Kokį laminatą reikėtų rinktis. Patarimai

Gana dažnai mes susiduriame su situacija, kai santykinai nauja laminatas pradeda girgždėti, “pasivaikščioti” arba kreko. Žinoma, daug kas priklauso nuo medžiagos ir laminato kokybę, bet taip pat vaidina svarbų vaidmenį rengiant pagrindą, kuriuo remiantis bus nustatytas draudimas.

Pirma , šiurkštus grindų turėtų būti sklandus.

Antra , turėtų būti naudojamas substratas.

Paaiškinimas yra paprastas: kaip laminatas yra pagamintas iš medžio, tai aišku, kad jis bus jautrus temperatūros pokyčiams. Ir sluoksniuota medžiaga yra akytas ir pluoštinės. Kompensuoti šių savybių ir procesų rems pagal laminatu. Kas yra geriausiai tinka jums, pabandykite suprasti.

Kokį pasirinkti substratą pagal laminatu?

Yra keletas rūšių substrato. Populiariausias yra polietileno putų, polistirolo ir kamštienos. Jie visi skiriasi sudėtimi, patikimumo ir kainos. Apsvarstykite, kaip grindys geriausiai tinka kiekvienam substrato tipo.

PE putų pagrindo

Tai pats biudžetas medžiaga, kuri turi mažą šilumos laidumą ir padidėjusį atsparumą drėgmei. Putų privalumų dar yra nedidelio svorio ir gerą užimtumas. Be to, jis suteiks maksimalią apsaugą jūsų namų prieš graužikus ir vabzdžius. Bet tuo pačiu metu, ši medžiaga yra trumpalaikis ir praranda savo formą per tam tikrą laiką.

Polistireno substratas

Šio dažnai dabar medžiagos pagrindas yra didelio tankio, elastingumą ir ilgai išlaiko originalų storį. Dėl gero sukibimo su pirmame aukšte yra paprasta ir patogu montuoti. Taip pat polistireno pagrindas turi gerą garso ir šilumos izoliacines savybes. Polistireno substratas užtikrina padidėjo komfortą vaikščioti per, taip pat veiksmingai sugeria vibraciją ir stresą. Taip pat verta paminėti, kad polistirolas remiasi medžiagų, kurios gali būti įsigytas už prieinamą kainą.

Korkas paklotas

Pagrindinis privalumas kamštienos yra jos visiškai priklausanti ekologiškumą. Jis yra patvarus ir nėra taikomos deformacijos per visą veiklos laikotarpį. Tai rodo geriausius rezultatus šilumos ir garso izoliacija. Klientams siūloma ritinį ir lapų substratą. Pirmasis tinka patalpose su dideliu srityje. Lapas yra optimalus vienas mažoms patalpoms, kuriose tai yra patogiau kloti kelis lapus kaip plėsti ir gabalais iš ritinio. Visos šios medžiagos privalumus lydi didelės vertės. Bet jūs žinote, ką jūs mokate už.

Kaip nustatyti substratas pagal laminatu?

Tiesą sakant, nėra dedeklių substratą sunkumų. Jums reikia žinoti keletą svarbių dalykų, kurie padidins gyvenimo trukmė grindys.

– Prieš naudojant substratą, būtina suderinti pagrindo.

– Pagrindas turi būti švarus, sausas ir plokščia.

– Pagrindas nereikalauja specialių armatūra grindims ir sienoms.

– Būtina pradėti nuo pagrindo sienelės kraštą. Tai užtikrins, kad Jūsų laminuotas ilgaamžiškumą.

– Jei reikia naudoti kelis sluoksnius substrato, kur vienas sluoksnis būtų atlikti slopinimo funkciją.

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.