Nusiplaukite žaliuzes? Lengvai!

Užuolaidos yra beveik kiekvienuose namuose. Jie ne tik apsaugoti mus nuo saulės, mėnulio šviesa ir smalsių akių, bet ir trukdo dalinį skverbtis dulkių į kambarį. Taigi, užuolaidos turėtų būti reguliariai plauti kasdien ne kvėpuoti dulkių. Nuo skalbimo, džiovinimo ir lyginimo užuolaidos yra labai daug laiko atimantis procesas, per pastaruosius metus, daugelis iš mūsų pradėjo naudoti žaliuzės. Jų pasirinkimas yra labai didelis, jie neturi reikia nuplauti ir atrodo labai glaustai.

Tačiau, nepaisant to, kad skalbimo ir lyginimo žaliuzės nėra būtina, nuvalykite juos vis tiek reikia reguliariai, bent kartą ar du kartus per metus. Kaip plauti šį trapų elementą dekoro? Batų žaliuzės priklausys nuo jų rūšies ir medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Pažvelkime keletą būdų, kaip valyti žaliuzes.

Valymas žaliuzės yra labai subtilūs darbai, ir dar nenori praleisti popietę.

Kaip greitai išplauti žaliuzės?

Norėdami pradėti su, kaip plauti horizontalias žaliuzes?

Jei radote savanoris, kuris nori padėti tai sudėtinga, galite atsargiai nuimkite žaliuzės. Tai geriausia atlikti procedūrą per vonią. Šalinama žaliuzės, jūsų asistentas bus išlaikyti juos vertikaliai, ir jūs galite išvalyti juos nuo dulkių po šilto vandens srove, švelniai nuvalyti kempine.

Nuplaukite žaliuzės gali būti jos pačios, be jokios pagalbos poreikį. Dėl šios būtina surinkti didelis vandens baseino, ir, pageidautina, vonia, vandens pridėjimą į ploviklio (tai gali būti muilas, milteliai arba skystas indų ploviklis). Panardinant langinės vandenyje, purtyti juos kelis kartus, tada kelis kartus nutekėjimo nešvarų vandenį ir pakartokite procedūrą. Tokie žaliuzės valymo metodą yra tinka tiek horizontali ir vertikali.

Galbūt tokios procedūros atrodo pernelyg sudėtinga. Tokiu atveju galime išmokti plauti žaliuzės, be juos pašalinti. Jei žaliuzės būtų reguliariai valomi ir nėra daug purvo, galite naudoti dulkių siurblį su baldų antgalis. Jei matote, kad tai nepadeda, tada atsargiai vaikščioti su kempine ant bėgių iš abiejų pusių. Kempinė, taikyti mažai skalbiklio, tada nuplaukite švariu vandeniu.

Tiesą sakant, visi šie metodai taip pat tinka valyti vertikalios žaliuzės.

Kadangi žaliuzės yra labai populiarus šiandien, jie yra pagaminti iš skirtingų medžiagų, įvairių spalvų. Jie tinka bet kurio interjero. Bet mes turime nepamiršti, kad ne visi žaliuzės galite ramybę įmerkiamos į vandenį tipų.

Pavyzdžiui, metalinės žaliuzės gali būti valomi be plovimo, bet jei jie turi didžiausią valymo, jums reikia nepamiršti, kad plauti vandeniu su specialiais būdais jie imsis visai saugiai.

Tačiau tai negali būti pasakyta iš medinių langinių. Jie geriausiai valyti avarijos atveju. Medis nėra labai gerai toleruoja dažnai vandens procedūros, todėl geriausia yra ne panirti juos į dubenį su vandeniu ir nušluostykite kempine. Priešingu atveju, jūsų medienos žaliuzės gali prarasti formą razbuhnuv nuo drėgmės.

Laikoma labiausiai aukštus audinio žaliuzės. Paprastai gamintojai įspėjo, kad netelpa bet kokią kitą valymą, išskyrus juos išdžiūti. Taigi, jei esate laimingas savininkas audinio žaliuzės, labiausiai švelnus būdas sausas valymas. Žinoma, šis variantas yra ne biudžetas, todėl, jei jūs priėjo prie išvados, kad jis netinka, galite rizikuoti. Žaliuzės gali būti plaunami skalbimo mašinoje, bet tik švelniai plauti specialiu krepšiu. Šiuo atveju yra rizika, kad jie bus prarasti formą, ir speciali impregnavimo galiausiai nuplauti ir žaliuzės bus sugriauta.

Žaliuzės su nuotraukų spausdinimo taip pat yra labai Moody. Jei norite išsaugoti atvaizdą sveiki, reikia vengti vandens valant.

Keli patarimai


– Nepaisant to, kad žaliuzės turi būti reguliariai valomi, nereikia persistengti. Valymas metalo žaliuzės šepečiu per dažnai gali lemti tai, kad jie bus terliotis vis daugiau ir daugiau.

– Valymo žaliuzės dulkių gali būti gaminamas naudojant tradicinį teptuku, jei jūs naudojate dulkių siurblys nėra labai patogus.

– Po to, kai šlapio valymo nuvalykite žaliuzės su minkštu audiniu, pageidautina su ne krūva.

– Jei jūsų žaliuzės turi reljefu, galite pabandyti išvalyti įprastą dantų šepetėlį .

– Siekiant sukamajame mechanizmo veikė tinkamai, ji yra įmanoma naudoti alyvą siuvimo mašinų arba purškiant tepimo prie transporto priemonės.

– Taip pat galite įsigyti specialų antgalį valymo žaliuzes.


Nepaisant to, kad žaliuzės nėra labai išrankus, jie turi būti plaunami atsargiai: reikia išdžiūti ir nuvalykite metalo žaliuzės, kad nesudaro rūdis ir korozijos. Už bet kokį dalyką, reikia gydyti atsargiai. Žaliuzės yra ne išimtis. Jei greitai ir tinkamai plauti juos, tada jie tarnaus Jums ilgą paslaugą.

Jums gali būti įdomu:

Comments are closed.