Kur dabar esate jūs

Vandens šviesiai mėlyna spalva rodo, kad balto smėlio tęsiasi po vandeniu. Nors rūkas niekur neteko, saulė sakarsejusi orą iki tam tikro laipsnio į keturis dešimtmečius, ir mes plaukti labai daug.

Nuo smėlio ir uolienų pėdsakų į siauras, kietas takas, kuris prisijungia prie nedidelio upelio dugno krašto viršuje. Nors sunku spręsti, kaip saugiai tai kelias, mes jau nusprendėme, kad mes tikrai turime eiti.

Didelės šuoliai smėlyje, rajos žolės ir purvinas lova upelio, kur neklaužada kojų slysta iš visų pusių, per minutę aizcilpojam į pačioje apačioje.

Paplūdimys iš karto patenka ant jų pačių, ir bėgo plaukti. Vandenyno vanduo yra tiesiog toks kietas, kad plikas iemetoties turėtų jaspiedz. Po ilgai vaikščioti po saule, kad yra būtent tai, ko reikia.

Mes Andriusas yra žaidimas. Kai keliaujate, mes kartais vienas kito paklausti klausimą: “Kur dabar esate jūs?” Žaidimo prasme – ne kitai visą savo protą sutelkti dėmesį į tam tikru momentu, būti čia ir dabar, ir džiaugtis juo. Tai ne paslaptis, kad dažnai mes manome, kad mes būsime laimingi, išskyrus atvejus, kai… Tada apklausa uždavinys yra užtikrinti, kad suprasti, kad “ne”, jei “ne”.

Ilgai lauktas renginys – šiuo atveju kelionė nebėra kažkas palaukti. Jis yra čia ir dabar, o čia ir dabar jaučiasi laimingas ir dėkingas už tai.

Šiandien, klausimas: “Kur dabar esate jūs?” Mes prašėme tarpusavyje pakartotinai. Tiesiog todėl, kad gali būti išsaugotas dienas, nes tai nori jausmų ir prisiminimų. Pridėti stiklainius, uždenkite ant viršaus ir tada tamsiai žiemos vakarais klekset, kaip braškių uogiene. Šiomis dienomis dauguma bus prisiminti.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *