Patarimai rudenį ir žiemą taupyti energiją

Energijos taupymo rezultatai sumažinto energijos kiekio suvartojama. Tai turės teigiamos įtakos ne tik aplinkai, bet ir buitiniams finansinių išteklių. Pinigų taupymas tikslai gali užtrukti paprasta operacija numerį, kuris bus nereikalauja papildomų investicijų.

Saulės energijos naudojimas

Kiekvieną rytą vyksta į darbą, pilnai atidaryti užuolaidas pietinėje pusėje esamų langų. While’d būti toli, saulė sušildo savo namų nemokamai. Vakare, nors, nepamirškite vėl uždaryti užuolaidas sumažinti kroviniu gabenimas nakties metu šalta skverbiasi pro langus.

Maskavimo langus

Skiriamieji langai su sandarinimo žiedais, sandarinimo juostos ar lipnios juostos. Taip pat naudinga storio, tankus materialinių užuolaidų, kad bus užkirstas kelias šalto oro srautus įvesti kambarį.

Reguliuoti temperatūrą

Nors esate namuose ir miega, tuo tarpu, reguliuoja temperatūrą iki žemiausio patogus būdas. Dažnai žmonės perdėti su per dideliu patalpų temperatūros, kad būtų galima vaikščioti šortai ir marškinėliai, bet tai nėra būtina.

Naktinis ir steigti santykinai žemos temperatūros nėra, pavyzdžiui, per, 10 – 15 ° C. Taigi, tuo metu, galite sutaupyti apie 10% šildymo sąskaitos, ir jūs taip pat gali užmigti greičiau ir geriau miegoti.

Rasti šviesos srautas

Aizblive įtrūkimų aplink kaminą, įtrūkimų ant vamzdžių, lubų šviestuvai ir kištukiniai lizdai. Taip pat žr langus ir duris ir rasti spragų užpildyti su silikoniniu hermetiku.

Patikrinkite šildymo sistemos

Kartą per metus, suplanuoti namo šildymo sistemos patikrinimą. Tai yra powered by nuomos specialistus ar gauti tą patį sandorį, pirmasis sužinojęs, kokios priežiūros ir patikros darbų turi būti padaryta siekiant tinkamai valdyti sistemą.

Jei reikia, gamintojo rekomendacijas arba valyti katilo pakeitimo filtrai. Priešingu atveju, nebus pateikti pakankamai cirkuliaciją per šildymo elementų ir lems padidėjusi elektros energijos suvartojimas.

Mediena kūrenamas šildymo sistema periodiškai valyti kaminą ir orkaitės su specialiu šepetėliu, kad užtikrintų veiksmingą sistemą.

Sumažinti šilumos nuostolius

Nors ne naudojant židinys, tuo tarpu, palaikykite skląstis uždarytas, kitaip šildymo sistema pašildytas oras per kaminą ištekėti.

Židinys per erdvę pakoreguotas šiek tiek mažesnis temperatūros, nes nėra dviejų šilumos šaltinių vienu metu.

Jei židinys tarnauja tik kaip dekoratyvinis elementas ir niekada nesinaudojo, sandariai užkimšti kamino.

Jei įmanoma, įdiegta lauko židinys stiklo durų ir šiltas oro cirkuliavimo sistema, kuri nukreipia šildomas orą atgal į patalpą.

Sumažinti vandens šildymo išlaidas

Vandens šildymo sąskaitas didelėje jos dalyje sunaudotą elektros sąskaitą, taip sumažinti savo vandens šildytuvas temperatūrą iki maždaug 45 ° C Taigi, ne tik sutaupysite energijos, bet taip pat, kad būtų išvengta nuplikyti.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *