Padaryti paprastą ir patogų staliuką

Kadangi tai yra malonu sėdėti ant vasaros rezidencija šiltas vasaros dienas su draugais ir artimaisiais veranda, padengti daržovių stalo ir kalbėti apie gera. Nėra geresnio atsipalaiduoti po sunkios atmosferos dirbtinių mieste. Tai tiesiog sukurti natūralią aplinką, reikalingą kai kurie šiuolaikiniai atributai, iš kurių pagrindinis, žinoma, yra patogus stalas. Štai kaip padaryti iškylą stalo, mes kalbame šiandien.

Tikintis darbą

Prieš pereidami prie stalo gaminti, jums reikia galvoti apie keletą esminių punktų. Pirma, šalyje oras nėra atskirti pagal specialų atkaklumas, todėl reikia galvoti apie gerą apsaugą nuo drėgmės medžio stalo. Antra, Countertop yra geriau daryti su angas taip, kad ant jo esanti drėgmė neturi svyruos. Ir, trečia, būtina pabrėžti būsimą Bendras lentelę. Kadangi lentelė suteikti turi būti ne per galingas (turi būti lengvai atlikti) arba per šviesus (nėra nulenkti daugiau, stovi ant nelygaus paviršiaus sodo sklypas).

Rengia medžiagą

Norėdami sukurti mažą sodo stalas su jų rankose nereikia daug medžiagos. Jeigu dizainas yra apskaičiuojamas 4-6 žmonių, už jo statybą lenta galima rasti bet kurioje šalyje svetainėje. Taigi, jums reikia paruošti keturis lentos bazinių barų būsimų kojų (taip pat keturių), lentos, skirtų stalviršių dizainas (galite naudoti stalviršio nuo seno stalo), sraigtai, šlifuoklis, dėlionės, atsparus vandeniui danga, medžio ir dažų.

Gamybos procesas

Žingsnis 1. Pirmiausia, mes turime atidžiai šlifuota lentos (pirmoji grūdėtos ir tada Sīkgraudains švitrinis popierius) ir dangtelis apsaugo juos nuo drėgmės tirpalo. Tai labai svarbus žingsnis, nes jis nustato savo stalo ilgaamžiškumą. Kai vandeniui danga džiovinti, lentos reikia nuspalvinti raudonmedžio.

Žingsnis 2. Making bazę. Tai padaryti, sujungti keturis lentos su varžtais, siekiant gauti plokščią kvadrato (arba stačiakampio formos). Norėdami būti saugūs, šiuo atveju geriau naudoti pastato lygį, nes pagrindo kokybės priklausys nuo visos lentelės kokybę. Be bazinės dėmesį į tai, gamybai, kad jo dydis turėtų būti 10-15 cm mažesnis stalviršiai.

3. Žingsnis Dabar pritvirtinti prie pagrindo kojos. Ji turėtų būti gerai tinka jų ilgį, todėl nebuvo jokio skirtumo, net pusę centimetro, kitaip lentelė bus nestabili. Pridėti kojos reikia taip, kad jų kraštai yra išlyginti bazinių kraštų. Siekiant užtikrinti kiekvienos kojos yra geriau naudoti keturis savisriegiais sraigtais (kiekvienam kampu kojos), kad struktūra labiau patikimas. Kai pagrindas ir kojos yra prijungtas, nustatyti mokesčių struktūrą ir patikrinti, ar nepatikimumo. Jei jis yra šiek tiek iškreiptas, verta dar kartą apkarpyti visas kojas.

4. Žingsnis likęs komplektas Countertop. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite padaryti lentos arba gatavų Countertop skylių priveržkite varžtus. Tada būtina padaryti gatavą bazinę laivą taip, kad kraštas projektavimas nuo pagrindo yra vienodo ilgio, ir priveržkite varžtus. Skylės iš varžtais gali būti taisomas su pjuvenomis, pagardintos juos su baltu klijais. Atostogų stalo su savo rankas pasiruošę.

Idėjos įkvėpimo:

Comments are closed.