Klasikinio A4 bukleto spauda – kaip pasirinkti.

Klasikiniai A4 bukletai vienu ar dviem raukšlės dažniausiai įvedėte kai reklamos biudžetus yra ribotas ir reikia rasti pusiausvyrą tarp kainos ir kokybės kompromisą. Ši knygelė spausdinimas ir gamyba tinka parodose, konferencijose ir tiesioginės rinkodaros ir su jais pakaks, jei jūsų produktus ar paslaugas yra žemo lygio konkurencijos.

Tuo atveju, atstovauti sektorių, kur konkurencija yra labai aštri, bukletas priėmimo skirti daugiau dėmesio, ypač dizaino ir formos – patrauklesnė ir vizualiai patraukli, šie bukletai bus, tuo greičiau ir geriau bukletai atneš norimą rezultatą. Čia aiškiai naudingos www.spalvoskodas.lt spausdinimas didelę patirtį ir specialistų komanda padės Jums idėjų ir dizaino reklaminių brošiūrų būtų įsimintina ir padaryti savo geriausią pranašumą.

Jei prekės ar paslaugos yra išskirtinis ir norite tik atsižvelgiant į jūsų brošiūros rankomis būtų sunkumas ir solīduma įspūdis bukletai rekomenduojama tolesniam perdirbimui – pavyzdžiui, UV lakavimas, kartu su matine laminavimo. Kitas išskirtinis įspūdis susidaro, jei izgatavosiet nemokamai (nereguliarus) formos lapelius.

Patarimai rengiant informacinį lankstinuką

Atminkite, kad klasikinis bukletai yra mažas – standartinis A4 formato puslapių. Todėl, bukletai turėtų būti lengvai prieinama ir skaidri informacijos rengimas atlikite šiuos bendruosius principus:

iš teksto spausdinta knygelėje suma turi būti mažesnė nei 600 žodžių (net geriau, jei teksto dydis yra 400 iki 500 žodžių). Sukurti maksimalų trumpą tekstą, su apie naudą, kurią klientai gauna iš jūsų produktų ar paslaugų dėmesio;
Vaizdai (nuotraukos, lentelės, grafikai ir tt), šis skaičius turėtų būti mažesnis nei 8. Jei spausdinamas lankstinukas yra labai mažai teksto (mažiau nei 100 žodžių), vaizdų skaičius gali būti didesnis – iki 14;
bukletas būtinai įtraukti savo įmonės kontaktinę informaciją (įskaitant adresas, telefono numeriai, elektroninio pašto ir interneto svetainės adresas) ir įmonės logotipą;
Jei jūsų bukletas paruoštas tekstą ir/arba vaizdui kaip pirmiau minėtų sumų, patartina patalpinti šią informaciją didžiausios apimties Edition – brošiūrą ar katalogą.

Klasikiniai A4 lankstinukai – svarbu žinoti:

spausdintos lapelių standartinį A4 (297×210 mm) su vienu ar dviem lygiagrečiomis raukšlės;
lankstinuku spausdinimas yra vienas iš populiariausių reklamos formų spausdinimą;
spausdintos brošiūros yra vienas iš populiariausių dalomoji medžiaga parodose, seminaruose ir kituose renginiuose;
bukletai būti maksimaliai efektyvus, gražus ir įtikinamas, nes jie dažnai yra vienintelis dalomoji medžiaga, kuri lieka vartotojas savo rankose!
bukletas yra sukurta su pristatoma po apdorojimo – laminavimas, UV lakavimas ir tokia susiskaidžiusi.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *