Naujoji Gvinėja – egzotiška turistų

Papua – Naujoji Gvinėja, Okeanija šalis, guli ant pietvakarinėje Ramiojo vandenyno ir yra gražus, nepaliestos gamtos ir stebinti turtinga augalija ir gyvūnija. Čia yra sago palmės, laukinių orchidėjų, cukranendrės, Araucaria, papaw. Šiose vietose galite susipažinti su sterblinis barsukų, medžių kengūrų, karūnuotas balandžių ir kitų rūšių retų, nuostabių gyvūnų ir paukščių.

Ekskursijos

Kai kurie kelionių kompanijos siūlo keliones į labiausiai egzotiškas vietas planetoje. Papua – Naujoji Gvinėja – viena iš jų. Tai galima padaryti, taigi, laikas, kelionės, žr išsaugoti šimtus metų susipažįsta su primityvios ir neįprasto pobūdžio šių vietų. Ir rūšis, į šalies pasiūlyti kiekvieno skoniui apsistoti: grupė, įkurtuvės, vestuvės ar kartu pigus skrydziai londonas kelionė. Taip pat galite užsisakyti ekskursiją į festivalio šokių šou “Sing Sing” apie žūklę ar burlenčių, apsilankykite orchidėjų parodą ir sužavėti šio gamtos ir grožio šventė.

Klimatas

Dėl klimato šiaurėje yra ekvatoriniai ir pietų – subequatorial jūra. Sala Naujoji Gvinėja turi labiausiai karštas ir drėgnas klimatas. Ir žiemą ir vasarą temperatūra yra apie 30 laipsnių, o naktį svyruoja 20-25 laipsnių. Palankios metų laikas aplankyti salą yra laikotarpis nuo gegužės iki spalio. Oro salose yra labai karšta ir bilietai i sofija drėgna, sunkiai veža europiečių. Tačiau Naujosios Gvinėjos Papuans manyti, kad šiose vietose – rojus žemėje.

Pramogos

Jei išryškinti šalies vietų, ten yra gana daug jų. Svečiai šalis pradžių domina skydas ugnikalnis Giluve padarė jį turistine trasa. Keliautojai gali pakartoti feat LEAHY brolius – užkariauti šį puikų kalno, neliesti senovės vulkanas angą. Taip pat Panama Papua – Naujoji Gvinėja yra ne mažiau įspūdingas paminklas – Kuko reljefas gyvenvietė, kur galite susipažinti su muitinės ir gyvenimo vietos gyventojų – Papuans. Įsimintinas apsilankymas upės rezervą Bayer, Qutub gražus ežeras, nacionalinis parkas Varitara, Edeno sodas, ir vilnius dublinas pigus skrydziai William Kalnų nacionalinis botanikos parkas. Kultūros ir istorinės vertybės pateikti muziejuje. Čia galite tyrinėti architektūros, kultūros, istorijos ir dvasingumo salos. Ir muziejaus kieme yra parkas su įvairių rūšių paukščių ir gyvūnų.

Poilsis

Papua – Naujoji Gvinėja turi daug paplūdimių minkštas smėlis, šiltas vandenis Ramiajame vandenyne, draugiški vietiniai ir visiškai nėra kraujo čiulpti vabzdžių. Čia jūs galite praleisti laiką taikiai. Taip pat šalies geriausių pasaulio nardymo. Todėl mano, kad specialistai ir naujokai, kurie turi įtakos vietos spindesys povandeninį pasaulį. Tūkstančiai kilometrų ruožas lagūnų, rifus, povandeninis plato keletą kartų nuskendusius laivus. Turistai skambinti Įspūdingos kelionę į šį atogrąžų rojus “kelionė gyvenime.”

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *