Kipras Limasolis – vieta įdomų atostogas

Kipro nuo seniausių laikų sala traukia aplinkinių šalių dėmesį. Šiandien užsienio piliečių interesas labiausiai yra atsipalaiduoti Kipro kurortuose.

Limassol įsikūręs salos pietuose. Šis kurortas yra laikomas šalies jūrų vartai ir pagrindinis centras turizmo pramonę. Be to, Limasolis – verslo miestas. Ofšorinės įmonės žinomas rūsiai, didžiausia daržovių ir vaisių produkcijos – tik dalis verslo gyvenime Limassol.

Užsieniečiai dažnai išrinkti nuolatinė gyvenamoji vieta yra Limassol. Įskaitant rusus. Čia gyvena keli tūkstančiai rusų kalbomis. Limasolyje yra rusų kalba leidžiamuose laikraščiuose, rusų mokyklos, parduotuvės, restoranas. Taigi, jei kas nors bijo eiti atostogauti užsienyje dėl kalbos barjero, tada galite drąsiai eiti į Limassol.

Kurortas yra puikioje vietoje, dėl Kipro saloje. Jis driekiasi Viduržemio skrydziai ryanair jūros pakrantėje šešiolikos mylių į Troodos kalnų papėdėse. Vaizdingas kraštovaizdis, citrina sodai, vynuogynai, švelnus klimatas padarė ekskursijos “Kipras Limassol” labai populiarus tarp turistų. Pavasarį atvyksta čia vasario mėnesį, ir karšto sauso vasara prasideda gegužės mėnesį ir tęsiasi iki spalio.

Tradicinis Kipro svetingumas palieka nepamirštamą atostogas Kipre. Limassol yra ne išimtis. Ypač čia jaustis patogiai vaikus. Be to, kad viešbutis siūlo viską, kas reikalinga vaikams (vaikų meniu ir aukštos kėdės, vaikų žaidimų aikštelės, baseinai), į miesto vaikai gali pamatyti nuostabų zoologijos sodą, atrakcionų parkas, trys vandens parkai.

Turas “Limassol Kipras” neabejotinai patiks jaunimą. Šis kurortas išgarsėjo labai “jums patinka šis” roma vilnius ir įdomų miestą. Tarp oficialių švenčių Reikėtų pažymėti tradicinius karnavalai ir festivaliai kovo – Karnavalas Apokreo gegužės – Gėlių festivalis birželį – festivalis graikų dramą, liepą – menų festivalis, rugsėjo – Vyno šventė.

Bet gyvenimas niekada nesustoja kurorto ir naktį. Hulanie tęsiasi daug tavernų, barų, restoranų.

Tačiau ne tik traukia įdomus Limassol. Tai uostamiestis slypi salos centro ir siūlo puikią galimybę visiems, kurie nori keliauti ir tyrinėti naujas vietas. Taip, Limassol puikus senovės istorija.

Senamiestyje, akmenimis grįstos gatvelės palaikykite turistus pro senus pastatus konservuoti architektūros paveldas kelis šimtmečius.

Istorija miestą, susijusios su garsaus kryžiuočių Richard Lionheart vardą. Vardu Limassol Limassol keliautojų pamatysite tvirtovė chasovnekotoroy karūnuotas karaliumi Anglijoje. Į vilnius milanas skrydziai kurorto apylinkėse yra apie AMATHUS griuvėsiai – senovės miestas, kuris klestėjo 16 amžiaus. Vėlgi Richard XII a Lionheart, baigė AMATHUS sunaikinti po arabai.

Kolossi pilis – dar vienas akcentas, kuris yra lankomas poilsiautojų Limassol. Įdomybės pilis XV a įkurta riterių loannites. Pakeliamasis tiltas veda į antrame aukšte ir antrame aukšte ant bokšto stogo stebėjimo platforma, leidžianti tyrinėti vietovę.

Istorija riterių eros atstovaujama viduramžių muziejus.

Bet vyndarystės tradicija Kipro turistai norėčiau žinoti Keo gamykloje. Vizitas į didžiausių įmonių – tai nemokama kelionė ir be vyno, galimybė įsigyti gero vyno mažomis kainomis.

Turas “Kipras Limassol” – tai be abejo įdomus apsipirkti. Ras daugybę suvenyrų, drabužių parduotuvių iš pirmaujančių Europos gamintojų galimybė įsigyti geros kokybės odos ir papuošalai, optika.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *