Laminato grindų lyginimas

Vienas iš populiariausių grindų dangų mūsų laiko – laminatas. Jo pagrindinis privalumas yra pateikti ant bet kokio paviršiaus galimybė. Bet jei jūs vis dar norite, kad šį dangtelį truks jums ilgą laiką ir nebus deformuoti per laiką, tai geriau padaryti grindų derinimą pagal laminatu.

Paruošimas grindų pagal laminato gali būti atliekamas keliais būdais. Tai priklauso nuo pagrindo. Jei ji yra betonas, jis yra tinkamas cemento-smėlio grindys ir savaime išsilyginantis mišinys. Jei bazinės medienos, tai yra įmanoma suderinti fanera arba braižymo.

Iš cemento-smėlio lygintuvu suderinimas

Šis metodas yra geriausias išlyginti betonines grindis. Visas procesas vyksta keliais etapais.

– Pašalinti grindis smiltelė, nuo dulkių ir šiukšlių taškelis. Naudojant tirpiklius atsikratyti visų dėmių rūšių.

– cemento pagrindu užpildyti visus lustai, įlenkimų ir įtrūkimų sudėtis. Jei yra mažų mazgelių, jie negali nušauti – vėliau lygintuvą will hide šį defektą.

– betono pagrindas, padengtas su grunto sluoksniu.

– Nustatykite grindų lygį. Mes atskleisti švyturėlius. Jie turi būti nustatomas remiantis kalnelius tirpalo.

– Minkyti storio tirpalo (tai neturėtų skleisti). Grindų danga sprendimas ir išlyginti ant švyturiai. Specialūs volelis pašalinti oro burbuliukus. Pradiniame etape sukietėjusios sprendimas pašalinti švyturėlius ir skyles, kad yra likę, užpildykite tą pačią sudėtį.

Naudojant Savaime išsilyginantis (Savaime išsilyginantis) maišyti

Toks grindų lyginimo būdas yra tinkamas pagrindo su nedideliu nuokrypis. Pirmame aukšte yra valomi nuo purvo ir dulkių. Tada, gruntas yra taikomas ir hidroizoliacijos medžiaga. Tada jūs turite minkyti mišinį po ant pakuotės instrukcijas. Gautą masę yra nustatyta juostelę ant grindų, po kurio per adatos voleliu arba mentele yra paskirstytos per visą substrato. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad mišinys greitai atvėsina, todėl būtina maišyti nedidelį kiekį jos. Sukrauti laminuotas ant paviršiaus yra įmanoma tik po visiško džiovinimo (maždaug 3 dienų).

suderinimas faneros

Ši parinktis yra jums tinka tuo atveju, grindų projektas – lentų. Pirmiausia jums reikia pakeisti supuvę lentos ir įtartina – nustatyti varžtus. Geriausi sukrauti lakštai faneros. Be to, jie turėtų būti nustatytos kompensuoti. Be to, tarp lapų turėtų būti nedidelis atstumas (ty ne nustatyti jiems side by side) – tai leis medžiaga lengviau ištverti temperatūros pokyčius. Daugiau faneros nustatyta su paslepiama galvute varžtais.

Kaip suderinti grindis pagal laminato braižymo?

Šis metodas yra tikriausiai labiausiai paprastas. Bet jis ateis tik tada, kai versija projektas bazė yra gana geros būklės. Už šį metodą, jūs turėsite suderinti Grandymo mašina. Jis lengvai susidoroja su nedideliais defektais. Bet sunkiai pasiekiamose vietose gali padėti jums rankiniu tsiklevatel. Po šio gydymo, grindys bus gana sklandžiai, ir ji gali būti klojama laminuota.

Šaltiniai nuotraukomis: master-laminata.ru, toptop-dekor.ru, parket-shlifovka.com.ua, parket-del-master.ru, strport.ru, pol-master.com, vgik-edu.ru

Produktų mūsų kataloge:

Comments are closed.