Penkios lango apdailos virtuvėje idėjos

Virtuvės erdvė prarado savo patrauklumą? Aš neturėjo remontą, bet norite ką nors šviežio ir originalus? Nėra lėšų atnaujinti baldus, bet yra noras padaryti gražią dovaną savo virtuvėje? Kaip tai gali būti? Patikimiausias variantas šiuo atveju – tai “dovanoti” įdomų naują langelį dizainą. Pirma, ji yra labiausiai ekonomiškas būdas papuošti savo virtuvę. Ir, antra, langas – labiausiai pastebimi, ir, ko gero, didžioji dalis bet kokioje patalpoje. Todėl šiandien mes pažvelgti penkių idėjų už virtuvėje lango dizainą.

Pirmojo “barjero filmo” idėja

Na, jei virtuvės langą galima matyti gražus kiemas su vaikų žaidimo aikštelė, parke ar buto visos yra viršutiniame aukšte ir matomoje nuo didelio miesto dalyje su visomis jo pramogų lange. Nuodėmė neturi mėgautis tokį grožį pusryčiams ar pietums. Tačiau ji taip pat atsitinka, kad langas tampa “portalas” į plytų sieną iš kaimyninio namo ir yra tikras “teatras” peržiūrint kaimynų gyvenančių kitapus gatvės.

Šiuo atveju tai galėtų išgelbėti specialia plėvele, kuri yra priklijuota prie lango stiklo. Ir nesvarbu, ar tai yra mediniai langai ir PVC langai. Filmas gali imituoti krištolas, gana tankus ir permatomas. Yra net variantai spalvos. Nesvarbu, kaip trivialus gali atrodyti tokį variantą, bet iš virtuvės lango dizainas naudos tik tai. Dekoratyviniai filmas gerai dera su visais užuolaidų rūšių, tai tik papildytų savo skonį.

Tiems, kurie išsiskiria noras kažko ypatingo ir neįprasto, spalva langas filmas bus gera medžiaga dėl vitražo kūrimo virtuvėje. Jis gali būti supjaustoma juostelėmis įvairių spalvų ir dydžių, ir tada klijuoti ant būdu paskatino vaizduotės stiklo.

Antroji dalis idėja: Klodas padėti

Jei pagal virtuvės palangės, tik atlieka saugojimo mažų dalykų stendas ir yra mėgstama vieta miego augintiniai, jūs turėtumėte radikaliai peržiūrėti savo funkciją. Galų gale, palangės gali tapti dominuojančia lango dalis, kuri bus papuošti net labiausiai trivialus virtuvės interjerą. Galite sukurti palangės Darbo sritis arba (žinoma, su specialistų pagalba), kad įdiegti ją ant viryklės. Ir kepimo yra džiaugsmas ypač virtuvėje, iš kurio langus atsiveria gražus vaizdas, o erdvė teisingai rajonas.

Mėgėjams ekstravagancija turėti tokią idėją, kaip mini baras lango, arba sukurti mažą valgomojo stalą iš slenksčio paviršiaus. Bet iš ilgo plataus slenksčio ir daro gali padaryti jaukią erdvę atsipalaiduoti su dekoratyvinės pagalvėlės rytinėje stiliaus.

Jei tokie didžiuliai pokyčiai negali sau ar nenori pakeisti pažįstamas estetinę lango funkciją, galite tiesiog dėti ant palangės nepretenzingas priedai, kurie puikiai tinka į virtuvės atmosferą.

Idėja trys: rytietiški motyvai

Jei jums patinka rytinės estetikos subtilybes ir galvoti apie tai, kaip suorganizuoti virtuvėje langas, todėl buvo derinamas, pavyzdžiui, su Viduržemio jūros dekoro interjero, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas voleliu arba romanetės. Plius jų yra toks, kad užuolaidos nėra “pavogti” erdvę, net mažoje virtuvėje, jie yra lengva naudotis, ir gerai dera su indais. Reikėtų pažymėti, kad volas ir romanetės pridedami ne karnizo ir pačiame lango atidarymo, taip išvengiant sudėtingos. Taip, ir tokios galimybės atrodyti švieži ir modernus.

Idėja ketvertas: žaliuzės ne tik biurams!

Mūsų įprasta supratimas griežtų plastikinių langinių įsitvirtino su užgulta biuro idėją. Nors tai tikriausiai stereotipas nei realybe. Juk yra tiek daug rūšių žaliuzės, kad tilptų visiškai į bet interjerą. Už minimalistinio dizaino virtuvėje arba į hi-tech kostiumas “supaprastintų” Metal žaliuzės stiliaus. Be rytų spalvos atmosferą nebus nereikalinga iš bambuko žaliuzės. Tradicinių klasikinių tinkami žaliuzių tiulio ar daugiau tankus audinio, kuris gali išblaškysiu šviesą nuleistos valstybės, o kai pakėlė leis kambario erdvus ir šviesos erdvę.

Virtuvėje, kurį sunku apibrėžti stilių, galite naudoti fotozhalyuzi, įlaipinami jiems yra vaizdas, ateis į bendrą nuotaiką kambaryje. Yra Multifacture žaliuzės, susidedanti iš medžiagų, įvairių spalvų ir tekstūrų. Dėl savo neįprastos formos, tokios žaliuzės papuoš bet kokią virtuvę.

Penktos idėja: užuolaidos – klasikinis

Užuolaidos – yra galimybė, kad visada atrodo gražiai ir naudinga virtuvėje (išskyrus užuolaidos, kurie yra sunkesni tarpas). Ant virtuvės lango bei “įsitvirtinti” tvarkingas permatomas tiulis (be klasika visais laikais). Jei virtuvė yra per maža, net tiulis pakabinti ne ant atbrailos ir ant lango atidarymo, o patogiam aukštyje jums. Šis metodas bus padidinti palengvinti išvaizdą, kuris yra ypač svarbus mažoms erdvėms.

Jei norite pakabinti virtuvės užuolaidos tankus audinio, tai geriausia naudoti šiam tikslui kompanionas audinio – panašios į modelio ir spalvos, bet skirtingų sudėties ir tekstūros. Jie atrodo gana harmoningai ir originalus. Su paprasta, niekuo neišsiskiriantys užuolaidos gali svajoti: siūti mygtukus į vieną pusę, o antrasis kilpos, dažų spalvos užuolaidos ar papuošti juos su karoliukais, cirkonio ir blizgučiai.

Padaryti virtuvės langą. Nuotrauka

Tai yra įdomių idėjų galėtų būti laikomi iš virtuvės dekoro organizacijos. Tačiau tai dar ne viskas, kad gali būti pajėgi vaizduotę. Taigi fantazuoti ir kurti!

Produktų mūsų kataloge:

 

Comments are closed.