Oka – gražus vaizdas į upės

Oka – upė, kuri yra didžiausias intakas Volgos upė, teka per septynias sritis: Orel, Tula, Kaluga, Maskva, Riazanė, Vladimiras, Žemutinis Naugardas, išilgai jos, žinoma, yra gana didelis kiekis didžiuosiuose miestuose. Kai kurių iš jų pavadinimai net iš pavadinimo p. Akis, pavyzdžiui, Kashira ir Kalugos, ir turbūt Kolomna apibūdinti konkretų kanalą Oka plotą, atitinkamai, “Oka platus”, “Oka pieva”, “Akis neveikia.”

Pats pavadinimas yra teorijų apie kilmės daug, vienas iš jų yra labai įdomi: pagal šią hipotezę, upės pavadinimas kilęs iš senosios Rusijos “vandens”, ir šis terminas vėliau buvo pasiskolinta skirtingų tautų, atsispindi jų kalba. Pateiktame pavyzdyje Lotynų aqua, prancūzų eau, ispanų agua tt Filologai ir istorikai net atsekti žodžiai poilsines keliones “akis” ir “vandenyne” santykius. Įdomu, ar ne?

Oka – upė kilęs iš Centrinės Rusijos aukštumos širdyje, po Maskvos upę santakoje, ji tampa labai vingiuotas ir toks lieka, iki į Nižnij Novgorode, Volgos santakoje, palaipsniui plečiasi, kaip jūs požiūrį.

Pasibaigus praėjusio amžiaus pradžioje buvo pilnas Oka laivybai upių, tačiau dabar jis plaukioja paleisti daugiausia pavasarį ir vasaros pradžioje, potvynių metu, kitais metų laikais visose darbo vietose yra pakankamas gylis didelių laivų plaukiojimą, taip oficialiai upių laivybai nuo Kalugos tranzitas – nuo Kolomna, nuo Maskvos upės žiočių. Be to, ji turi daug sričių su uolų ir seklumų keliones i sardinija ant seklumos, o tai labai apsunkina navigaciją.

Laivai daugiausia kruizinių laivų, kaip upė teka labai gražioje vietoje, kuri pritraukia daug turistų, kurie nori pamatyti, kas tai yra – pagrindinė upė senovės Rusijoje, upė Oka. Nuotrauka gražus vaizdas pakrantėse iliustruoti įspūdžius, gautus kruizai į jį, todėl jūs tikrai turėtų pareikšti savo kamera užfiksuoti nuostabūs vaizdai.

Oka – upė, kuri yra daug žuvų ir daugiau, todėl daro savo vandenis ir žvejus. Patyrę žvejai ypač rekomenduojamas vietas, pavyzdžiui, Serpukhov apskritis, Kashira, Kolomna, ežerų miesto, taip pat vietą, kur ji įteka į Lopasnya. Po Kolomna, kai Oka srautus į Maskvos upę, jos vanduo yra daug keliones i rodo sala labiau užterštas, žuvų įvairovė labai sumažėjo.

Tačiau Oka – upės su dideliais rekreacinį potencialą, metai po metų, jo krantai pritraukti turistus Europos dalis Rusijos, čia yra įsikūrę daug svečių namų ir vasarnamių į paplūdimius, nepaisant gana greitai srautą, Oka tiek daug vietų, su smėlio paplūdimiais ir seklumų, kur Jūs galite eiti į karštą dieną plaukti. Be to, yra didelių miestų ir nėra labai turtingas istorijos ir įdomių vietų daug. Kelionių operatoriai siūlo kruizai kaip ilgų ir trumpų kelionių, kurias galima padaryti per savaitgalį.

Kai tendencija shoaling ir sumažino siūlomų leidimų skaičių, gerokai anksčiau-pardavimo navigacijos sako, kad geriau paskubėti ir padaryti Oka kelionę, kad tiksliai Pamiršai greičiau.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *