Ketaus vonios restauravimas: mes laikomės populiariausių būdų

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir “” prašymą

Turinys :

 1. Medžiagos iš ketaus vonios restauravimo
 2. Restauravimas iš ketaus vonia su skystu akrilo
 3. Restauravimas emalio ketaus vonios

Bet geležies vonia yra padengtas įtrūkimų per tam tikrą laiką. Deja, jos drabužiai yra visiškai nepriklausoma nuo priežiūros ir, bet kuriuo atveju, šiurkštumo, įtrūkimų ir lustai yra neišvengiamas. Tai atsitinka ne tik kieto vandens, ir dėl agresyvių komponentų, kurie sudaro apie valiklius dauguma, nes. Žinoma, lengviausia išeitis – pirkti naują vonią. Bet kodėl, jei galite žymiai sutaupyti atkurti senas? Šiame straipsnyje, mes daugiausia dėmesio bus skiriama iš ketaus vonia su jo rankose atkūrimo.

Patarimas! Norėdami pradėti su keletą paprastų patarimų, kurie padės jums atpažinti. Visų pirma, restauravimo turėtų būti padaryta teisinga metų laiku. Gatvės turėtų būti šilta ir sausa, todėl geriausias laikas – pavasario, vasaros, rudens pradžioje pabaiga. Orai principinga, nes per bute langai remontui turėtų būti atvira ir vaikai ir visa, kas geriausia vairuoti močiutė. Nėra vonios atkūrimas nėra pavojingas procesas. Tiesiog naudoti chemikalus, ir kvėpuoti juos poromis vaikams nėra verta. Tačiau, kaip ir jūs, dirbdami naudokite respiratorių (pageidautina profesionalų). Jums taip pat reikės tankus klijuotė prijuostė ir keletą rinkinių Vienkartinės latekso pirštinės.

Kokios medžiagos yra reikalingos dėl ketaus vonios restauravimo?Negali išsiversti be fleyts-šepetys su natūraliais šeriais. Apytikris dydis – aštuoniasdešimt milimetrų. Galite saugiai nusipirkti šepečiai pora vienu metu, jie dažnai terliotis ir turi būti pakeistas. Jums reikia įsitikinti, kad nė vienas iš teptuku nesiliečia su bet riebalinės medžiagos. Jei tai atsitiks, jūsų sunkus darbas atkurti vonia yra bergždžios.

Be to, jums gali prireikti dažų peilį ir pincetu. Šios priemonės bus tuo atveju, jei švieži kailis tampa šeriai į šepečiu. Beje, tai yra, kodėl ji yra geriausia naudoti naują, o ne seną šepetėlį.

Mes einame toliau: savo arsenalą turėtų būti tirpiklių №646 ir acetono. Turėkite omenyje, kad tai yra geriau ne naudoti tirpiklių, kurį sudaro sotieji angliavandeniliai (pavyzdžiui, vaitspiritas). Tokie įrankiai netilps už vonios restauravimo. Taip pat verta akcijų medžiagų, kurios nepaliks pūkelių ant paviršiaus. Pavyzdžiui:

 • medvilninio audinio;
 • Calico (nors tai turėtų būti pakartotinai nuplauti);
 • flanelė audinio;
 • mikropluošto audiniu, kuris yra dažnai naudojamas sunaikinti akinius).


Restauravimas iš ketaus vonia su skystu akriloRestauravimas ketaus vonios akrilo reikalauja atitinkamo medžiagos pirkimą. Dėl jo sudėtis modernizuoti, skystas akrilas puikiai plinta ant vonios paviršiaus, ir vadovas platinimas medžiagos nėra būtinas. Norėdami naudoti šį metodą, vonia paviršius turi būti kruopščiai parengta. Pirmiausia, atsikratyti senų dangų. Vonia turi būti kruopščiai išvalyti, nuplauti ir sausas.


Kaip paruošti vonią? Prieš pradėdami pildyti vonioje, būtinai atjunkite nutekėjimo ir nepamirškite įdėti bet kokį konteinerį pagal išleidimo angą. Kadangi medžiagos liekanų nebus išsiliejo iš nutekėjimo.


Kaip kreiptis?
Taikant akrilo dangos šepetys, keista, nereikia.

Štai kodėl ši atkūrimo metodas yra dažnai vadinamas “įdaru vonia.” Tai reiškia kruopščiai pilamas į vonią paviršiaus. Jūs turėtumėte pradėti su puse, o tada palaipsniui pereiti prie sienos ir vonios kriaukle.


Koks turėtų būti skysto akrilo sluoksnis?
Skystas akrilas sluoksnis turi būti nuo penkių iki šešių milimetrų. Be to, ši danga turi būti visiškai sausas ir tai jam reikės mažiausiai penkias dienas.


Rezultatas yra senosios ketaus vonią jums malonumas restauravimas, bet mes vadiname tai gana daug laiko. Tačiau, darbas verta, nes jūs galų gale su tvirtos ir aukštos kokybės aprėpties, kuri yra ne tiesa emalio. Skystis akrilo nebijo mechaninių pažeidimų ir atspalvių ir spalvų įvairių gamintojų pasirinkimas yra labai didelis. Taigi, jei jūs iš esmės pagal puikiai į dizainą, skystis akrilo būtų geriausias variantas.

Restauravimas emalio ketaus voniosBe minėtų medžiagų, jums reikės:

 • gręžimo (su savo pagalba mes bus pašalinti seną dangą);
 • šiek tiek oksalo rūgšties;
 • bet kompozicija, kuri nuriebalinti paviršių;
 • tiesiogiai emaliu.

  šepetys.

Etapai emalio ketaus vonios restauravimas:

 • Norėdami pradėti vonios paviršius turi būti kruopščiai nuvalytas nuo seno emalio sluoksniu. Yra įvairių variantų, kaip tai padaryti, bet lengviausia, mūsų nuomone, naudojant grąžtą su mente.
 • Jei vandens vonioje paviršius turi akmenį, būtinai nuimkite jį su nedideliu kiekiu oksalo rūgšties.
 • Kitas vonios paviršius kruopščiai išvalytas nuo dulkių, o tada nuriebalinti su specialiu įrankiu.

Patarimas! Etapas dirbti su grąžtu yra labai dulkėtas. Jei nesiimsime veiksmų, tada jums bus gauti visiškai neatpažįstamai vonios kambarys. Tai geriau rūpintis tam iš anksto, ir visi paviršiai uždaryti lapus, naftos fonai arba senus laikraščius.

 • Taigi, mūsų vonia paruošta sekančio žingsnio. Įgyti jame karšto vandens ir laikomi ne mažiau kaip dešimt minučių. Tada vanduo išbėga ir kruopščiai nuvalykite vonios paviršių. Kurį laiką mes sustabdyti darbą ir išmaudyti išdžiūti.

 • Dabar mes galime derliaus emalį: kaip tai daroma, atidžiai perskaitykite iš gamintojo instrukcijas. Paprastai, kietiklis tam tikru proporcingai būti sumaišyti su pagrindiniu komponentu.
 • Dėl mūsų sauso vonioje paviršiaus nusodinimą pirmąjį emalio sluoksnį. Kad būtų galima tiksliai, sluoksnis turi būti vienoda. Sausas pirmas sluoksnis turi nuo dvidešimties iki trisdešimties minučių.
 • Tada tokiu pačiu būdu, su dviem daugiau sluoksnių, taip pat džiovinti vienos iki trisdešimt minučių.
 • Ketvirtasis sluoksnis, paskutinis sluoksnis yra tvirtinimo. Kai jūs streikuoti tai, senosios ketaus vonios restauracija bus baigta.

Patarimas! Jokiu būdu nenaudokite vonios po to, kai bus baigtas. Tris dienas minimalus ji turi “pailsėti”.


Argumentai “už” Bath emalio atstatymą:

 • Neginčijama privalumas yra tas, kad galite padengti vonios emalio norimą spalvą: paletė šiuolaikinių gamintojų yra gana plati. Ir harmonijoje su jūsų vonios dizainas yra labai svarbus.
 • Net jei neturi jokios statybos pramonėje patirtį, jums bus lengvai susidoroti su šio darbo.

Trūkumai restauravimas emalio:

 • Ne tiek daug sudėtinga programa pats procesas emalio, kaip parengiamojo etapo. Valymas senus emalio formas tikrai daug dulkių.
 • Savo stiprumo danga, kad jūs gaunate, galų gale, jis bus lyginamas su gamykloje. Rankena renovuotas vonios kambarys reikės būti labai atsargūs, nes jis yra jautrūs mechaniniams pažeidimams. Vidutinis tarnavimo šio danga – iki dvidešimties mėnesių. Sutinku, kad tai yra labai mažai.


Ar žinote ką nors įdomaus apie tai, kaip ketaus vonios restauracija? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei jus domina naujų aksesuarų vonios , pažvelgti į mūsų kataloge rasite šimtus šiuolaikinių modelių su nuotraukomis ir aprašymus iš patikimų pardavėjų.


Be to, jums gali būti įdomu:

Dizainas mažą vonios

Kaip įrengti vonios į Chruščiovo?

Kaip padaryti, kad klasikinio stiliaus vonios kambarys?

Comments are closed.