baltos ir sidabro, taip pat mėlyna, geltona, raudona ir kt.

Jei manote, kad nuotrauka yra jūsų sklypas, už padėjėjų naudai tarnauti SLR

Laikyti diapazonas papildytas daug SLR fotoaparatų, kurie galės privilioti tiek pradedantiesiems, tiek mėgėjams ir profesionalams. Pagrindiniai privalumai SLR – ypač galingi Jutikliai ir galimybė keisti objektyvus. Kaip vienas iš labiausiai galingas naujokų šioje kategorijoje turi būti nurodytos “Nikon D750 SLR fotoaparatas su 6016 × 4016 pikselių didelės raiškos, kuri užtikrina, kad nuotraukos bus priimti jus į labai aštrių ir didelio formato. Be to, ji taip pat ateina siejama NIKKOR 24-120 mm objektyvas, su kuria jūs galės fotografuoti vienodai gerai tiek mažų ir netoliese objektų ir priartinti toli nuo objektus. Bet taip pat yra ir kita SLR labai patraukliomis kainomis numeris!

Hibridinė kamera – arba AUKSO VIDURYS?

Atsakant į šį klausimą – labai įmanoma. Be to, šie fotoaparatai yra kompaktiški, bet jutiklis yra beveik toks pat galingas kaip SLR. Taip pat – daugiau hibrīdkamerām gali pakeisti lęšius, taip pat kainos yra maloniai mažas. Pavyzdžiui, fotoaparatas Olympus PEN Lite E-PL6 leidžia jums sukurti vaizdus su 16,1 megapikselių aukštos rezoliucijos, o rinkinys ateina iš karto du objektyvus : 14-42 mm objektyvas yra puikus portretas ir mažų dalykų, kuriuos reikia gaudyti, o 40-150 mm objektyvas leidžia priartinti horizonto eksploatuojamiems laivams ir kalnų viršūnės. Ir visa tai – tik 400 eurų! Reikia pažymėti, taip pat, kad ne hibrīdkameru dizainas yra ypač NUMANOMŲ, toks gražus yra ne tik tuos, kuriuos sukelia nuotraukų bet taip pat pati prietaisas!

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *