Pritaikome Google Adsense skelbimą pagal savo poreikius

Google Adsense – nemokama, paprasta, populiariausia ir turbūt daugiausiai uždirbti leidžianti programa internete. Šiandien gmarketing pamokis, kaip pritaikyti Adsense skelbimą savo svetainei, naudojant Google Adsense paskyros įrankius. Pradėkime.

Visų pirma, apsilankykite Adsense tinklapyje. Prisijunkite su jau turima paskyra. Atvertame puslapyje matome meniu juostą kuriuoje yra 4 antraštės:
Pagrindinis puslapis;
Mano skelbimai;
Leisti ir blokuoti skelbimus;
Našumo ataskaitos.

Spauskite ant Mano skelbimai. Tuomet spustelkite ant Skelbimų rinkiniai poantraštės. Štai ir atėjome iki savo Google Adsense skelbimo kūrybos pradžios. Jame vertikaliai išdėstyti skelbimo dydžio, tipo, kanalų, stiliaus pasirinkimai. Iš patirties galiu pasakyti, kad ne visada Adsense bloką reikia derinti su tinklapyje vyraujančiomis spalvomis. Dažniausiai viskas priklauso nuo puslapio tematikos, dydžio, išdėstymo, kaip informacija yra perteikiama tinklapyje.

Skelbimo dydį rinkitės tokį, kuris nekliudytų akies ir nesiprašytų primygtinai spaudžiamas, nes tokia reklama išbaido lankytojus iš tinklapio. Galima įdėti neutralioje vietoje, bet didelį ir ryškų skelbimą, arba matomoje vietoje, tačiau skelbimas turi susilieti su tekstu, vaizduojama informacija ir panašiai.

Atsarginiai skelbimai – skelbimai, kuriuos norėtumėte rodyti, kai „Google“ neturės galimų tikslinių skelbimų. Pagal numatytuosius nustatymus Google rodys tuščią tarpą. Tačiau galite pasirinkti vietoje jų pateikti skelbimus iš kito URL arba užpildyti viena spalva.

Priskirti kanalus nėra būtina, tačiau jeigu Jūs pageidaujate kieno nors reklamos savo tinklapyje, tai padaryti galite būtent šioje skiltyje.

Na ir galiausiai skelbimo stilius. Google siūlo jau esamus variantus, iš kūrių galbūt galėsite išsirinkti tinkamą. Tačiau jei tinkamo nematote, įrankis Jums leis parinkti, kokių kraštinių kampų stiliaus, antraštės spalvos, fono spalvos, teksto spalvos, nuorodų spalvos norite. Be viso šito, dar galite pasirinkti teksto sriftą ir dydžius. Vėl gi, viską reiktų derinti su tinklapio išvaizda, struktūra, spalvomis.

Gerai suderyta su svetaine leis Jums susikrauti didesnes pajamas iš šios populiariausios Pay-Per-Click programos. Atminkite, prieš kurdami, mąstykite tartum būtumėte lankytojas, www.gmarketing.lt leis Jums racionaliai išdėstyti skelbimus.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *