Netikėti svečiai: kaip atsikratyti tarakonų bute?

Nuotrauka: ties Yandex ir prašymu

šiandien yra dešimtys būdų atsikratyti nepageidaujamų vabzdžių savo bute. Be to, kiekvienas metodas reikalauja kitokio požiūrio ir turi neginčijamų privalumų, ir trūkumų erzina. Šiame straipsnyje rasite optimaliausią šios problemos sprendimą: Taigi, kaip atsikratyti tarakonų greitai ir efektyviai.

1 variantas: gelis

Mes vadinčiau geliai labiausiai universalus galimybes, kaip atsikratyti tarakonų bute namuose amžinai. Rinkoje labai daug iš šių vaistų, ir kad jų pagrindiniai privalumai:

Naudojant panašius geliai, žmonės nebūtinai išeiti iš kambario. Jūs galite tiesiog taikyti gelis tinkamose vietose: dažniausiai tai yra grindjuostės, kampai, grindų ir erdvę baldais (šaldytuvas, spinta ir tt). Žmonėms tokie geliai yra visiškai saugus. Tačiau, jei šeimoje yra mažų vaikų, žinoma, bet koks kontaktas su geliu išvengti.

Geliai tarakonai yra labai paprasta naudoti. Nereikia pirkti ne masalas, jūs tiesiog išspausti ją ir pamiršti.

Jis gali būti vadinamas panašiomis priemonėmis saugus. Mes jau rašė, kad vaikai neturėtų būti kontakto su geliu, bet tai yra pasirūpinta gamintojų – kaip šiuolaikinių narkotikų ypatingą kartumo, kad nėra vaikų ar augintiniai nebus praryja dalį. Tarakonai, beje, šis kartumas nėra apčiuopiamas.

Tikrai didelis efektyvumas. Daugeliu atvejų pakanka tik vieno mažo vamzdelio, pamiršti, kad šie bjaurus vabzdžių kažkada gyveno savo bute. Pavyzdžiui: viena tūbelė galite lengvai susidoroti su kelių šimtų tarakonai (!).

Veikimo principas iš tarakonų geliai yra paprasta: kai vabzdys ar valgo, arba ant kojų atneša savo pastogę. Taip pat svarbu yra taškas, kad nunuodytas tarakonas bus valgyti savo pačių giminaičių, ir taip pat bus nuodijami.


Trūkumai geliai.
Svarbiausias trūkumas šį metodą, mes vadiname, kad greitai sunaikinti tarakonai jums nereikia gauti. Rezultatas pamatysite tik keletą savaičių po to, kai taikant gelio.Kaip naudotis iš tarakonų gelį?

Net jei jūsų butas ar namas yra tikrai tarakonai daug, želė susidoroti su šia problema vieną ar du kartus. Kad viskas gerai, atlikite šiuos patarimus:

 • prieš geriant vamzdis arba švirkštas su priemonėmis Pageidautina šiek tiek šiltas. Grind jį į savo rankas, arba palikite jį kuriam šiltame vandenyje, o;
 • taikant gelis nuo tarakonų ypatingą dėmesį ten, kur vabzdžių yra labiausiai paplitusi. Atsižvelgiant į atstumą tarp eilučių ar lašų, ​​ji turi priklausyti nuo tarakonų skaičius: kuo daugiau vabzdžių, tuo mažesnis atstumas. Paprastai, diapazonas yra nuo penkių iki dvidešimties centimetrų.
 • gelio nereikia nuplauti prieš laiką, kaip kambaryje dar turi tarakonai. Per valymo gynybinės linijos gali būti ištrinta, tai tiesiog taikyti jį dar kartą.

2 variantas: aerozolių formuluotės

Prieš kelerius metus tai buvo aerozoliniai preparatai yra populiariausias pasirinkimas atsikratyti tarakonų amžinai daugiabučio namo. Tačiau, geliai labai įtikinamas stumdytis juos į rinką. Ir nenuostabu: į aerozolio turėti reikšmingų trūkumų skaičių. Tačiau šis metodas yra gana efektyvus. Jei jums reikia atsikratyti vabzdžių ir šiandien, tada šis metodas yra skirtas Jums.

Pagrindinis privalumas aerozolių mes vadinčiau tikrai didelės spartos veiksmų. Tokie preparatai nereikia tikėtis, kai vabzdžiai jie teiktųsi pabandyti tepinėlis ar kojos – jie iš karto patenka į labiausiai nuošalesnėse kampuose ir pasibeldžiau į spot tarakonai, pataikyti jiems su nervų sistema.

Kai naudojate aerozolių tarakonai yra labai svarbu laikytis visų saugos taisyklių. Priešingu atveju, jūs galite gauti į ligoninę su sunkia apsinuodijimo. Siekiant apdoroti tokį plokščią aerozolių, turite:

 • palikti butą ar namą visiems žmonėms ir augintiniai. Jei turite akvariumą, būtinai ją uždenkite stiklu ir nepamirškite išjungti kompresorius;
 • Mūvėti apsaugines pirštines ir drabužius ilgomis rankovėmis. Nedarykite be medvilnės marlės tvarsčių. Stipriai nesijaudinkite: iš tikrųjų, didelė dalis šiuolaikinių produktų žmonėms skirtų tiek pavojingas, tačiau sutinka, kad galvos skausmas arba alergijos yra nepageidaujamas;
 • uždaryti visas duris ir langus;
 • Atidžiai pabarstyti purkštuvą, kur tarakonai slepiasi. Su vaistų pagalba yra geriausia gydyti beveik visas paviršius patalpose;
 • privalo būti eteryje ir padaryti valymas po purškimo kambarį 3-4 val.

Dabar trūkumai:

 • įrankis gali būti lengvai įkvėpti. Kaip rezultatas – alergijos. Dideliais Įkvėpimas grasina apsvaigimą;
 • didelė kaina. Tokie vaistai yra daug kartų brangesnis geliai. Vidutinė kaina Baltarusijoje daugiau nei 40 rublių.
 • daug santuokų ir klastotės rinkoje, todėl mes patariame ne taupyti, o pasirinkti tikrai garsus ir patikimus gamintojus. Padaryti toks pirkimas yra geriau oficialių parduotuvių su gera reputacija, bet ne rinkos.

3 variantas: dulkės ir spalvotieji pieštukai apie tarakonus

Tradicinis ir labiausiai žinomų versija, kaip atsikratyti tarakonų į Vien namų bute. Mes vadinčiau šį būdą duoklė tradicijoms. Ir teisingai padaryti: veiksmų kreida principas yra toks pat, kaip želė. Efektyvumas taip pat ant lygiu. Tačiau mažų ir dulkės iš tarakonų pirkti dažniau pagal demokratinių kainas. Baltarusijoje, lėšos nėra verta 5 rubliai.

Jei butas yra ne daug užterštas, jis galės susitvarkyti su vabzdžių tik vienas gabalas kreida. Dulkės trūkumas yra tai, kad jie negali būti taikomas vertikalaus paviršiaus. Taip pat verta turint omenyje, kad kai kurie vaistai yra pavojingi žmonėms ir gyvūnams, todėl jums reikia ypatingą dėmesį į gamintojo patarimus. Mūsų nuomone, pieštukai ir dulkių – idealiai tinka patalpose, tam tikrą laiką likti be nuomininkų (pvz, Moteliai, Nakvynės namai, kotedžai ir kitų).

4 variantas: užšaldymo vabzdžių

Šis metodas yra labai veiksmingas, tačiau jis turi keletą rimtų trūkumų:

 • vabzdžiai miršta tik tada, kai temperatūra nukrinta iki minus 8 ° C temperatūroje Tai reiškia, kad šis metodas yra tinkamas tik šaltuoju metų laiku;
 • šaltis kenkia tarakonai, bet jis taip pat turėjo neigiamą poveikį vandens tiekimo ir šildymo sistemos;
 • laikinąją užšaldymo poveikis. Kai tik temperatūra vėl kambarys, nekviestus svečius sugrįžti į jus iš kaimynų.


Įsikūnijimas 5 skyrius: tarakonas spąstai

Šiandien yra laikoma efektyviausia gaudyklė su lipniu plokštelės: išeiti iš jai tarakonas nebus šansų. Padaryti panaši gaudyklė namas gali būti, bet nėra labai veiksmingas – paruoštas versijas parduodami parduotuvėse. Bet jei jūs tikrai tikrai norite, tada siūlome šią parinktį: gerti įprastu pusė litro stiklainį, atsargiai patepkite vidinės sienos saulėgrąžų aliejaus, o apačioje pridėti truputį medaus. Medaus tarakonai stiklainis lipti būtinai, bet gauti iš jo negalės.

6 variantas: tradicinių metodų, skirtų kovai su tarakonais

Žmonės sutiko, kad atsikratyti vabzdžių padės boro rūgštis: ji dažnai pridedama prie jauko. Jis taip pat gali padėti amoniako: ji tiesiog įtraukta į vandenį, kuris išplovė grindis. Tarakonai tiesiog nekenčiu alkoholio kvapą, ir, jei butas yra ne per užterštas, tuomet šis metodas gali veikti. Ir, žinoma, žolelių su aitraus kvapo (jonažolė, šalavijas, peletrūno). Jie išdėstyti tose vietose, kur tarakonai gali gyventi. Iškart dėmesį: tradiciniai metodai yra praktiškai veiksmingi. Praleisti laiką ant jų ne visada pateisinamas. Jie padės tik tarakonai atveju butas yra labai mažas.


Ar žinote ką nors naudingo šia tema? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei jūs ieškote parduotuvėse buitinių chemikalų, pažvelgti katalogą: susirasti patikimų pardavėjų su nuotraukomis ir produktų aprašymai.


Be to, jums gali būti įdomu:

Mėnulio kalendorius sodininkai už 2017
Kaip rinkti ir saugoti obuolius ir kriaušes?
Protingas ekonomika: grindų dangos Minske kaina

Comments are closed.