Mes viską išplėsime lentynose: nuotrauka instrukcija, kaip paversti pulku ant sienos

Nuotrauka: ties Yandex ir prašymu

Daugelis žmonių vadina savo mėgstamą sienos galiojimo elementas į butą ar namą dekoro. Ir ne veltui: knyga su gražiais viršeliais, originalios formos, elegantiškas stiklo, niekučių ir suvenyrai kelionių … Tai akimirksniu paverčia kambarį. Jūs tikrai gali pažvelgti į bet baldų parduotuvę ir pasirinkti norimą funkciją, ir gali būti integruotas į tai, ką šiek tiek truputi žmogaus šiluma ir vaizduotę: siūlome padaryti savo rankų lentyną!


Idėja 1

Fancy lentynos: į apskritimo forma

Apskritojo formos – tai ne tik stilingas. Apvalaus lentynoje leidžia ženkliai sutaupyti vietos, o iš mažų dalykų. Padaryti rankos tikrai paprasta: sekite mūsų nuotrauka instrukcijas.

Kokia medžiaga naudoti? Rekomenduojame iš medienos plaušų plokštės lapo naudojimą. Ši medžiaga yra nebrangios ir dar gana tvirtos. Be to, ji yra visiškai sulenktos. Jums taip pat reikės lenta (jos vaidmenį – Centrinė lentyną mūsų galiojimo rate). Ilgis pasirinkti patys, priklausomai nuo kokio dydžio lentynos knygų jums reikia.


Darbo pradžia:
iš darbo sėkmės – tiksliai apskaičiuoti. Dėl patogumo, siūlome jums naudoti formulę. D – skersmuo mūsų ratą, iš kurio priklauso centro valdybos dydį. Formulė: – L = 3,14 x D / 2.


Skaičiavimo pavyzdys:
jei lentos dydį nuo 150 iki 700 mm, puslankiu ilgis yra 1100 mm (3,14h700 / 2).

Dabar imtis drožlių plokštės lapą, jį sukelia žymėjimo (žymeklis gali būti naudojamas). Atsargiai sudaro apskritimą. Iš juostelių kraštai pataisyti: Galite naudoti aukštos kokybės lipnios ginklą. Sulenkite juostelės labai atsargiai, nes jie gali įtrūkti, nepaisant to, kad medžiaga yra laikoma santykinai stabili. Prieš galutinai užsandarinti grupę, patikrinkite, kaip nustatyti galiojimo lenta centre. Jei skaičiavimai buvo tikslūs, tai problemos su juo nevyksta. Tinkamumo yra beveik paruošta! Baigti paveikslą: jis gali būti tiesiog laku arba dažais spalva jums reikia. Pakabinti šis neįprastas Tinkamumo ratas rekomenduoti varžtais. Tinkamumo pasirengusi su savo rankas – foto, žr.


Idėja 2

Medinės Grāmatplaukts: naudoti kabelio virvę

Šie mediniai lentynos, kaip šiuo meistriškumo pamokoje, puikiai tinka į šalies ar shabby-Chic stiliaus interjerą. Ir forma yra labai universalus: tinka tiek virtuve, svetaine ir vonios kambarys.


Kokia medžiaga naudoti? Tai lentyna turi būti pagaminti iš natūralaus medžio. Mums reikės dviejų lentos (galbūt trijų: priklauso nuo to, kiek lentynos jums reikia). Skydai turi būti to paties dydžio.


Darbo pradžia:
du (trys) valdybos pažymėti vietas, kur yra skyles. Gręžinių naudojant grąžtą (kaip pavaizduota žemiau). Atminkite, kad grąžto skersmuo turi būti šiek tiek didesnis nei lynai, kurios jungia lentynos skersmens. Skydai pageidautina nudažyti bet kokia spalva jūsų pasirinkimu.


Patarimas! Ši lentyna leidžia jums parodyti vaizduotę. Jūs galite padaryti jį labiau originalus, jei, pavyzdžiui, dažų lenta tik jo galuose.

Mūsų knygų lentynoje yra beveik paruošta: tik surinkti struktūra išlieka. Virvė virvės turi būti sulankstyti per pusę, trauktis apie trisdešimt centimetrų, ir susieti mazgų (žr nuotrauką). Galai yra sudarytas per skyles lentos, ilgalaikio mazgų. Priimta! Nuotraukų sienų lentynos pagaminti savo rankomis, skaitykite žemiau pateiktus nurodymus.
Idėja 3

Lenta lentynoje ant diržai

Ši lentyna mes vadiname paprastas mūsų medžiagos. Ir atrodo kabo lentynos ant diržų, o efektyviai ir tinka beveik bet vidus. Jums reikės gerai poliruoti, naudojant nazhdachki tarybos narius ir du gana platų diržą. Jei manote, kad medis nėra labai išraiškingas, nedvejodami dažų lenta bet tonas. Su diržais reikia nusiimti visus priedus, įskaitant sagtys. Tuo diržo pabaigoje padaryti mažas skylutes, kaip nuotraukoje žemiau. Sulenkite diržą kilpa, nustatyti juos ant sienos, valdyba praėjo, ir voila – lentynoje ant diržo yra pasirengusi!
Idėja 4

Regał stiklo

Stiklo lentynos yra pernelyg neutralios, kreiptis į bet kokio stiliaus. Kad būtų galima greitai ir lengvai iš medžiagų, kurios yra beveik visada rasti gerą šeimininką:

  • plaktukinis;
  • du identiški gabalas grūdinto stiklo stačiakampio formos;
  • elektros gręžimo;
  • pastatas lygis;
  • kištukai;
  • aliuminio profilis;
  • pieštuko ir liniuotės;
  • šiek tiek lipnia juosta.

Stiklo pjovimo sunku ir toli nuo nesaugaus procese, todėl apie tai, mes nekalbame išsamiai, bet tiesiog rodo, kad galite užsisakyti šią paslaugą specialiuose seminaruose. Ten jums šlifuoti ir poliruoti krašto.


1 žingsnis:
atlikti žymėjimo. Ant sienos, kur mūsų lentyna, nubrėžti horizontalią liniją su pieštuku bus pakabinti. Srityje, kur jis bus pridėtas, todėl gręžti skyles.


2 žingsnis:
įdiegti profilį arba specialius laikiklius lentynų. Pritvirtinkite prie varžtų laikiklius.


3 žingsnis:
užsegamas lentyna. Galinis kraštas lentynos yra uždarytas su juosta. Įdėkite į profilis įtvirtinimas lentyną. Mes tikimės, kad jūs matėte, kad sienos lentynos, pagaminti iš stiklo tikrai paprasta!


Žingsnis po žingsnio foto instrukcijas priėmimo knygų lentyną savo rankomis

Čia rasite idėjų, kaip padaryti gipso, laikraščiai, plastikinių vamzdžių ir kitų laužo medžiagų lentynos veislės … Pasisemkite įkvėpimo!

Lentynos vamzdžių

Lentyna iš vamzdžių vienu metu gali atlikti lempų funkciją. Puiki vieta – virš lovos, sofos ar fotelio: apskritai, ta vieta, kur jums patinka skaityti.Medinis lentyna Vonios

Paprasta ir elegantiška. Norėdami medinės lentynos vonioje ilgiau, jį padengti su specialiu laku ar filmo. Mes taip pat rodo papildas galiojimo vonios kabliuką, kuris bus patogu pakabinti rankšluosčius rankoms, nagams kirpti, šukos ir kitų smulkmenų.

Tinkamumo laikraštis

Keista, bet laikraštis gali būti patvari medžiaga. Dėl lentynose, kaip nuotraukoje žemiau, jums reikės apie septyniasdešimt lapų laikraštyje.


Gražios lentynos ant sienos


Ir jūs žinote, kaip padaryti lentyna ant sienos su savo rankas? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei jūs padarote knygų lentyną savo rankomis neturi galimybės ar noro, tada jūs kviečiame į mūsų kataloge, rasite šimtus originalių versijų ir dešimtys įrodyta pardavėjų.


Be to, jums gali būti įdomu:

Reign of Chaos: knygų lentynos interjero

Dėžės mažų dalykų saugoti: jūs tikrai praversti!

Kaip papuošti tuščias sienas: 11 šviežių idėjų

Comments are closed.