Patarimai, kaip išnaikinti utėles namuose

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir “” prašymu

Jei jums patinka kambarinių augalų ir augalų, tikriausiai nežinau iš pirmų rankų, kas bus aptarti šiame straipsnyje. Gana sunku atsikratyti utėlių gėlių, bet ji yra reali. Palaukite, kol vabzdžių išnyks dėl jų pačių nenaudingas: jų lervos minta jūsų gėlių šaknų reikia lėtai mažėja. Mes siūlome keletą būdų išspręsti šią problemą, bet pradėti mes suprantame kaip pavojingas žmonių mašalų.

Ar tai pavojinga gėlių mašalų už žmones?

Žinoma, už augalų utėlių yra kenksmingi. Nors kančia yra ne “išorinis” dalis, ty šaknų sistema. Jei pastebėjote į puodą lervų, tada jums reikia nedelsiant persodinti į švarią dirvą gėlių. Uodas nėra pavojaus žmonėms. Ji negali užkrėsti ir įkąsti. Tačiau daugina gėlių midge labai greitai ir yra vabzdžių ataka yra mažai tikėtina, kad turės teigiamą poveikį jūsų psichika. Norėdami išvengti šio vabzdžio sklidimą, būtina žinoti jos priežastis.

Priežastys gėlių uodų

Daugelis žmonių, kai jie mato utėlių Augalų, skubėti skubėti išsiskirti su juo. Ir dėl geros priežasties: jis vis dar gali būti išgelbėti. Ypač, kad uodų atsiradimas žydėti paveikia dažniausiai asmenį:

 • Piesmēlies vandeniu dirvožemyje. Karšto sezono, daugelis namų šeimininkės kambarines gėles laistyti gausiau, manydami, kad jis turi būti skystas. Kaip rezultatas, jei vanduo stagnacija ir drėgmės yra ideali dirva Simuliidae;
 • atidaromi langai. Deja, taip. Namas gali lengvai gauti plaukioja mycetophilidae ir įsikurti drėgną dirvą savo vazonas;
 • dirvožemio, kuris nėra dezinfekuojami. Augintojai žino, kad prastos kokybės dirvožemio išsiskiria lemiamas: ji nėra baigtas tam tikras skilimo procesus ir taip tokiu žemės būti laimingas atsiskaityti uodų.

Kaip atsikratyti uodų iš kambario spalvų?

Metodas numeris 1: Šis metodas yra tai, ką mes vadiname efektyviausias ir ekonomiškas. Tačiau jis turi vieną trūkumą: siekiant atsikratyti utėlių, tai užtruks daug laiko. Mes pradėti apdoroti puodą su tuo, kad vadovai įstrigo į žemę keturi atitikmuo. Lengvai sudrėkinkite žemę. Kartais patikrinti rungtynių išvaizdą: jei sieros visiškai ištirps, pakeisti naujais rungtynes. Pamiršti apie uodų amžinai, jums reikia pakartokite procedūrą apie penkis ar šešis kartus. Taigi pražūtų visa lervos visiškai atidėtas midge dirvožemyje.

№2 būdas: Šis metodas yra labiausiai populiarus. Mūsų seneliai žinojo, kaip atsikratyti balto uodų ir kambarinių augalų namuose. Jie padarė silpną kalio permanganato ir užpilkite jį į dirvą. Ši procedūra kartojama kelis kartus kas dvi dienas. Svarbu ne persistengti ji su tirpalu: Jei jis stiprėja, tai skauda augalų šaknis. Tai geriau palaistyti gėlę dažnai, bet su silpna tirpalu.

Metodas №3: Seniausias iš žinomų metodų. Vandens augalai reikia muilo tirpalu. Tačiau, kaip ir kalio permanganato atveju svarbu ne persistengti ji. Jei tirpalas yra per stiprus, jūs bałagan dirvožemį, joje esantys augalai nebus įsitvirtinti.

№4 metodas: Tai senovės receptas vis dar naudojamas Vokietijos augintojams. Paimkite tris galvas česnako ir gerą grind. Norėdami atiduoti su specialiu prietaisu. Susidariusi suspensija užpildyti vieną litrą vandens (vanduo turi būti iš anksto-virintas). Mišinys turėtų reikalauti ne mažiau kaip keturias valandas. Po to, nedvejodami purkšti Pažeisti augalai. Taip pat verta palaistyti dirvožemio tirpalo. Norėdami atsikratyti utėlių pakankamai už dviejų ar trijų gydymo.

Metodas №5: Jei jums patinka citrusinių vaisių, tada šis metodas yra skirtas Jums. Iš citrinos, apelsinų ar greipfrutų minkštimo nereikės – naudokite tik įkarštis. Zest jums reikia kasti į žemę ne penkių centimetrų atstumu, o rezultatas nebus ilgai.

№6 būdas: Kitas česnako būdas. Re imtis česnako skilteles ir supjaustyti juos išilgai. Iškirsti dalį vietovardžių griežinėliais visoje žemėje esant penkių centimetrų atstumu. Per kelias dienas jūs nematysite vieną uodas aplink jūsų augalams.

Metodas №7: Dabar mes naudojame krapų. Jo dydis priklauso nuo jūsų banko dydžio. Nereikia kasti dirvožemyje, tiesiog gulėjo ant šakų paviršiaus. Nepamirškite pakeisti kas dvi dienas.

Metodas №8: Jei jūs nežinote, kaip atsikratyti utėlių gėlių vazonuose namuose, galite naudoti tabako infuzijos. Pasiruošimas Tai paprasta: priimti dvidešimt gramų tabako reikalauti jį penkis šimtus mililitrų vandens. Po dviejų dienų, pridėkite kito vandens kvorta infuziją ir gydyti viršutinę augalo dalies.

Visi šie tradiciniai metodai yra paprasti ir tikrai realus. Negalima pasakyti apie tarakonus ir bedbugs kontrolės – yra praktiškai bejėgiai žmonių tarybas, tai geriau naudoti cheminius ginklus. Jei nuspręsite atsikratyti utėlių su šiuolaikinių įrankių pagalba, rekomenduojame naudoti gerai žinomas “Aistė Indra” – pieštukas gali lengvai susidoroti su užduotimi. Sunkiai nuo jo šiek tiek pinigų, ir pabarstyti ant dirvožemio. Keletas “skaičiai” gali būti padaryta dėl puodą.

Prevencija: ką daryti, kad utėlių neatvyko

Iš prevencijos problema yra geriau nei galvoti apie tai, kaip ją išspręsti. Taigi nepamirškite:

 • negauna pernelyg dažnai palaistyti gėles. Kaip jau pabrėžta, per Piesmēlies vandeniu dirvožemyje yra puikus aplinka kenkėjų vystymuisi. Ir tai yra pagrindinė priežastis, dėl uodų iš jūsų puodai;
 • Yra labai populiarus liaudies metodas, kuris nustato, kad padeda atsikratyti uodų arbatos nuoviru. Mes nerekomenduojame laistyti gėles jiems: “pirma, šis metodas nėra labai veiksminga, ir, antra, jūs pakenkti savo augintinio žalia;
 • švarus dirvožemis į puodą. Šie paprasti taisyklės užtikrina sveiką, harmoningai besivystančių augalų. Laiku pašalinti pumpurai ir lapai, kurie patenka;
 • Jei nusipirkau žemę, būtinai garo sodinti arba promorozte ją;
 • Į puodai su augalais dirvožemio reikia marmuro lustai. Jei tai padarysite, utėlių negalės atidėti jų lervos dirvoje;
 • jei persodinti augalą, būtinai išskalaukite puodą tekančiu vandeniu, tada užpilkite jį su kalio permanganato ar tiesiog verdančio vandens tirpale;
 • Jokiu būdu nenaudokite žemę, kurioje yra pūvančių augalų liekanų;
 • Jei nenorite pabarstyti dirvožemio marmuro lustai, tada pabarstyti jį su šiurkščiavilnių smėlio ar pelenų;
 • periodiškai purią dirvą vazonuose. Taigi vanduo nebus sustingti, sukurti palankią aplinką parazitų.

Uodas spalvų yra saugūs žmonėms, tačiau ji suteikia jam daug problemų. Mes rekomenduojame, kad jūs neturite kovoti su mašalų, bet tiesiog užkirsti kelią jo atsiradimui!


Ir žinote ką nors naudingo apie tai, kaip atsikratyti utėlių ir namų spalvų? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Comments are closed.