Problema. Protezavimas ar implantacija?

Prieš keletą savaičių kažkas su savo maža problema – prarasto danties. Taigi, už ką daryti toliau problema. Protezavimas ar implantacija? Protezų nelabai (Jabo du dantys skirti karūnas), implantuoti ne visai, ir brangu. Tada aš išreiškiau savo nuomonę naudai implantas. Šis tikėjimas sukūrė mažą patirtį šioje srityje, tačiau šiandien jau trijų išaugo į sėkmingą dantų implantai, dviem karūną ant implantų, viena karūna nustatymas procesas ir vieno implanto praradimą. Deja, užvakar naujas implantas prarado vietą nepavyko. Dėl šių priežasčių, šioje istorijoje. Ir arba visas iš eilės.

Kaip buvo, kad ne, ne, toli kartų prarado kelis dantis žandikaulis. Neišimama protezavimas vietoje buvo neįmanoma, nes liko priekinių dantų, tačiau keletas Def abiejų pusių prarasta. Jis padarė nuimamą protezą, bet aš negalėjau gyventi su juo tam tikrą laiką ir jo užmėtant akmenimis (supakuoti) vienoje iš stalčių, kol aš ją numetė. Implantacija tuo metu mes buvome vis dar nežinoma, o vėliau, su ypač išvaizda kalbėjo brangus, nežinoma ir įtartiną procesą. Taigi, aš taip pat jų nematau. Ir aš gyvenu, jokios naudos skaičiaus dantis kiekvienoje pusėje. Vizualiai kiti šis pokytis nebuvo matoma, bet praktinę pusę ir savo diskomfortas buvo didelis.

Be to žandikaulio deformuoti pasikeitė įkandimo, žandikaulio kaulą nuo dantų tuščios vietos nukrito į jų dydžių. Nepamenu kaip, bet aš pradėjau galvoti apie dantų implantus. Aš esu gerai žino, kad tai yra įmanoma, tai per vėlai, bet aš nusprendžiau pabandyti. Šį pavasarį aš pasukau pas odontologą į www.centroodontologai.lt/lt/paslaugos/dantu-implantacija. Implantaloga kuris žiūri į burną sakė situacija yra artimas beviltiškas, bet tai pasakyti variantus per mažas žandikaulis kaulo tūrį, kaulų pradėjo atrofija, liko siauresnė ir plonesni. Per ilgai man buvo be dantų. Panašiai, jei dedamas protezus, nes dantenos ir žandikaulio kaulų negauna apkrovos ir rezultatas panašus į tai, kaip gyvenimo be dantų.

Taigi, jei norite implantų, tada iš karto, vėliau tikriausiai teks apsispręsti dėl žandikaulį įgyjamos, kuri nėra neskausmingas procesas, ir brangu. Kuo ilgiau vieta buvo tuščia, tuo didesnė tikimybė, kad implantas nereikės rašyti. Be to, palei apatinio žandikaulio nervo eiti ir dėvėti kaulų atveju implantacijos metu, nervų gali būti pažeista, todėl Apatinis žandikaulis funkcija bus negrįžtamai sutrikusi. Aš nežinau, ar tai būtų sprendimas apie žandikaulį ir įgyti ne nesvarbus faktorius – didokas sąskaita. Vienas dalykas, jei šios lėšos yra, bet jei ne? Kiekvienas yra vertinamas, kuriai jis pritaria. Turėjau maža tikimybė, kad būtų išvengta įgyti žandikaulį operacija ir aš naudoju jį.

Comments are closed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *