Pastatų savininkai sugeba nemokėti nekilnojamojo turto mokestį

Darbuotojams bus lengviau 2014

Nuo 2014 sausio 1 d laikantis įstatymo pataisų gyventojų pajamų mokesčio, sumažinus gyventojų pajamų nodokklis 1% ir bus 24% buvęs, o ne 25%.

Nuo 63-100 latų per mėnesį padidėjo minimali motinystės ar tėvystės pašalpos. Jame numatyta pakeitimų kabineto ministrų. Apskaičiuoti atlyginimus ir socialinio draudimo išmokas Vidurinis draudimo mokėjimo tvarką yra suteikiamos, apskaičiavimo ir mokėjimo tvarka. Taip pat bus dvigubai motinystės, tėvystės ir vaiko priežiūros pašalpas lubos. Pasinaudoti didžiausia suma per dieną yra 23,02 lato, 50% viršija LVL http://financemaster.lt/buhalterines-paslaugos.php 23.02 suma.

Kitais metais taip pat bus padidinti socialines išmokas, skaičių, taip pat pristatyti kitus demografinius taisomųjų priemonių. Bedarbiai tėvai bus dvigubai vaiko priežiūros pašalpa nuo esamų 50 litų iki 100 litų už vaiko priežiūros iki vienerių metų amžiaus. Tiek darbo ir ne darbo tėvus 30-100 latų padidinti vaikų priežiūros slaugos išmoka vaikui nuo vienos iki 1,5 metų amžiaus. Dėl vaikų nuo 1,5 iki dvejų metų bus naudinga 30 latų.

Pateikti asmeninę metinę pajamų financemaster.lt/imoniu-steigimas.php ataskaita iki praėjusius trejus metus, jei nori susigrąžinti permokėtą pajamų mokestį

Revenue Service primena mokesčių mokėtojams, kurie savo noru nori pateikti metinę grąžą gyventojų susigrąžinti permokėtą pajamų mokestį už 2011th, 2010. ir 2009, galite dar padaryti pareiškimą reikalavimus atitinkančių išlaidų ir patvirtinamuosius dokumentus ir prašyti gyventojų pajamų mokesčio apskaičiavimą. Pateikti gyventojui metinę pajamų mokesčio deklaraciją ir padaryti konversiją 2009 išlaidos gali būti iki 16 balandis 2013. Savo ruožtu, pajamų ataskaita už 2013 metus gali būti pateikiamos http://financemaster.lt/imoniu-pardavimas.php nuo 1 kovas 2013.

Asmuo, kuris nėra ekonominė veikla gali pateikti asmeninę metinę mokesčio grąžinimo patogų ir saugų būdą bet kuriuo metu ir savo vietą elektroniniu būdu, naudojant “SRS Elektroninio deklaravimo sistema (SRS EDS). Reikalavimus atitinkančios išlaidos patvirtinamieji dokumentai – Iždo čekiai, kvitai, banko mokėjimo pavedimai ir kt. – Reikia būti pateikta asmeniškai SRS, bet fotografavo arba nuskaitomi formą gali būti pridėta prie EDS sistemos pateikti deklaraciją (šaltinis dokumentas vaizdai turi būti įskaitoma ir turi nurodyti gavėjo vardą, pavardę, asmens tapatybės numerį, gautą iš paslaugų rūšis ir sumokėtą sumą).

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *