Plytelės. Naujos mados tendencijos.

Paprastai mes kalbame apie mados, susijusių su drabužiais, bet “mados” sąvoka taip pat taikoma interjero dizaino. Šį kartą apie mados tendencijas plytelių rinkoje. Jei kada plytelės daugiausia naudojami voniose ir virtuvėse, bet dabar plytelės yra universalus apdailos medžiaga, be kurios negali būti moderni namų ar visuomeninis pastatas.

Plytelių parduotuvė ką tik atšventė trejų metų sukaktį. Direktorius https://www.stilingavonia.lt plytelių prekiaujama 20 metų ir savo praktikoje jis matė kelis mados tendencijos mažinimo Europos plytelių rinkoje. Jis pastebėjo, kad mados keičiasi maždaug kas septynerius metus. Daugiau nei 100 metų įtikinamai mados plytelių seteris Italijoje. Svarbus vaidmuo plytelių pramonėje, taip pat Ispanijos plytelių gamintojai. Salonas bendradarbiauja su beveik 40 italų, ispanų, portugalų ir gamintojų, siūlanti tik aukštos kokybės produktus. Gundaras sako, kad plytelės, salonas siūlo savo klientams, jis pasirenka pagal savo skonį, nes produktai, kuriuos jie patinka, yra lengviau parduoti nei siūlo produktas aklai sekti mados tendencijas.

Plytelių mados tendencijos, pavyzdžiui, delnų yra metiniai plytelės ir vonios reikmenys parodoje, kuri vyksta kiekvieną spalio Italijos mieste Bolonijoje. Vienas iš išraiškingų dizaino tendencijas pastaruoju metu yra medžio imitacija. Jei ketverių iki penkerių metų už kiekvieno gamintojo buvo vienas iš tokių serijos, bet dabar jie jau turi kelis. Plytelių dizaineriai imituoti ne tik medžių išvaizdos įvairovę, bet taip pat pluošto struktūrą. Būtent, sriegikliai plytelės, ranka, turite jausmas, kad jis yra pagamintas iš medžio, kuris yra ne tas pats visoje aptakus. Daugelis pirkėjų pasirinkti medinę imitacija arba, nes plytelės yra lengviau išlaikyti ir ilgiau tarnauja negu mediena, taip pat dėl to, plytelių geriau tinkami šildomoms grindims – jis praleidžia šilumą geriau.

Kita mados tendencija – plytelės tampa vis didesnis. Tiems medžio imitacija plytelės linkę būti net dydis 20 x 240 centimetrų. Su kai kuriais iš šių plytelių yra pakankamai tokių kaip mažo vonios kambario grindys. Dydis padidėjimas taikomas ne tik tradicinių stačiakampių plytelių. Be to, iki šiol mažiau populiarus šešiakampiai ir aštuoniakampis plytelės yra didinti dydžio. Tuo neseniai pyktis taip pat turėtų būti paminėta plytelės su aštriais straipsniais ir ypač plonų plytelės. Skiediklis yra tik trys milimetrai storio.

Vienas iš įdomiausių pastarojo meto technologinių sprendimų – grindų plytelės, kurios nėra neapmokėtas. Akmens masės plytelės yra įdėta į bazinį gumos ir technologijų taikymas yra gana paprasta. Flizeino paviršinis sluoksnis iš kamštinės yra nustatytas ir apie jį išdėstyti plyteles. Korkas susilietus su gumos plytelės nejuda.

Kalbant apie tai, ką pirkėjai mieliau perka, vadovas pažymi, kad pastaruoju metu padidėjo paklausa ryškių spalvų. Patirkite tiek rodo, kad ryškių spalvų plytelės paprastai trumpalaikis sprendimas, nes jie greičiau pavargs, o ryškių spalvų pakeičiami sklandžiai.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *