Laminatas ant sienos: kodėl ir kaip

Mes siūlome jums sunaikinti visus stereotipus ir papuošti sienos … Laminatas! Taip, tu negali pasirodyti. Laminatas – kokybės medžiagos, kuri yra lengvai valomi ir remontuojami. Tad kodėl gi ne naudoti jį vietoj tapetų? Tai variacijos natūra yra įtrauktas į medžio vidų. Be to, šis sprendimas turi besąlyginę vienas plius – sienos bus mišinys su grindų. Taigi, kaip klijuoti laminatą prie sienos – instrukcijų chgk.lt.

Instrukcijos tvirtinimo laminato prie sienos su savo rankas

Pirmasis žingsnis yra parengti medžiagą: būtina išpakuoti, nuvalykite ir palikite keletą dienų į kambarį, kur jis bus palaidotas. Taigi jis bus priprasti prie kambario mikroklimatu ir po darbo nebus deformuoti.

Yra du metodai klojimo laminato – klijų ir pilį. Panagrinėkime kiekvieną iš jų detaliau.

Klijai metodas

Jis siūlo griežtą paviršiaus paruošimas. Ji turi būti išlyginamas, kad ideali būklė, leidžiamosios paklaidos yra vieno iki trijų milimetrų. Padaryti sklandų sienos naudojant tinką ar gipso gipso. Beje, atskaitos taškas operacija – yra apatiniame kairiajame kampe.

Jei nusprendėte įdėti medžiagą klijai, rekomenduojama tai padaryti “skydas” metodą. Prieš pradedant darbą, nuimkite durelių apdaila. Kai viskas bus paruošta, galite klijuoti juos atgal ant naujų apdailai. Pirmiausia jums rinkti daiktus ant grindų, apskaičiuojant jų santykis ir dydis plokštės yra suklijuoti šonuose. Po jau surinkta skydas tvirtinamas prie anksto parengtą vietoje ant sienos. Jis turi būti iš anksto sutepti klijais. Kaip matote, tvirtinimo laminatas ant sienos Šiuo metodu yra ne sunkiausia užduotis.

Pilis būdas

Į šį metodą, laminatas yra sumontuotas ant skysčio Gvozdkov arba dėžėje. Pirmasis būdas numato lygaus paviršiaus, ši technologija yra panaši į laminato klijų priedą. Vienintelis skirtumas yra tas, kad, kai montuojant skydelį plokštės yra prijungtas su fiksavimo štapelio, tada poveikis yra pritvirtintais sandariklis. Sienų plokštės “pasodinti” ant skystų vinių.

Jei jūs nuspręsite eiti į kitą pusę, tada jums reikės rėmo. Jis yra pagamintas iš barų ar bėgių. CRATE medžiagos pati laikomi specialiame tvirtinimo elementų, naudojamų dirbant su MDF lapų. Jos elementai yra vadinami klyaymerami. Tuo atveju, nes ji panelė negali eiti į kitą lizdą, galite apkarpyti tiek pilį. Beje, kloja laminatą ant sienos ir rodo, kad jums reikia išvykti mažus tarpus tarp plokštės ir paviršiaus.

Iš darbų vykdymo tvarka

1. Padaryti matavimus apskaičiuoti reikiamą kiekį laminato plokščių, rėmų dalys, bagetai.

2. Padaryti ant sienos ženklus.

3. Nuimkite durelių apdaila.

4. Statyti dėžę.

5. Pradėti su kairiojo apatinio kampo, judėti pagal laikrodžio rodyklę.

6. Kambario kampuose sumažinti galutinį skydelis su metalo pjūklas ar dėlionės.

7. Plokštės įdėti tinkamai išdėstyti.

8. Prieš Snap pilis, patepti sąnarius su silikonu.

9. Vidaus ir išorės kampus užtikrinti specialų aliuminio profilis ir užpildyti silikonu.

Šaltiniai nuotraukomis: takoy-remont.ru, s-sm.ru, hqroom.ru, gradiz.ru, goodlinez.ru, design-navigator.ru.

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.